Diablo 4 مشکل بزرگی دارد که بلیزارد به سختی می تواند آن را حل کند

باید دید بلیزارد تعادل خوبی برای انتشار پیدا خواهد کرد یا اینکه دو جناح به سر زدن کلامی خود ادامه خواهند داد. اما مسلم است که دیابلو 4 بیشتر از نسخه های قبلی خود برای توده ها طراحی شده است. و اگر ناامیدانه سعی کنید همه را راضی کنید، معمولاً بازنده خواهید شد.منبع

تریلر بازی Diablo 4: Gameplay

بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4

نرخ های جدید افت باعث بحث و جدل می شود

تریلر رسمی بازی Diablo 4:

بنابراین ممکن است چندین ساعت تا سطح 20 بازی کنید و فقط یک آیتم افسانه ای دریافت کنید. برای جانبازان کاملا عادی به نظر می رسد، اما با بازیکنان جدیدتر خوب نمی شود. این موضوع در Reddit نیز گواه این موضوع است:

در 6 ژوئن 2023 انتظار می رود Diablo 4 برای رایانه های شخصی و کنسول ها ظاهر شود. سپس شیاطین و هیولاهای بی شماری دوباره کشته می شوند. همیشه به این امید که مرگشان با غارتی مناسب پاداش داده شود. لوپ بدنام غارت و تسطیح گیم پلی است یکی از مهمترین ذات اصلی سریال و حتی قبل از انتشار رسمی شماره 1 اختلاف بین طرفداران.

دیابلو 4 (پلی استیشن 5)

با این حال، دست های قدیمی آن را نگه می دارند و به اولین قطعات دیابلو مراجعه می کنند. که در آن استاندارد بود که بازیکنان ممکن است یک آیتم افسانه ای را در 20 ساعت پیدا کنند. اما زمانی که بالاخره زمان فرا رسید، این یافته ارزشمندتر شد.

بلیزارد یعنی در آخرین آزمایش کاهش نرخ افت اقلام افسانه ای. پیامد فوری: هیولاها به ندرت غارت واقعاً ارزشمند را رها می کنند.

زبان ها:انگلیسی آلمانی

دیابلو بار دیگر اذهان جامعه را داغ می کند. بلیزارد نرخ سقوط را برای غارت افسانه ای تنظیم کرده است و این باعث نارضایتی زیادی در بین بازیکنان می شود. ما به شما خواهیم گفت که چرا بلیزارد نمی تواند همه طرفداران را راضی کند.

دیابلو 4

دیابلو 4 (پلی استیشن 5)