Diablo 4 – ساخت، ارتقاء و استفاده از جواهرات

الماس:

  • سلاح: آسیب نهایی مهارت را افزایش می دهد.
  • زره: تولید مانع
  • جواهر سازی: مقاومت در برابر انواع آسیب ها را افزایش می دهد.

اصل ساخت همیشه یکسان است. فقط هزینه ها با هر سطح افزایش می یابد:

  • سه نگین خام یک نگین خرد شده را می سازد (هزینه: 4500 طلا).
  • سه گوهر آسیب دیده یک گوهر را می سازد (هزینه: 12500 طلا).
  • سه جواهر یک نگین بی عیب و نقص می سازد (هزینه: 18000 طلا).
  • سه سنگ بی عیب و نقص یک جواهر سلطنتی را می سازند (هزینه: 50000 طلا).

جواهرات راه خوبی برای تقویت شخصیت شما با پاداش های غیرفعال هستند. به خصوص در بازی آخر، جایی که شکار تجهیزات عالی به آرامی جای خود را به تنظیم دقیق چسب‌ها و جنبه‌ها می‌دهد، سنگ‌های قیمتی افزودنی مفید برای ساخت شما هستند. البته آنها در ابتدا هدف خود را نیز برآورده می کنند و می توانند مبارزات چالش برانگیز را با تأثیرات خود کمی آسان تر کنند. در زیر هر آنچه باید در مورد سنگ های قیمتی بدانید را به شما می گوییم.

جواهرات چیست؟

بستر، زمینه:ویندوز کامپیوتر، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4

توپاز:

هنگامی که به سطح شخصیت 20 رسیدید، به طور خودکار یک تلاش دریافت خواهید کرد که شما را با جواهرساز و ویژگی های آن آشنا می کند. وظیفه شما این است که یک جواهر را به سطح بالاتر بعدی ارتقا دهید. جواهرساز به معنای مستقیم جواهرات تولید نمی کند، بلکه فقط جواهراتی را که شما قبلاً دارید ارتقا می دهد.

اگر نمی‌دانید چرا نمی‌توانید سنگ‌های قیمتی را بیشتر ارتقا دهید، می‌توانیم به شما اطمینان دهیم. قفل ارتقا را به Gems در سطح شخصیت 40، Pristine Gems در سطح شخصیت 60 و Royal Gems در سطح شخصیت 70 باز می‌کنید.

همه جواهرات و جلوه ها

یاقوت سرخ:

سنگهای قیمتی یک راه عالی برای دادن قدرت منحصر به فرد به تجهیزات شما در Diablo 4 هستند و نباید از آنها غافل شد. ما توضیح می دهیم که چگونه سنگ های با ارزش را تولید می کنید و گوهرها در کدام تجهیزات چه تأثیراتی دارند.

دیابلو 4