DHL یک اسکار نظارت جمع آوری می کند: این پشت نیاز برنامه است

علاوه بر گروه دویچه پست DHL، از جمله موارد دیگر مایکروسافت برای کار زندگی بزرگنمایی برای اعمال غیرقانونی و همچنین آن وزارت دارایی فدرال جایزه منفی را برای اجبار پنهان برای حفظ داده ها اعطا کرد.

چندین جایگزین برای DHL برای ارسال بسته وجود دارد:

DHL در رده حفاظت از مصرف کننده انتخاب شد زیرا با تغییر به برنامه Post&DHL “اجبار دیجیتال”. مشتریان مجبور خواهند شد از گوشی هوشمند و اپلیکیشن خود استفاده کنند. برنامه پست و DHL داده های ناخواسته را به شرکت های ردیابی ارسال می کند. به گفته این انجمن، این اجبار دیجیتال مستحق انتقاد ویژه است، زیرا در اینجا یک شرکت دولتی سابق شهروندان را از خدمات اساسی مهم محروم می کند.

از 1 آوریل 2022، بسته‌ها را می‌توان به طور رسمی فقط از طریق این برنامه از ایستگاه‌های بسته DHL دریافت کرد. شرکت تحویل در حال حاضر آن را دارد جایزه برادر بزرگ وارد کرد. این جایزه توسط انجمن Bielefeld Digitalcourage اعطا می شود. نام جایزه قبلاً روشن می کند: هیچ کس در اینجا مورد تقدیر قرار نمی گیرد، اما برای مدیریت بیش از حد آزادانه داده ها و امنیت کاربر طرد شده است.

پیش از این، مشتریان ثبت نام شده می توانستند با شماره مشتری و رمز عبور به بسته های خود دسترسی داشته باشند. در برخی موارد این هنوز در ایستگاه های قدیمی امکان پذیر است. با این حال، موارد جدید تمایل دارند امروز باشند فقط مجهز به اسکنر یک کد QR از طریق برنامه تولید می شود که فقط برای مدت کوتاهی معتبر است و می توان با آن بسته را دریافت کرد.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

بیشتر و بیشتر از بسته‌های DHL زرد در آلمان یافت می‌شوند. مشتریان DHL می‌توانند بسته‌های خود را از ایستگاه‌های قطار، پارکینگ‌های سوپرمارکت‌ها، پمپ بنزین‌ها، حتی در مجتمع‌های مسکونی بزرگ، تحویل بگیرند یا ارسال کنند. اما کل کانسپت یک سال است که گیر افتاده است که اکنون DHL را با مشکل مواجه کرده است. بدون اپلیکیشن روی گوشی هوشمند خود شانسی ندارید.

GIGA توصیه می کند

محبوب در بین خوانندگان GIGA

طرح تعطیلی بیشتر دفاتر پست در آینده و جایگزینی آنها با دفاتر پستی مورد استقبال انجمن قرار نگرفته است. چنین ایستگاه هایی باید وظایف شعب را بر عهده بگیرند، اما نیاز به درک اولیه دیجیتالی خاصی دارند.

مایکروسافت و زوم چربی خود را از بین می برند

دریافت و ارسال بسته‌ها از طریق DHL از دیرباز بخشی از زندگی روزمره ما بوده است – نه فقط از زمان خرید آنلاین و همه‌گیری. اما چند سال گذشته نوآوری های واقعی را به ارمغان آورده است که یکی از آنها اکنون در حال از بین رفتن چربی خود است. DHL جایزه برادر بزرگ را با الزامات برنامه برای Packstations تضمین می کند.

DHL اعطا شد: برنامه اجباری قیمتی شرم آور به ارمغان می آورد