DC مخفف چیست؟ مخفف به سادگی توضیح داده شده است

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

روی گالری عکس ما کلیک کنید و ببینید که ابرقهرمانان چقدر تغییر کرده اند:

کدام ابرقهرمانان در مارول حضور دارند؟

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

همانطور که در بالا ذکر شد، ابرقهرمانان یا تبهکاران به دو جهان تقسیم می شوند. در این بخش تعدادی از ابرقهرمانان متعلق به ناشر کتاب های مصور DC را نام خواهیم برد. علاوه بر بتمن و دشمن اصلی او، جوکر، سوپرمن، آکوامن، گرین لنترن و همچنین قهرمانان و شرورانی مانند Wonder Woman، Harley Quinn، The Flash و Arrow نیز در دنیای DC تعلق دارند. منطقی است که فیلم ها را با ترتیب خاصی تماشا کنید و با تک تک ابرقهرمانان آشنا شوید.

همه ابرقهرمانانی مانند بتمن، سوپرمن یا کاپیتان آمریکا و هالک را می شناسند – اما آیا همه آنها متعلق به یک جهان هستند؟ نه، اینجا باید بین ابرقهرمانان دنیای دی سی و مارول متمایز کردن در این مقاله خواهید آموخت که مخفف DC به چه معناست و کدام ابرقهرمانان متعلق به کدام جهان هستند.

ویدیو را تماشا کنید و از کارهایی که برخی از بازیگران ابرقهرمان در زندگی واقعی انجام دادند شگفت زده شوید.

کدام ابرقهرمانان در دی سی هستند؟

آیا تا به حال فکر کرده اید که DC مخفف چیست؟ در این مقاله به شما یک نمای کلی از معنای مخفف ارائه می دهیم.

اما اول از همه، مخفف DC مخفف “Detective Comics” است. ناشر کمیک آمریکایی DC قبلاً ابرقهرمانان و داستان‌های مرتبط متعددی خلق کرده است و همچنان طرفداران را با داستان‌های عالی‌تر از ابرقهرمانان مورد علاقه خود خوشحال می‌کند. داستان‌های ابرقهرمانی متعددی در ترکیب با وارنر روی پرده آورده شده‌اند، از جمله «شوالیه تاریکی» کریستوفر نولان و «مرد پولادین» زک اسنایدر، که همگی در یک دنیای تخیلی اتفاق می‌افتند. این جهان برای طرفداران بیشتر با نام DC Universe شناخته می شود.

دی سی و مارول از بزرگترین ناشران کتاب های مصور در ایالات متحده هستند و مارول با قهرمانان خود رقیب مستقیم دی سی است. برخی از معروف ترین قهرمانان مارول از دنیای مارول عبارتند از: Captain America, Hulk, Iron Man, Thor, Spider. -Man، Ant-Man، Punisher، X-Men یا شخصیت های Fantastic Four. برخی از ابرقهرمان‌های مارول نیز فیلم‌برداری شده‌اند، از جمله چندین قسمت از «مرد آهنی» و «کاپیتان آمریکا» و سریال‌هایی درباره «مجازاتگر» یا «دردویل». در اینجا نیز توصیه می شود به ترتیب زمانی نگاه کنید.