DB با رقیب جدید Netflix همکاری می کند

هنوز لیست دقیقی از فیلم ها و سریال ها منتشر نشده است. مسلم است که مثلاً Star Trek: Discovery، Mission: Impossible – Fallout و فیلم کودکان Paw Patrol قابل مشاهده است. همچنین اقتباس سینمایی از شیمی مرگ اثر سایمون بکت اجرا می شود در ICE، و همچنین شهر گمشده – راز شهر گمشده.

در پورتال ICE دویچه بان، مسافران اکنون انتخاب بیشتری در مورد سرگرمی رایگان دارند. که پیشنهاد پخش جریانی از Paramount+ اکنون به شکل انتخابی موجود است. فقط اتصال WLAN در قطار مورد نیاز است، سپس محتوا از طریق iceportal.de در دسترس است.

در ابتدا، محتوای Paramount+ با وضوح 4K و صدای فراگیر در دسترس نخواهد بود. این باید اول باشد در طول سال 2023 تغییر کند. زمان دقیق، پارامونت فاش نکرده است.منبع اصل موضوع – جدا از مشکلات احتمالی اتصال در قطار – به محدودیت زمانی مربوط می شود. به گفته دویچه بان، همکاری با پارامونت پلاس تنها یک پیشنهاد موقت است. فیلم ها و سریال ها در ICE هستند فقط تا 31 مارس 2023 موجود (منبع: Deutsche Bahn).

کدام ارائه دهنده استریم ارزشش را دارد؟

Paramount+: رقابت جدید استریم اینجاست

با Paramount+، بازار ارائه دهندگان استریم اخیراً در آلمان نیز گسترش یافته است. هر کسی که علاقه مند به این پیشنهاد است می تواند اشتراکی با مبلغ 7.99 یورو در ماه دریافت کند. از طرف دیگر، اشتراک سالانه نیز ارائه می شود که 79.90 یورو قابل توجه است. مشتریان Sky Q بدون هزینه اضافی به فیلم ها و سریال های Paramount+ دسترسی داشته باشید.

پورتال ICE در حال گسترش است: اکنون فیلم ها و سریال های رایگان بیشتری در قطار سریع السیر در دسترس هستند. دویچه بان و پارامونت توافق کرده اند در این زمینه همکاری کنند. اما همه چیز یک گیرایی دارد، زیرا به سرعت آشکار می شود.

DB: Paramount+ رایگان در پورتال ICE