حداقل تا سال 2027، DAZN بیشتر بازی های لیگ قهرمانان اروپا را در آلمان پخش خواهد کرد. از فصل 2024/25، بازی های بسیار بیشتری نیز نمایش داده می شود. DAZN تمدید را با یک پیشنهاد جدید برای طرفدارانی که هنوز اشتراک ندارند جشن می گیرد.

DAZN: لیگ قهرمانان اروپا تا سال 2027

در ابتدا این فقط شایعه بود، اکنون DAZN آن را به طور رسمی تأیید کرده است: تا سال 2027، ارائه دهنده استریم ورزشی حقوق مربوط به پخش بسیاری از بازی های لیگ قهرمانان اروپا در آلمان امن (منبع: Sportbuzzer). آمازون همچنین به عنوان شریک انتقال اضافی یوفا باقی خواهد ماند.

برای طرفداران بدون اشتراک، DAZN پیشنهاد جدیدی برای جشن گرفتن این روز ارائه کرده است. کسانی که اشتراک سالانه را تا 31 دسامبر 2022 انتخاب می کنند فقط 19.99 یورو می پردازد به جای 29.99 یورو در ماه. این پیشنهاد برای همه مشتریان جدید و مشتریان بازگشتی در دسترس است.

در این اطلاعیه، DAZN اشاره می کند که هواداران می توانند مشتاقانه منتظر لیگ قهرمانان بیشتر از فصل 2024/25 باشند. 90 درصد از همه بازی ها پس از آن باید نشان داده شود، چه 186 از 203 برخورد احتمالی در هر فصل حداقل سه بازی از چهار بازی با حضور آلمان در هفته وعده داده می شود.

افزایش تعداد ارسال ها نیز به این موضوع مربوط می شود فرمت جدید مسابقات یوفا که در آن 36 تیم به جای 32 تیم شرکت می کنند و مرحله گروهی با مرحله لیگ جایگزین می شود.

این چیزی است که DAZN ارائه می دهد:

لیگ قهرمانان نیز در آمازون

در حالی که DAZN سهم اصلی بازی های لیگ قهرمانان را نشان می دهد، آمازون باید به بسته ای بسیار کوچکتر بسنده کند. درباره آمازون پرایم ویدئو در آینده برای بازار آلمان خواهد بود 17 بازی در هر فصل آماده، قبلاً 16 مورد بود. بازی ها به صورت انحصاری نمایش داده می شوند و آمازون اولین حق دسترسی را در هنگام انتخاب بازی ها دارد.