Cyberpunk 2077 بدون توابع مهم انجام می شود

در حال حاضر در بیشتر بازی ها اینطور است که هر از گاهی به صورت خودکار ذخیره می شوید. را ذخیره بازی ها سپس در یک ابر آپلود می شوند تا همیشه به روز باشید. با این حال، در Cyberpunk 2077، این دیگر وجود نخواهد داشت – حداقل به طور موقت.

The Witcher 3: Wild Hunt — نسخه کامل | تریلر آپدیت نسل بعدی

Cyberpunk 2077: این ویژگی چه زمانی برمی گردد؟

رهایی:12/10/2020

به روز رسانی بزرگ را خودتان ببینید:

بنابراین اگر Cyberpunk 2077 را بازی می کنید، باید در آینده نزدیک به آن فکر کنید. به صورت دستی ذخیره کنید. البته این امتیازها به ابر نیز راه پیدا می کنند.

دلیل این امر انتشار آخرین نسخه The Witcher 3 است. پیاده سازی حجم داده زیادی را مصرف می کند. با لغو ذخیره خودکار، CD Projekt Red احتمالاً می خواهد تسکین سرورها اطمینان حاصل کنید که آنها در پایان فرو نمی ریزند – به اصطلاح یک اقدام احتیاطی.

مشخص نیست که دقیقا چه زمانی عملکرد برمی گردد، اما مطمئناً مجبور نیستید برای همیشه بدون آن کار کنید. همچنین نباید آنقدر طول بکشد، به هر حال، انتشار به‌روزرسانی نسل بعدی The Witcher 3 در مراحل اولیه قرار دارد. در شب 13 به 14 دسامبر زمان فرا رسیده است (منبع: CD Projekt Red).

بستر، زمینه:Windows PC، Xbox One، PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox Series X

Cyberpunk 2077: ذخیره خودکار محدود خواهد شد

زبان ها:انگلیسی آلمانی

اگر در خیابان‌های Cyberpunk 2077 می‌جنگید، به زودی باید بدون ویژگی ذخیره کار کنید. دلیل این امر انتشار نسخه نسل بعدی The Witcher 3 است. خوشبختانه این از دست دادن فقط موقتی است.

Cyberpunk 2077