بسیاری از طرفداران مسابقات اتومبیل رانی تعجب می کنند که آیا بازی Need for Speed ​​Unbound دارای قابلیت ضربدری است یا خیر. در ادامه همه چیزهایی را که باید در مورد ویژگی crossplay NfS Unbound بدانید به شما می گوییم.

آیا در NfS Unbound crossplay وجود دارد؟

علاوه بر تمام 143 وسیله نقلیه، تمام غنائم و دستاوردها و موسیقی متن، با A$SAP Rocky به عنوان سرفصل، اکنون نیز مطمئن است که بازی Need for Speed ​​Unbound Crossplay را در اختیار دارد. با این حال، یک شکار کوچک وجود دارد.

Crossplay فقط در حالت چند نفره در دسترس است توسط Need for Speed ​​Unbound. شما فقط می توانید کمپین را به تنهایی بازی کنید. در حالت تک‌نفره هیچ بازی مشترک یا متقاطع وجود ندارد.

علاوه بر این مهم است که توجه داشته باشید بازیکنان رایانه شخصی، ایکس‌باکس و پلی‌استیشن می‌توانند با یا علیه یکدیگر قمار کنند، اما بازیکنان نینتندو به دنبال آن هستند. روی سوئیچ نینتندو وجود دارد بدون بازی متقاطع

Need for Speed ​​Unbound PS5 |  آلمانی

Need for Speed ​​Unbound PS5 | آلمانی

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/11/29 ساعت 9:17 صبح

اگر به ویژگی crossplay علاقه ندارید، می توانید آن را به صورت دستی در گزینه ها خاموش کنید. به محض اینکه بدانیم دقیقاً روش این کار چگونه است، مقاله را به روز خواهیم کرد.

آیا پیشرفت متقاطع در NfS Unbound وجود دارد؟

کوتاه و بدون درد: نه Need for Speed ​​Unbound پیشرفت متقاطع ندارد. این بدان معناست که حتی اگر از یک حساب EA در همه پلتفرم‌ها استفاده می‌کنید، ذخیره‌های شما روی پلتفرم مربوطه شما باقی می‌ماند و نمی‌توانید بین پلتفرم‌های مختلف جابجا شوید.