Coolblue Delivery: اینها گزینه های شما هستند

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

Coolblue در مورد تحویل دو وعده می دهد. از جمله این که فروشنده می گوید محصولات بزرگ ظرف یک تا پنج روز تحویل داده می شود تبدیل شود. اگر محصول کوچکتری خریداری کرده باشید که به صورت بسته قابل ارسال است، ظرف یک تا دو روز کاری به دست شما می رسد.

Coolblue Delivery: اینها گزینه های شما هستند

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

هنگام خرید آنلاین در پول خود صرفه جویی کنید: 6 ترفند آسان

قول تحویل شرکت

این شرکت این کار را تا حد امکان برای مشتریان خود آسان می کند و گزینه های مختلفی را برای دریافت کالاهای سفارشی شما ارائه می دهد.

وقتی چیزی را از فروشگاه آنلاین Coolblue سفارش می دهید، گزینه های تحویل متفاوتی وجود دارد. ما در این پست به شما نشان خواهیم داد که کدام یک.

در ویدیوی ما ترفندهای مبتکرانه ای را به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید در خرید آنلاین در آینده در پول خود صرفه جویی کنید:

می توانید تحویل خود را در حساب Coolblue خود پیگیری کنید، بنابراین تقریباً می دانید که بسته چه زمانی می رسد. شماره پیگیری همچنین می توانید در تأییدیه حمل و نقل خود پیدا کنید. اگر نمی توانید این را ببینید، با خط تلفن Coolblue تماس بگیرید.

Coolblue یک فروشگاه آنلاین با مجموعه وسیعی از دستگاه های الکترونیکی مانند نوت بوک، تلفن های هوشمند، ساعت های هوشمند و بسیاری از محصولات دیگر است. این شرکت به دلیل خدمات مشتریان خود شناخته شده است و از شعار “هر چیزی برای لبخند” پیروی می کند. اما در مورد تحویل چطور – کدام سرویس تحویل پشت آن است و چه گزینه هایی برای آوردن محصولات به شما وجود دارد؟