Comdirect به طرح پس انداز انبار شما با 50 یورو پاداش می دهد

آیا قصد ورود به معاملات اوراق بهادار را دارید؟ هرگز به آسانی امروز نبوده است، زیرا پیشنهاد دائما در حال افزایش است. بانک آنلاین Comdirect این کار را به ویژه برای شما آسان می کند و شما را با پاداش 50 یورو جذب می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب اوراق بهادار باز کنید و یک طرح پس انداز تنظیم کنید. ما جزئیات را برای شما داریم.

انبار Comdirect: 50 یورو پاداش برای مشتریان جدید

انبار Comdirect به طور کلی برای هر کسی که علاقه مند به سرمایه گذاری است و به دنبال یک پلت فرم قابل اعتماد برای آن است مناسب است. روزنامه مالی و تجاری “Euro am Sonntag” در مقایسه با Comdirect، برنده آزمون شد “بهترین کارگزار آنلاین 2021” از بین 15 ارائه دهنده رقیب انتخاب شده است.

Comdirect یکی از شرکت های تابعه Commerzbank است. علاوه بر بانکداری آنلاین، بانک آنلاین همچنین راه حل ها و مشاوره هایی را در مورد تمام جنبه های معاملات سهام ارائه می دهد. را مدیریت حساب نگهداری در Comdirect تا سه سال رایگان است. Comdirect به شما یک برنامه با تمام عملکردهای نسخه دسکتاپ ارائه می دهد – بنابراین شما همیشه به انبار خود دسترسی دارید. طیف گسترده و مستقلی از اوراق بهادار در دسترس است. اینها را می توان با آنها معامله کرد 3.90 یورو در هر معامله در 12 ماه اول.

پیشنهاد در Comdirect را مشاهده کنید

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Comdirect در 24 ساعت شبانه روز گزینه های مختلف مشاوره و یک انبار نمونه برای مبتدیان را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید بدون قمار تصادفی آن را تا حد دلخواه خود امتحان کنید. شرکت تابعه Commerzbank همچنین محتوای آموزنده ای مانند پادکست های بازار سهام، سمینارهای آنلاین و لیست های تاپ فلاپ و همچنین یک نمای کلی از تمام بازارها و جزئیات مربوط به اوراق بهادار ارائه می دهد.

هزینه های انبار و تمام مزایای هزینه در Comdirect در نمای کلی

  • مدیریت انبار رایگان: تضمینی برای بعدی 3 سال.
  • تجارت موبایلی: استفاده از رایگان “برنامه comdirect” و ترتیب چت
  • 24/7 – شبانه روزی – سرویس: می توانید از طریق تلفن، ایمیل یا چت زنده در مورد گزینه های سرمایه گذاری مشاوره دریافت کنید.
  • مشاوره داخلی / نکات تجارت: به روز رسانی هفتگی بازار، پادکست سهام، سمینارهای آنلاین، مجله، علاقه مندی های مشتریان و لیست های برترین فلاپ.
  • بیش از 100 ETF به صورت رایگان ذخیره کنید، از نرخ پس انداز 25 یورو. به طور معمول، 1.5 درصد هزینه کمیسیون در هر اجرا متحمل می شود.
  • طرح های پس انداز رایگان در چارچوب وجود دارد ETFهای قیمت بالا یا دس پیشنهاد صندوق قیمت بالا (25 صندوق با قیمت بالا بدون بار جلویی و 140 صندوق ETF با قیمت بالا در طرح پس انداز رایگان).
پیشنهاد در Comdirect را مشاهده کنید

پیشنهاد مشتری جدید Comdirect برای چه کسانی ارزشمند است؟

مشتریان جدید انبار Comdirect در حال حاضر یکی از آنها را دریافت می کنند 50 یورو پاداش شروع، که در صورت ایجاد یک طرح پس انداز در عرض 3 ماه پس از باز کردن آن و یک بار اجرا آن پرداخت می شود (پیشنهاد را در Comdirect مشاهده کنید). تبلیغات تا زمانی که اعتبار دارد 2023/05/31. پس از اجرای طرح پس انداز برای اولین بار، اعتبار به حساب تسویه مربوطه واریز می شود.

به خصوص برای مبتدیان جالب است هم انبار نمونه و هم گزینه های مختلف مشاوره هستند که 24 ساعت شبانه روز در دسترس هستند. یکی از مهم ترین امکانات برای مبتدیان، انبار نمونه است. در اینجا می توانید نحوه سرمایه گذاری را امتحان کنید. برای این کار شما یک سرمایه اولیه ساختگی دریافت می کنید و می توانید با سپرده و شرایط سرمایه گذاری آشنا شوید.

ثبت نام و تأیید انبار Comdirect شما نیز بدون پیچیدگی است و در سه مرحله ساده انجام می شود: درخواست افتتاحیه به صورت آنلاین پر می شود و می تواند توسط شناسایی تصویری یا تأیید شده در اداره پست، شما فقط به شناسه خود نیاز دارید سپس پین مورد نظر خود را برای دسترسی به انبار آنلاین اختصاص دهید، برنامه Comdirect را دانلود کنید و آماده حرکت هستید.

پیشنهاد در Comdirect را مشاهده کنید

اگر می‌خواهید درباره انبارهای آنلاین و پیشنهادات مشابه بیشتر بدانید، می‌توانید در اینجا بخوانید: