CoD Cold War: Unlock All Endings

با رادیو علامت گذاری شده تعامل دارد و پرسئوس در مورد ورود تیم آدلر به دوگا گزارش می دهد:

به این ترتیب اولین نسخه از پایان بد را باز می کنید.
به این ترتیب اولین نسخه از پایان بد را باز می کنید.

عضو تیم بازمانده شما را در ماموریت های آینده همراهی می کند. شما همچنین می توانید صدای رفیق نجات یافته را در هنگام بازجویی و در ماموریت «بریکتراف» بشنوید. علاوه بر این، عضو یا هنوز دوست شما در ماموریت “The Final Countdown” یا دشمن احتمالی شما در “Ashes to Ashes” است.

برای اولین بار در CoD Black Ops Cold War اهداف اختیاری ماموریت در فصل ها وجود دارد. شما می توانید چندین شواهد را پیدا کنید که بعداً برای عملیات آشوب و عملیات سیرک سرخ مهم هستند، عملیات تاریک را از طریق شرایط خاص باز کردن قفل باز کنید و حتی از طریق 7 سناریو حافظه مختلف در ماموریت “Breakthrough” بازی کنید. ماموریت های اختیاری به ویژه برای 100٪ مهم هستند.

اگر شما این کار را انجام دهید باز کردن پایان های خوب خواستن، که به طور دقیق، فضایی را برای گمانه زنی های منفی نیز ارائه می دهد، باید این کار را انجام دهید فصل “بحران هویت” عقاب ها حقیقت را می گویند و نشان می دهد که پرسئوس در صومعه ای در سولووتسکی اقامت دارد. «بحران هویت» درست بعد از ماموریت «بریک‌تروفر» اتفاق می‌افتد و در صورت تمایل می‌توانید از Chapter Select برای پخش مجدد مرحله استفاده کنید.

در طول داستان اغلب موقعیت هایی وجود دارد که می توانید از بین چندین گزینه دیالوگ انتخاب کنید. گاهی اوقات شما حتی مجبور می شوید بین یک تعامل خاص یکی را انتخاب کنید، چه نجات یک نفر یا کشتن یک نفر. با این حال، همه تصمیمات تاثیری در پایان کمپین ندارند. مجموع وجود دارد 3 پایان متفاوت ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه آنها را باز کنید.

در طول کمپین Call of Duty: Black Ops Cold War شما باید تصمیمات مختلفی بگیرید که به تیرانداز اول شخص پایان های متفاوتی می دهد. در ادامه به شما توضیح می دهیم که کدام تصمیمات بر عاقبت شما تأثیر می گذارد.

Call of Duty: Black Ops Cold War

گفتن حقیقت به عقاب خود قفل ماموریت نهایی یعنی شمارش معکوس نهایی را باز می کند. با این حال، به دلیل اسپویل‌ها، نمی‌خواهیم دقیقاً به شما بگوییم اینجا چه خبر است.

به آدلر حقیقت را بگویید تا قفل پایان خوش را باز کند.
به آدلر حقیقت را بگویید تا قفل پایان خوش را باز کند.

پایان بد گرفت

پس از بازجویی، می توانید در اطراف پناهگاه حرکت کنید، اما کوچک می شود تایمر 30 ثانیه ای دور. بنابراین شما نیاز به یک تصمیم سریع دارید.

پایان بد نسخه 1

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

زبان ها:انگلیسی آلمانی

بعد از اینکه آدلر و تیم را به دوگا فریب دادید، از تعامل با رادیو در پناهگاه خودداری کنید. بنابراین پرسئوس و سربازانش نمی دانند که شما به دوگا می روید و نمی توانید کمین کنید. این قفل نسخه دوم پایان بد را باز می کند.

آدلر در
آدلر در “Asche zu Ashe” با شما روبرو می شود.

رهایی:2020/11/13

احتمالاً می توانید حدس بزنید که چگونه می توانید یکی از پایان های بد را بدست آورید: فقط در فصل بحران هویت تصمیم بگیرید که به آدلر دروغ بگویید و از دوگا به عنوان محل سکونت خود نام ببرید. شما به آدلر و دیگران می گویید که پرسئوس در تاسیسات راداری نزدیک دوگا است. مهم: اکنون 2 گزینه برای باز کردن قفل پایان بد A یا پایان بد B دارید.

یادداشت مهم: ما بخش‌هایی از پایان‌های مختلف کمپین و تصمیمات مختلف را در حین باز شدن داستان مورد بحث قرار می‌دهیم. بنابراین اسپویل در مقاله وجود دارد.

رفقای شما نقش مهمی در پایان بازی دارند.
رفقای شما نقش مهمی در پایان بازی دارند.

قفل پایان خوش را باز کنید

سپس آخرین و جایگزین ماموریت “خاکستر به خاکستر” آغاز می شود. سپس آدلر و دیگران به یک کمین مشکوک می شوند و با شما مقابله می کنند. شما اکنون دریافت می کنید گزینه کمین سیگنال و تیم قدیمی خود را شکار کنید. این پایان بد خواهد بود A.

پایان بد نسخه 2

بستر، زمینه:Windows PC، Xbox One، PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox Series X

در ماموریت “End of the Line” در بالکن مورد اصابت یک RPG قرار می گیرید. سپس باید بین نجات لازار یا پارک یکی را انتخاب کنید، زیرا هیچکدام نمی توانند به تنهایی به طناب برسند. فردی که شما را نجات نمی دهید در کوبا می میرد. از طرف دیگر، می توانید هیچ یک از آنها را نجات دهید و اجازه دهید هر دو بمیرند.