Call of Duty: Xbox در یک معامله بزرگ دیگر موفق شد

به گفته مایکروسافت، Boosteroid بزرگترین ارائه دهنده بازی های ابری مستقل در جهان است و اخیراً از 4 میلیون کاربر گذشته است. با این قرارداد، ایکس‌باکس اطمینان می‌دهد که Call of Duty تا 10 سال آینده روی پلتفرم بازی‌های ابری نیز در دسترس خواهد بود – توافقی که قبلاً تا این حد با Nintendo و Nvidia GeForce Now بسته شده است. پس از اینکه مایکروسافت اکتیویژن را تصاحب کرد، این امر باعث ایجاد Call of Duty می شود حدود 150 میلیون بازیکن در دسترس هستندکه در حال حاضر قادر به بازی تیرانداز نیستند. (منبع: مایکروسافت)

ایکس باکس در مقابل پلی استیشن: در ویدیو مشخص می کنیم که کدام کنسول پیش رو است:

پلی استیشن همچنان به افزایش روحیه در برابر تصاحب ایکس باکس ادامه می دهد

در حالی که پلی استیشن مشغول مبارزه با تصاحب اکتیویژن توسط مایکروسافت است، ایکس باکس با پلتفرم های دیگر همکاری می کند. اکنون این شرکت به یک معامله بزرگ دیگر رسیده است.

Xbox Series X

مایکروسافت در چند هفته گذشته بارها تاکید کرده است که Call of Duty پس از تصاحب اکتیویژن در ایکس باکس دچار رکود نخواهد شد. مایکروسافت برای تأکید بر این پیام و رفع ترس سونی و تنظیم‌کننده‌های مختلف، قبلاً این کار را انجام داده است معاملات پلتفرم های متعدد برای سری محبوب تیراندازی تکمیل شد. پس از نینتندو و انویدیا، ارائه دهنده بازی های ابری Boosteroid اکنون اضافه شده است.

CoD: ایکس باکس قرارداد 10 ساله خود را با بوستروئید تکمیل کرد

در گالری عکس ما، 7 نکته داخلی برای Game Pass را به شما نشان می دهیم که حتما باید امتحان کنید:

با این حال، استدلال سونی خواهد بود با هر معامله جدید بین مایکروسافت و سایر پلتفرم های فروشنده ضعیف تر و موقعیت شرکت به طور فزاینده ای منزوی به نظر می رسد.

پلی استیشن به عنوان یک استدلال برای کسب Activision استفاده نمی شود – رهبر بازار بازی همچنان به انجام هر کاری که در توانش است برای اژدر کردن این معامله انجام می دهد و اخیراً حتی مایکروسافت را به یک اقدام خرابکارانه نسبت داده است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع