Call of Duty در پلی استیشن قبل از پایان؟ مدیر مایکروسافت به زبان ساده صحبت می کند


به عنوان بخشی از خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت، گیمرها همچنان نگران هستند که سونی Call of Duty را برای پلی استیشن از دست بدهد. فیل اسپنسر در گذشته به طور مبهم در مورد این موضوع اظهار نظر کرده است، اما اکنون یک وعده وجود دارد.

ندای وظیفه

نظرات Call of Duty: Phil Spencer در مورد نسخه پلی استیشن

فیل اسپنسر، مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ قبلاً در مورد اینکه آیا Call of Duty پس از خرید اکتیویژن بلیزارد از پلی استیشن محو خواهد شد یا خیر، اظهار نظر کرده بود. اول گفته شد که یکی هیچ برنامه ای برای ساخت انحصاری بازی های تیراندازی اول شخص برای PC و Xbox ندارم. سپس در ماه سپتامبر، اسپنسر به The Verge فاش کرد که در ماه ژانویه به رئیس پلی استیشن جیم رایان قول داده بود که Call of Duty برای «حداقل چند سال دیگر» به کنسول سونی بیاید (منبع: The Verge).

تاریخ دقیقی در هیچ یک از این دو مورد وجود نداشت و الان هم نیست. اما اسپنسر در پادکستی با جوستین و جنا ازاریک یوتیوبر حداقل یک بیانیه واضح بیان کرد. آنها Call of Duty را از پلی استیشن خریداری نخواهند کرد و قصد دارند Call of Duty را ادامه دهند تا زمانی که کنسول سونی وجود دارد منتشر شود. با Minecraft اینطور شد. به جای کاهش پلت فرم ها، امکانات گسترش یافته است.

فیل اسپنسر در یک پادکست قول داد:

به طور خلاصه: کال آف دیوتی روی پلی استیشن باقی می ماند و اسپنسر این کار را خواهد کرد شاید حتی پیشنهاد را گسترش دهید: “من دوست دارم آن را روی سوئیچ ببینم، من دوست دارم بازی را در بسیاری از صفحه های مختلف قابل اجرا ببینم. قصد ما این است که با Call of Duty مانند Minecraft رفتار کنیم.”

Call of Duty در پلی استیشن: از نظر مالی نیز سودمند است

البته ماندن کال آف دیوتی در کنار بازیکنان پلی استیشن خالی از لطف نیست. مایکروسافت در گذشته این موضوع را به صراحت اعلام کرده است می توان به درآمد حاصل از توزیع بازی های اکتیویژن بلیزارد در پلی استیشن سونی حساب کرد.

اخیراً Call of Duty Modern Warfare 2 نقشه جدیدی از Marina Bay Grand Prix دریافت کرده است:

جایزه بزرگ مارینا بی در Call of Duty: Modern Warfare 2

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع