Burning Shores – DLC چقدر زمان بازی را شامل می شود؟

با این حال، آیا شما یک دمدمی مزاج هستید که نه فقط داستان اصلی را دوست دارید، بلکه تمام ماموریت های جانبی، تمام وظایف مجموعه و تمام فعالیت های اضافیمانند نفوذ به هچری یا کاوش در ویرانه های باقی مانده در لس آنجلس، باید زمان بازی بسیار بیشتری را در نظر گرفت.

از آنجایی که Horizon Forbidden West یک ماجراجویی جهان باز است، البته فعالیت‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید خارج از داستان اصلی واقعی آن‌ها را دنبال کنید، که در نهایت می‌تواند زمان بازی را بسیار طولانی کند. همین امر در مورد DLC “Burning Shores” نیز صدق می کند. با این حال، آیا شما به صورت عملی تمرکز می کنید منحصراً بر روی داستان واقعی DLC، زمان بازی مورد نیاز برای این کار به طور قابل توجهی کوتاهتر از زمانی است که کل نقشه را از بالا به پایین بچرخانید.

بستر، زمینه:پلی استیشن 5

داستان اصلی HFW: Burning Shores چقدر است؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع اگر در ابتدا فقط داستان اصلی «سواحل سوزان» را در ذهن دارید و می‌خواهید فعلاً سفارش‌های جمع‌آوری مانند فیگورهای پانگه‌آ یا اقلام جستجوگر را کنار بگذارید، پس باید روی یکی تمرکز کنید. زمان پخش حدود هفت تا هشت ساعت آنهایی را که نیاز دارید تنظیم کنید تا زمانی که امتیازها جمع شوند. با سطح سختی بالاتر، می توانید دو ساعت دیگر اضافه کنید.

دامنه کلی DLC Horizon Forbidden West چیست؟

زبان ها:انگلیسی آلمانی

اگر تمام محتوای DLC HFW “Burning Shores” را دنبال کنید، این کار را انجام خواهید داد حداقل 20 ساعت سرمایه گذاری کنید شما باید در یکی از سطوح دشواری ساده تر بازی کنید. از طرف دیگر، اگر در یکی از سطوح دشواری بالاتر قمار کنید، این بدان معناست که مبارزات نه تنها بسیار سخت تر خواهند بود و باید بیشتر تربچه ها را از پایین بشمارید، بلکه مبارزات نیز بسیار طولانی تر خواهد بود زیرا شما به سختی هیچ آسیبی وارد می کنید در حالی که ماشین ها در حال حاضر امتیازات عمر بیشتری دارند. بنابراین اگر در سطح سختی بالاتری بازی می‌کنید، باید انتظار داشته باشید که 25 تا 30 ساعت محتوای کلی در Horizon Forbidden West: Burning Shores داشته باشید.

اجساد مرده، آلت تناسلی و موارد دیگر: این جزئیات از کدام بازی است؟

از آنجایی که بازی پایه Horizon Forbidden West به تنهایی توانست 80 تا 100 ساعت بازی خود را ببلعد، طرفداران طبیعتاً تعجب می کنند که DLC “Burning Shores” در آن زمان چقدر گسترده خواهد بود. در خطوط بعدی به شما می گوییم که چقدر زمان بازی باید برای گسترش HFW برنامه ریزی کنید.