Burning Shores – کد درب را در ماموریت بهشت ​​و زمین پیدا کنید

خوشبختانه، در پایان، برای ادامه ماموریت، اصلاً لازم نیست که تمام ورودی‌های گزارش مربوط به سیارک‌ها و ماهواره‌ها را بررسی کنید. اگر از قبل کد صحیح درب را می‌دانید، می‌توانید به سادگی خود را از مرحله جستجوی خسته‌کننده نجات دهید کد را مستقیماً بالای درب وارد کنید.

  • این کد درب صحیح برای وارد کردن در ماموریت “بهشت و زمین” است: 3 2 8 5

کد درب صحیح را در کوئست Heaven and Earth پیدا کنید

سرنخ ها به ترتیب صحیح پنهان می شوند در سال های 2050، 2054، 2061 و 2056. اولین سرنخ شامل شماره پرواز، دومی سپرده پلاتین، سومی تعداد معدنچیانی است که جان خود را از دست داده اند، در حالی که آخرین سرنخ شامل یک اختلاف حقوقی با شرکت Xialou Lunar است. با این حال، در اینجا بیشتر مشخص نمی شود، به همین دلیل است که باید حدس بزنید که کدام یک از دو عدد ذکر شده در اینجا برای کد درب مناسب است.

خودتان را محک بزنید: آیا می دانید این 22 اسلحه از کدام بازی ها هستند؟

در ماموریت های مختلف Horizon Forbidden West: Burning Shores باید چند پازل کوچک برای پیشرفت در داستان حل کنید. اغلب در مورد باز کردن در است. این مورد در ماموریت اصلی “بهشت و زمین” نیز وجود دارد که برای ادامه باید یک کد درب را یاد بگیرید. در راهنمای زیر می آموزید که کد چیست و چگونه می توانید آن را دریافت کنید.

کد صحیح درب در تلاش “بهشت و زمین”

اکنون پیام‌های صوتی مختلفی در اینجا پخش می‌شود که حاوی اطلاعاتی در مورد اینکه کدام یک از شماره‌های مربوطه می‌تواند به کد درب تعلق داشته باشد. در اینجا شما باید مراقب باشید و با هم فکر کنید تا به راه حل صحیح برسید. بهتر است با دست هم یادداشت کنید تا در صورت شک، چیزی را امتحان کنید.

در دومین ماموریت اصلی Horizon Forbidden West: Burning Shores “بهشت و زمین” پس از رسیدن به مقر اصلی زنیت فراری، باید رمزی برای باز کردن درب اتاق خواب آنها پیدا کنید. در حالی که همه چیز در ابتدا بسیار ساده شروع می شود – کمی کوهنوردی، کمی جنگیدن، تیراندازی با یک بالیستا – شما ناگهان باید با یک کار پیچیده تر در داخل ساختمان دست و پنجه نرم کنید: با کلیک کردن بر روی پست های سیاهه قدیمی، باید چهار مورد را تعیین کنید. کد دسترسی رقمی که شما را به اتاق طبقه بالا هدایت می کند. گفتنش راحت تر از انجام دادن!

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

برای اینکه متوجه شوید کد دسترسی صحیح برای اتاق خواب طبقه بالا چیست، ابتدا باید به طبقه پایین بروید و به طبقه بزرگ بروید. فضا با صورت های فلکی سیاره ای سوار بر روی زمین در وسط. در اینجا تعدادی کنسول کنترلی نیز پیدا خواهید کرد که به موجب آن باید کنسول اصلی را در اینجا فعال کنید. ابتدا به گزارش صوتی گوش می دهید قبل از اینکه کنسول دوم را نیز فعال کنید.

حالا می توانید زیر هولوگرام زمین بین سالهای مختلف به عقب و جلو بروید. برای هر سال، به کره زمین نگاه کنید و اسکنر خود را در جستجوی سیارک ها نگه دارید. اگر این مورد را اسکن کرده باشید، در بیشتر موارد اطلاعات خاصی از جمله اعداد را دریافت خواهید کرد.

بین تاریخ‌ها جابه‌جا شوید، سپس سیارک در حال گردش را برای یافتن سرنخ اسکن کنید. (© (منبع تصویر: سونی))