Beam، One، Sub و موارد دیگر اکنون تخفیف دارند

برای هر کسی که قصد دارد امسال وارد دنیای Sonos شود، در اینجا اطلاعات اولیه درباره این برند وجود دارد. Sonos بلندگوها و لوازم جانبی (تقویت کننده ها، پخش کننده های شبکه) را ارائه می دهد که با آنها بی سیم است سیستم های چند اتاقه ساختن. موسیقی (یا صدای فیلم) از طریق دسترسی به اینترنت بی سیم منتقل کردن. بنابراین از نقاط ضعف معمول بلوتوث (محدوده برد و کیفیت صدا) جلوگیری می شود. تنها چیزی که یک اسپیکر Sonos نیاز دارد دریافت وای فای و پریز برق است. بنابراین، به استثنای بلندگوهای موبایل Sonos Move و Sonos Roam، بلوتوث عملاً هرگز در Sonos یافت نمی‌شود. راه اندازی بسیار ساده است، و عملیات نیز ساختار منطقی دارد. در مسائل ثبات و عملی بودن Sonos همچنان به تعیین معیار صنعت برای سیستم های استریو بی سیم و سینمای خانگی ادامه می دهد. طرفداران اپل از پشتیبانی از AirPlay خوشحال هستند.

Sonos Arc: نوار صدا همچنین اتاق آزمایش ما را با صدای سینمای پویا پر می کند (منبع تصویر: GIGA)

ویدیوی ما یک نمای کلی از نحوه شروع کار با Sonos را به شما می دهد:

یادداشت فعلی: ارزان بخرید – اما چه زمانی؟ تجربه نشان داده است که بهترین تخفیف برای بلندگوها در پایان سال به دست می آید. روز مجردها در 11 نوامبر 2022 آغاز تجارت کریسمس است. از جمعه سیاه امسال در 25 نوامبر 2022 و به دنبال آن مستقیماً Cyber ​​Monday در 28 نوامبر 2022 برگزار می شود.

برخی از مزایا و معایب Sonos

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/11/17 ساعت 11:36 ب.ظ

مجموعه سرگرمی: Sonos Beam + 2 One SL

به جای 897 یورو، در حال حاضر در فروش فلش در Tink. اعتبار تا 10/30/2022

تخفیف های زیر اعمال می شود 18-28 نوامبر 2022 در فروشگاه آنلاین Sonos.

تخفیف Sonos همچنین در سایر فروشگاه های آنلاین

به جای 1625.95 یورو، اکنون در فروش فلش در Tink. اعتبار تا 10/30/2022

معایب شامل موارد دیگر، همیشه بهینه نیست مصرف برق (به عنوان مثال در حالت آماده به کار) – به موجب آن شرکت اهداف بزرگی را برای آینده نزدیک خود تعیین کرده است. همچنین، باید توجه داشت که این یک مقایسه است سیستم بسته برای مثال، اگر می‌خواهید یک ساب ووفر برای نوار صوتی Sonos خود بخرید، باید به سراغ Sonos Sub یا Sub Mini بروید – محصولات تولیدکنندگان دیگر مانند Canton، Bose یا Yamaha سازگار نیستند.منبع

مجموعه سرگرمی: Sonos Beam + 2 One SL

البته، اکنون که فصل کریسمس 2022 آغاز شده است، سایر خرده فروشان با پیشنهادات Sonos نیز حضور دارند. اولین و مهمترین متخصص خانه هوشمند است تینک، که همیشه طیف کاملی از ست های Sonos را با تخفیف ارائه می دهد. Sub Mini جدید را می‌توان در برخی از بسته‌ها، به عنوان مثال در ترکیب با Soundbar Beam، یافت.

مجموعه سینمای خانگی: 2 عدد Sonos One SL + Beam + Sub Mini + پایه

سیستم بلندگوی چند اتاقه به دلیل صدای خوب، سهولت استفاده، عملکرد پایدار و طراحی خوب شناخته شده است. در صنعت صوتی، Sonos در حال حاضر بخشی از بخش بالایی است. بنابراین عاقلانه است که قبل از خرید به دنبال پیشنهادات باشید، زیرا می توانید به سرعت چند صد یورو در خرید صرفه جویی کنید.

تا 200 یورو تخفیف در فروشگاه آنلاین Sonos

اطلاعیه قبلی: سازنده بلندگوهای کالیفرنیایی تخفیف های جذابی را برای بلندگوهای چند اتاقه خود ارائه می دهد – ما به شما نشان خواهیم داد که کدام پیشنهادها به زودی در دسترس خواهند بود.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/11/17 ساعت 11:26 ب.ظ

مجموعه سینمای خانگی: 2 عدد Sonos One SL + Beam + Sub Mini + پایه