ARD خدمات جدیدی را به تلویزیون ارائه می کند

ایستاده در ARD تغییرات بزرگ داخل خانه. معاهده جدید رسانه ها به پخش کننده آزادی بیشتری می دهد. دیگر لازم نیست هر برنامه ای در تلویزیون خطی ارائه شود. اولین کانالی که ممکن است قربانی کاهش هزینه ها شود، One است.منبع

ARD به طور قابل توجهی در حال گسترش دامنه برنامه های خود است. سرویس جدید بیش از 60 کانال را به تلویزیون هوشمند می آورد. عملی: یک برنامه جداگانه لازم نیست، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک دکمه روی کنترل از راه دور را فشار دهید. اما سرویس جدید برای طرفداران فیلم چیزی نیست – به یک دلیل ساده.

پادکست نیز بخشی از برنامه است. عملی: پادکست ها بر اساس دسته یا ایستگاه مرتب شده اند. پادکست های جدید را می توان از طریق یک حالت اکتشافی نیز پیدا کرد. پخش زنده برنامه های رادیویی در ARD Audiothek نیز موجود است. در بیانیه مطبوعاتی به «بیش از 60 ایستگاه رادیویی عمومی» اشاره شده است (منبع: پرتال مطبوعاتی).

اخیرا ARD Audiothek از طریق صفحه اصلی HbbTV در دسترس. یک برنامه جداگانه برای این مورد نیاز نیست. دستگاه های تلویزیون فقط باید به اینترنت دسترسی داشته باشند و قابلیت HbbTV را داشته باشند. HbbTV استانداردی است که می تواند محتوای تعاملی اضافی را در طول تلویزیون زنده نمایش دهد. دسترسی به ARD Audiothek از طریق دکمه قرمز روی ریموت کنترل. علاوه بر نمایشنامه‌های رادیویی، هیجان‌انگیز و مستند، شنوندگان می‌توانند منتظر گزارش‌ها، دانش و قالب‌های کمدی نیز باشند.

اگر می خواهید چیزی روی چشمانتان باشد، ارائه دهنده مناسب را در مقایسه جریان پیدا خواهید کرد:

یکی می تواند به اینترنت منتقل شود

ARD Audiothek از طریق HbbTV در برنامه‌های Das Erste، ARD alpha، ONE، tagesschau24، همه برنامه‌های سوم و همه ایستگاه‌های رادیویی ARD قابل دریافت از طریق HbbTV در دسترس است.

از برنامه‌های اول تا فونیکس تا برنامه‌های سوم: ARD طیف گسترده‌ای را به مشارکت‌کنندگان ارائه می‌دهد که پاسخگوی همه سلیقه‌ها است. علاوه بر ایستگاه های تلویزیونی معروف، پخش کننده همچنین بسیاری از ایستگاه های رادیویی و فرمت های رادیویی را که در کتابخانه صوتی ARD موجود است، اداره می کند. ARD اکنون آنها را به تلویزیون می آورد.

کتابخانه صوتی ARD در تلویزیون از طریق HbbTV در دسترس است