Aqua Mail: جایگزین پس از تغییر اشتراک

به جای تکیه بر طراحی پیچیده، توسعه دهنده ترجیح می دهد بر روی ویژگی های امنیتی تمرکز کند. به عنوان مثال، فیشینگ با نشان دادن هر پیوند کلیک شده در یک ایمیل از قبل دشوارتر می شود و برنامه دامنه واقعی را به صورت رنگی برجسته می کند.

منبع تصویر: GIGA

مارسل بوخورست، FairCode BV

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

نسخه:36.2.11

با قیمت 6.99 یورو، چند عملکرد اضافی زیبا دریافت می کنید، مانند علامت گذاری حساب های مختلف به صورت رنگی یا زنگ های مختلف اعلان برای این حساب های ایمیل. اما ویژگی‌های کاربردی مانند ارسال ایمیل در زمان از پیش تعیین شده، الگوهای پاسخ، طبقه‌بندی خودکار پیام یا قوانین فیلتر را نیز دریافت می‌کنید. علاوه بر این، در ازای پول خود، مستقیماً با توسعه دهنده تماس می گیرید که برنامه او را حفظ می کند و مرتباً پیشرفت ها و ویژگی های جدید را اضافه می کند.

گرافیک‌های تعبیه‌شده نیز در ابتدا کاملاً پنهان می‌شوند تا زمانی که کاربر آن‌ها را آزاد کند و برنامه به‌طور خودکار پیکسل‌های ردیابی شناسایی‌شده را مسدود می‌کند.

FairEmail Pro – هزینه ها و ویژگی ها

زبان ها:آلمانی انگلیسی فرانسوی

پس از اینکه اپلیکیشن اندروید Aqua Mail تغییر به مدل اشتراکی را اعلام کرد، بسیاری از کاربران بدون شک این سوال را خواهند داشت که از کدام جایگزین می توانند استفاده کنند. خوشبختانه هنوز انتخاب کافی وجود دارد، حتی اگر به ویژگی های خاصی نیاز داشته باشید و بنابراین جایگزینی برای Aqua Mail به سرعت پیدا می شود.

خرید این نسخه در واقع تنها در صورتی ضروری است که می خواهید ویژگی های بسیار مفیدی داشته باشید – یا فقط می خواهید به یک توسعه دهنده منصفانه پرداخت کنید. برخلاف Aqua Mail، هیچ ویژگی اساسی در اینجا محدود نمی شود، هیچ تبلیغاتی نمایش داده نمی شود و هیچ تبلیغاتی در امضای ایمیل نوشته نمی شود.

ایمیل منصفانه، ایمیل آگاه از حریم خصوصی

ایمیل منصفانه، ایمیل آگاه از حریم خصوصی

در نسخه رایگان هیچ تبلیغی وجود ندارد و بسیاری از عملکردهای مهم برنامه بدون هیچ محدودیتی کار می کنند. این می تواند با تمام ارائه دهندگان ایمیل استفاده شود.

همچنین می‌توانید نسخه حرفه‌ای جایگزین Aqua Mail را خریداری کرده و با پرداخت یک‌باره قفل آن را باز کنید. اما نمی توان انتظار داشت که مجبور شوید بعداً در یک مدل اشتراک به پرداخت ادامه دهید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

مجوز:نرم افزار رایگان