Apple Watch Ultra خود را بسازید: این بسیار آسان است

مسلماً اپل واچ اولترا بسیار افراطی است و بسیاری از ویژگی های جدید را ارائه می دهد. اگر می خواهید چیزی از این هاله را برای اپل واچ قبلی خود داشته باشید، باید به فکر استفاده از پوشش های محافظ خاصی باشید. البته نسخه های بی شماری وجود دارد، اما در این مورد همه چیز در مورد آنهاست مدل هایی که ظاهر اولترا را با وسایل ساده تقلید می کنند.

اپل واچ به تنهایی: قاب های همسان برای ساعت هوشمند استاندارد اپل

مانند Apple Watch Ultra، لبه قاب کمی بالاتر از صفحه نمایش واقعی است. جلوه مفید: صفحه نمایش ساعت بهتر محافظت می شود زیرا لبه آن ضربه ها را جذب می کند. همچنین، صفحه نمایش دیگر مانند ساعت هوشمند فوق العاده اپل، گرد نیست، بلکه صاف است.

دکمه نارنجی، یادآور دکمه عمل در Ultra است. (منبع تصویر: آمازون)

اپل واچ SE، 8 و اولترا چه تفاوت هایی دارند؟ پاسخ ها در ویدیو:

زیبا نیست، اما مفید است اگر بدترین به بدترین برسد

و سپس مواردی وجود دارند که از خود کیس محافظت نمی کنند، بلکه مستقیماً از صفحه نمایش محافظت می کنند. به عنوان مثال از Miimall (مشاهده در آمازون). اساسا یک پوشش پلاستیکی سخت با یک فیلم محافظ یکپارچه. نتیجه یک اپل واچ تا حدودی حجیم با صفحه نمایش تخت و لبه های مربع است. کاملاً بی شباهت به Apple Watch Ultra نیست.

نسخه با محافظ صفحه نمایش یکپارچه. (منبع تصویر: آمازون)
به عنوان مثال، وجود خواهد داشت کیس Anlinser TPU (پلی اورتان ترموپلاستیک). – مناسب برای Apple Watch SE و سری 4، 5، 6، 7 و البته 8 (مشاهده در آمازون). به خصوص در طرح رنگ «Polarstern»، به سبک اپل واچ اولترا بسیار نزدیک است. بله، حتی یک دکمه نارنجی مانند دکمه اصلی در کنار آن وجود دارد. این برای کنترل دکمه کناری معمولی اپل واچ استفاده می شود.

شباهت های اپل واچ اولترا قطعا وجود دارد. (منبع تصویر: آمازون)

مهم است بدانید: محافظ صفحه نمایش شامل نمی شود. یا به محافظ لبه ذکر شده کیس تکیه می کنید یا محافظ صفحه مربوطه را خریداری می کنید (به آمازون مراجعه کنید). در هر صورت، کیس Anlinser گران نیست و تقریباً بیش از 10 یورو محاسبه می شود. در حال حاضر با 15 رتبه بندی، چهار ستاره از پنج ستاره را کسب کرده است.

بسته به مدل و رنگ با قیمت حدودا 13 یورو موجود است. همچنین چهار ستاره از پنج ستاره را از کاربران دریافت می کند. با این حال، دقت صفحه نمایش لمسی اینجا و آنجا مورد انتقاد قرار می گیرد. اگرچه پوشش صفحه نمایش محافظت می کند، اما احتمالاً در این مرحله به کمی تمایل برای مصالحه نیاز دارد.

اپل واچ اولترا جدید می خواهد تقریباً 1000 یورو دستمزد دریافت کند. با این حال، اگر قبلاً مدل قدیمی‌تری از اپل واچ دارید، می‌توانید به سادگی ساعت هوشمند فوق‌العاده خود را بسازید. حداقل طراحی حجیم و برخی از جلوه های محافظتی را که با یافته های خود در آمازون نسبتاً آسان دریافت می کنیم.

سیب

خط آخر: اپل واچ مطمئنا زیباتر نخواهد بود. با این حال، شما هستید برای استفاده در فضای باز مجهزتر است و شاید حتی می تواند یکی از افراد غیر فنی را گمراه کند. سرگرمی واقعاً گران نیست، به خصوص در مقایسه با نمونه اصلی ساخته شده از تیتانیوم.منبع