Apple Watch SE کاهش قیمت را تجربه می کند: ساعت هوشمند اکنون واقعاً ارزان است

اپل واچ SE هنوز یک نکته واقعی در مورد ساعت هوشمند است. با این حال، گاهی اوقات کمتر مورد توجه عموم قرار می گیرد، اما می توانید به یک معامله واقعی دست پیدا کنید – برای مثال امروز به عنوان بخشی از Prime Day 2 در آمازون.

ساعت اپل
ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 10/11/2022 ساعت 3:11 بعد از ظهر

آنچه برجسته است: زمانی که به رشد قیمت در چند ماه گذشته نگاه می کنیم، تا ژانویه روند مشخصی، صعودی و نزولی را مشاهده نمی کنیم. بنابراین اگر در مورد کاهش بیشتر قیمت اپل واچ SE در کوتاه مدت حدس بزنید، ممکن است در نهایت ناامید شوید. که همیشه ارزش صبر کردن را ندارد، زیرا در مجموع، نکته داخلی ساعت هوشمند هنوز از نظر قیمت کاملاً ثابت است. ارزان تر از اپل قیمت نمایندگی ها مستقیم است به هر حال.

پیشنهادات هیجان انگیزتری در اینجا وجود دارد: Amazon Prime Day 2: اینها بهترین معاملات هستند.

به روز شده در 10/11/2022: اپل واچ SE در حال حاضر به خصوص در آمازون ارزان است. مدل با GPS + Cellular در نسخه 40 میلی متری با قیمت 279 یورو در دسترس است (به آمازون مراجعه کنید).

Apple Watch SE 2021 (GPS + Cellular, 40mm) - قاب آلومینیومی خاکستری فضایی با بند ورزشی Midnight -

اگر مستقیماً از فروشگاه اپل خرید نکنید، شش ماه پس از عرضه در بازار کمی کمتر از فروش مستقیم پرداخت می‌کنید. اینجا و آنجا هستند 10 درصد پس انداز در حال حاضر وجود دارد. که بهترین پیشنهاد ما در حال حاضر برای مثال پیدا می کنیم در آمازون. هزینه مدل طلایی 40 میلی متری اپل واچ SE را اینگونه پرداخت می کنیم در حال حاضر 269 یورو – هزینه حمل و نقل قبلاً لحاظ شده است. از طرف دیگر اپل 299 یورو قیمت دارد که 30 یورو بیشتر است.

منبع تصویر: idealo.de
اما اگر بتوانید بدون نمایشگر همیشه روشن، ECG و برنامه اکسیژن خون کار کنید، با اپل واچ SE پول زیادی صرفه جویی خواهید کرد. ویژگی‌های ذکر شده فقط با اپل واچ سری 6 در دسترس هستند، اما قیمت آن‌ها در بازار آزاد حداقل کمتر از 400 یورو است، یعنی بیش از 100 یورو بیشتر. پس چه کسی به خصوص یکی ساعت هوشمند خوب و متصل مورد نیاز و کمتر “دکتر” روی مچ دست، در میان ساعت های هوشمند اپل چه کسی از نکته داخلی خوشحال خواهد شد.منبع

به خودی خود همینطور است جدید اپل واچ SE نوک قیمت واقعی در میان ساعت های هوشمند اپل – اپل یک ساعت هوشمند پیشرفته با بیشترین تنوع برنامه ها در جهان با قیمتی کمتر از 300 یورو دارد. اما آیا می توان حتی بیشتر پس انداز کرد؟

اپل واچ SE را از آمازون بخرید

Apple Watch SE: برای ساعت هوشمند چه هزینه ای می پردازیم؟

مقاله اصلی:

Apple Watch SE 2021 (GPS + Cellular, 40mm) – قاب آلومینیومی خاکستری فضایی با بند ورزشی Midnight –

اپل واچ SE برای چه کسانی ارزش آن را دارد؟ اول از همه، شما باید یک کاربر آیفون باشید. اگرچه ساعت هوشمند اپل روز به روز مستقل تر می شود، اما هنوز برای راه اندازی اولیه به آیفون نیاز است.

ویژگی های Apple Watch SE در ویدیو:

توضیح اپل واچ SE (ویدیوی سازنده)

اپل واچ SE: کدام را انتخاب کنیم؟