Apple Pay در آلمان: آخرین قطعه از پازل اینجاست

که پست بانک به عنوان یکی از آخرین بانک های بزرگ آلمان به همین ترتیب، Apple Pay باید کاربران بیشتری را به ارمغان بیاورد.

مشتریان پست بانک نیز مانند همه مشتریان بانک، همیشه هدف کلاهبرداران هستند. اخیراً تلاش جدیدی برای فیشینگ ظاهر شده است که در آن مجرمان وانمود می کنند که بخشی از تیم امنیتی پست بانک هستند. ظاهراً این حساب به دلایل امنیتی مسدود شده است. اگر می خواهید قفل آن را باز کنید، باید روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید و مراحل را دنبال کنید. اما این دقیقاً همان چیزی است که منجر به تباهی می شود.منبع

با آیفون خود به راحتی پرداخت کنید: Apple Pay از سال 2018 این وعده را در آلمان داده است. بانک های محلی فقط با تردید از خدمات پرداخت پشتیبانی کرده اند. با پست بانک، یکی از بزرگترین مؤسسات مالی هنوز مفقود است. اما این باید به زودی تغییر کند.

نحوه اضافه کردن کارت به Apple Pay:

مشتریان پست بانک هدف کلاهبرداران

در نیمه دوم سال 2023 Postbank باید سوئیچ را باز کند و همچنین Apple Pay را پشتیبانی کند. خانه پول این موضوع را به مک ولت تأیید کرد. با این حال، پست بانک هنوز زمان مشخصی را اعلام نکرده است. گفته می شود در زمان مناسب این موضوع اعلام خواهد شد (منبع: Macwelt).

کاربران آلمانی آیفون مجبور بودند مدت زیادی را برای Apple Pay منتظر بمانند. گروه ایالات متحده تنها در سال 2018 – چهار سال پس از راه اندازی آن در ایالات متحده – سرویس پرداخت راحت را به آلمان آورد. سپس بانک های محلی با تردید Apple Pay را انتخاب کردند. برای مثال Sparkasse از سال 2019 از Apple Pay پشتیبانی می کند.

در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی، آلمان هنوز در زمینه پرداخت های بدون نقد عقب است. اما اتفاقی در آلمان نیز در حال رخ دادن است: طبق نظرسنجی بوندس‌بانک در سال 2021، تنها 58 درصد آلمانی‌ها هنوز از پول نقد برای تراکنش‌های پرداخت خود استفاده می‌کنند. در سال 2017 هنوز 74 درصد بود. با پشتیبانی پست بانکی برای Apple Pay روند غیر نقدی می تواند سرعت بیشتری داشته باشد.

Postbank می خواهد از نیمه دوم سال 2023 از Apple Pay پشتیبانی کند