Anker ژنراتورهای خورشیدی با باتری های بزرگ را با بهترین قیمت به فروش می رساند

کالای اصلی:

اگر در حال حاضر به دنبال استقلال از شبکه برق هستید و می خواهید یک ژنراتور خورشیدی بخرید، می توانید به Anker ضربه بزنید. “Anker 757 PowerHouse” با ظرفیت ذخیره سازی 1229 وات ساعت در آنجا با قیمت مقرون به صرفه فروخته می شود.

Anker ژنراتورهای خورشیدی را ارزان تر می فروشد

در واقع، ژنراتور خورشیدی “Anker 757 PowerHouse” در حال حاضر در بسیاری از نمایندگی ها بیش از 1500 یورو قیمت دارد. شما فقط می توانید دستگاه را برای مدت کوتاهی دریافت کنید در اتو از طریق کمپین 1299 یورویی (به اتو نگاه کنید). حمل و نقل مستقیما توسط Anker انجام می شود، بنابراین هزینه ارسال ندارد. آمازون نمی تواند آن را ارائه دهد. ژنراتور خورشیدی لنگر نیز در آنجا به قیمت 1299 یورو فروخته می شود (به آمازون نگاه کنید). در مقایسه با آخرین پیشنهاد، اکنون 150 یورو دیگر پس انداز می کنید، زیرا دفعه قبل دستگاه به 1450 یورو کاهش یافت.

مولد برق Anker »ایستگاه شارژ 757«، (1 قطعه)، 1229 وات ساعت با باتری LiFePo4، کمپینگ و قطع برق روشن

مولد برق Anker »ایستگاه شارژ 757«، (1 قطعه)، 1229 وات ساعت با باتری LiFePo4، کمپینگ و قطع برق روشن

لنگر قول می دهد به لطف باتری های جدید LFP، عمر مفید آن 10 سال است و با ضمانت 5 ساله ارائه می شود.. یعنی 3 سال بیشتر از رقبا. بنابراین در اینجا شما واقعاً برای مدت طولانی در صورتی که اتفاقی برای لوازم الکترونیکی بیفتد محافظت می شوید. برای دریافت انرژی از باتری، چندین پورت USB وجود دارد که حداکثر 100 وات را ارائه می دهند و بنابراین می توانند به طور مستقیم انرژی یک لپ تاپ مدرن را تامین کنند. شما می توانید تا 1500 وات در دو سوکت ضربه بزنید که برای دستگاه های پر انرژی بیشتر نیز کافی است.

علاقه به ژنراتورهای خورشیدی در حال حاضر به قدری زیاد است که سازندگان تقریباً قادر به ادامه تحویل با آنها نیستند. بنابراین اگر هنوز هم می خواهید یک ژنراتور خورشیدی مطابق با نسل جدید با باتری LFP داشته باشید، باید از این فرصت برای خرید آن استفاده کنید.منبع به روز رسانی از 9 می 2023: در Anker direkt شما در حال حاضر می توانید ژنراتور خورشیدی 757 PowerHouse با ظرفیت 1229 وات ساعت را با صرف 800 یورو در صورت وارد کردن کد کوپن دریافت کنید. WS24SCDE786D به ارزش 499 یورو (مشاهده در Anker).

در این ویدیو به شما می گوییم که چنین ژنراتور خورشیدی چه کاری می تواند انجام دهد:

تبلیغات با ژنراتور خورشیدی Anker از نظر زمان محدود است

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 05/09/2023 11:58 صبح

“Anker 757 PowerHouse” در حال حاضر نسل جدیدتری از ژنراتورهای خورشیدی است. در حال حاضر به باتری های LFP ایمن و بادوام مجهز شده است. در سوکت، می توانید باتری 1229 وات ساعتی را تنها در یک ساعت تا 80 درصد پر کنید. در غیر این صورت می توانید شما می توانید از سه سلول خورشیدی 100 واتی استفاده کنید که باید به عنوان یک گزینه خریداری کنید (مشاهده در آمازون). سپس شارژ کمی کمتر از چهار ساعت طول می کشد. شما در حال حاضر فقط 1999 یورو برای مجموعه پرداخت می کنید (آن را در آمازون بررسی کنید). بنابراین تخفیف اساسا به شما یک سلول خورشیدی رایگان می دهد.