Amouranth به پخش کننده های برتر آلمانی مانند MontanaBlack امتیاز می دهد

البته قرار نیست این بازی جدی گرفته شود اما عمدتا برای سرگرمی. با این حال، برای طرفداران و بینندگان استریمرهای مربوطه، نتایج یک موهبت الهی برای سرگرم شدن در توییتر یا در چت مربوطه است.

نماد جکوزی Kaitlyn Siragusa که بیشتر با نام Amouranth شناخته می‌شود، استریم‌کنندگان آلمانی مانند MontanaBlack، EliasN97 و Unge را در یک دور Smash یا Pass رتبه‌بندی کرد.

ستاره Twitch Amouranth به پخش کننده های برتر آلمانی مانند EliasN97 و MontanaBlack بر اساس ظاهر آنها در یک پخش زنده رتبه بندی کرد. ما به شما می گوییم که مردان در Smash یا Pass چقدر خوب عمل کردند.

آمورانت شکستن یا پاس کردن“-استریم ویروسی می شود

برای کسانی که با این بازی آشنا نیستند، Smash یا Pass خواهد بود طبق اصل Tinder مرتب شده است. به پخش کننده یک عکس ارائه می شود و سپس باید به سرعت تصمیم بگیرد که آیا آنها شخص مورد نظر را “در هم می ریزند”. این کلمه جوانی برای رابطه جنسی است.

بنابراین برای مثال MontanaBlack و Unge را دریافت کنید محمول “Smash” توسط جوان تگزاسی دریافت شد، در حالی که ینس “Knossi” Knossalla با یک پاس جریمه شد. همچنین EliasN97 باید با رد قانع شود. با این حال، برای منصفانه بودن، باید گفت که تصاویر انتخاب شده توسط جامعه کاملا نامطلوب بود.

Smash یا پاس است یک بازی نسبتاً محبوب در بین استریمرها و یوتیوبرها. بنابراین جای تعجب نیست که Amouranth نیز روند را دنبال می کند. حکم او در مورد پخش کننده های مختلف آلمانی بسیار تند است.

اینگونه است که Amouranth در مورد Monte، Knossi & Co قضاوت می کند.

همچنین کاندیدای غیر ارادی بررسی آمورانت را با طنز دریافت کنید. مهمتر از همه، اونگه، که می خواهد ویدیو را مستقیماً به دوست دخترش نشان دهد. یک پروژه جسورانه!منبع اما بهتر است خودتان را در این مورد متقاعد کنید واکنش آمورانت به نخبگان آلمانی توئیچ. قبلاً در ویدیوی برجسته ساتر هوگو، قسمت مربوطه را برای شما انتخاب کرده ایم: