Amazon Prime زائد است؟ ما محاسبه کرده ایم که اشتراک واقعاً برای چه کسانی ارزش داردآمازون از ماه سپتامبر قیمت بالایی را از مشترکین Prime دریافت خواهد کرد. هزینه های اضافی به بسیاری از مشتریان امکان انتخاب می دهد: اقامت یا لغو؟ همه چیز بستگی به این دارد که واقعاً از اشتراک Prime خود برای چه استفاده می کنید.

نگاه بعدی به حساب برای مشتریان Prime چندان جالب نخواهد بود: به جای 7.99 یورو قبلی، گروه ایالات متحده در آینده 8.99 یورو در ماه دریافت خواهد کرد. از قیمت سالانه حتی با شدت بیشتری از 69 به 89.90 یورو افزایش می یابد. ممکن است کسی فکر کند که دلیل ادعایی چه چیزی را دوست دارد. اما از قبل واضح است که انفجار شدید قیمت بسیاری از مشتریان را به این فکر می‌اندازد: آیا واقعاً به این اشتراک نیاز دارید؟

قیمت های جدید Amazon Prime: GIGA محاسبه می کند که آیا ارزش آن را دارد یا خیر

اگر می‌خواهید پاسخ را برای خود بیابید، نمی‌توانید از یک تحلیل کامل خود اجتناب کنید: آیا سریال‌ها و فیلم‌های Prime Video را مرتب تماشا می‌کنید؟ آیا محتوای ضروری وجود دارد که رقابت پخش جریانی در حال اجرا نیست؟ اگر پاسخ شما “نه” است، در واقع فقط یک سوال باقی می ماند: چند بار از آمازون سفارش می دهید؟

در اصل، Prime اصلاً در مورد پخش جریانی نبود. در ابتدا تمرکز بر ارسال رایگان بود. بنابراین اگر به هیچ چیز در آمازون نگاه نمی کنید، وقت آن است که به اصول اولیه بازگردید! یک بار داریم دوباره محاسبه شد:

  • از قیمت استاندارد برای انواع تحویل آمازون 3.99 یورو است به ازای سفارش خانه شما 2.99 یورو برای تحویل به ایستگاه وانت می پردازید.
  • محصولات رسانه ای (به عنوان مثال بازی های ویدئویی)، اقلام و لباس های برند خود آمازون با قیمت 2.99 یا 1.99 یورو در دسترس هستند.
  • قیمت ها فقط برای تحویل اعمال می شود زیر ارزش 29 یورو، بالاتر از آن هیچ هزینه حمل و نقل وجود ندارد.
Amazon Prime را به مدت 30 روز رایگان امتحان کنید

با فرض اینکه محصولات استانداردی را سفارش می دهید که مستقیماً از طریق آمازون فروخته می شوند و با هم کمتر از 29 یورو قیمت دارند، باید سال را محاسبه کنید. برخی از سفارشات را انجام دهید تا اشتراک Prime برای شما ارزشمند باشد. بسته بیست و سوم فقط از هزینه هایی که با اشتراک دارید بیشتر است و در مجموع به 91.77 یورو هزینه حمل و نقل با 3.99 یورو به ازای هر حمل و نقل می رسد.

با این حال، گزینه‌های زیادی برای عدم صرف این پول وجود دارد – حتی بدون عضویت در Prime. شما به سادگی می توانید بدون آمازون کار کنید و به صورت محلی خرید کنید. اگر می خواهید به سفارش از آمازون ادامه دهید، می توانید به سادگی برخی از آنها را انجام دهید اقلام را جمع آوری کنید و فقط در صورتی سفارش دهید که بتوانید کالاهایی به ارزش بیش از 29 یورو جمع آوری کنید. علاوه بر این، برخی از محصولات هستند که آمازون هیچ هزینه حمل و نقلی بر روی آنها دریافت نمی کند. شما همچنین می توانید خود را به این موارد محدود کنید.

مطمئن نیستید که Amazon Prime Video گزینه مناسبی برای پخش جریانی است؟ مقایسه ما کمک می کند:

Prime Video: با قیمت های بالا به یک سرویس پخش واقعی

نتیجه گیری: اگر نمی خواهید از Prime Video استفاده کنید، Amazon Prime عملاً برای شما در آینده تابو است. مشتریان بالقوه باید از یکی از پیشنهادات اضافی موجود در Prime استفاده کنند تا اشتراک ارزشمند باشد. فقط صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل دیگر بحث خرید نیست. حساب سرانگشتی: اگر کمتر از دو بار در ماه از آمازون سفارش دهید، به Prime نیازی ندارید.منبع