Amazon Photos کاربران اندروید را ناراحت می کند: به روز رسانی “یک فاجعه” است

در اینجا نحوه تبلیغ آمازون برنامه Photos خود آمده است:

برخی از کاربران برنامه اندروید را به سادگی به عنوان یک “فاجعه” توصیف کنید. ظاهر جدید گیج کننده است و عملکردهای شناخته شده حذف شده اند. کاربری شکایت می کند که دیگر حتی نمی تواند تصاویر را انتخاب کرده و به آلبوم اضافه کند. یک عملکرد ساده که به سادگی بخشی از یک برنامه عکس اختصاصی است. حتی انتخاب چندین عکس به طور همزمان برای کاربران مشکلاتی ایجاد می کند.

آمازون آپدیت اپلیکیشن Photos خود را برای اندروید منتشر کرده است. این خبر خوب واقعاً مورد استقبال کاربران قرار نمی گیرد. صحبت از یک “فاجعه” وجود دارد که برنامه تا حدی غیرقابل استفاده است. بررسی های منفی در حال انباشته شدن است.

آمازون

Amazon Photos: اپلیکیشن اندروید کاربران را آزار می دهد

کاربر آزرده به روز رسانی را در یک کلمه با “بهبود” خلاصه می کند. به روز رسانی فقط برنامه را غیر قابل استفاده کرد. دیگر نمی توان از عملیات ساده صحبت کرد.

برای مدت طولانی، این شرکت از برنامه اندروید Amazon Photos غافل شد. با به‌روزرسانی جدید، این باید به گذشته تبدیل شود: عملکردهای جدید و طراحی مرتب برنامه‌ریزی شده بود. اما کاربران اصلاً به این موضوع فکر نمی کنند. این برنامه نظرات بسیار بدی را جمع آوری می کند، از آنجایی که به روز رسانی در دسترس است.

تریلر اپلیکیشن Amazon Photos

به‌روزرسانی برای Amazon Photos “یک پیشرفت بدتر”

تعداد کمی از کاربران نیز هنگام آپلود گیج می شوند. دیگر مشخص نیست که کدام عکس‌ها قبلاً آپلود شده‌اند و کدام‌ها فقط به صورت محلی ذخیره می‌شوند. علاوه بر این، آمازون ظاهرا تصمیم به استفاده از قبلی گرفته است ویرایش عکس موجود را از برنامه حذف کنید. همچنین با چرخاندن گوشی، برنامه دیگر نمی چرخد.

به طور کلی، Amazon Photos همچنان به رتبه خوب 4.3 ستاره در فروشگاه Play گوگل ادامه می دهد. زمانی که تصویر متفاوتی پدیدار می شود فقط آخرین بررسی ها مورد استفاده قرار گیرد. این مملو از بررسی های تک ستاره است (منبع: Amazon Photos در فروشگاه Play).منبع