Amazon Fire TV (Stick): بازنشانی به تنظیمات کارخانه

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

چگونه فیلم و سریال تماشا می کنید؟

بازگرداندن تنظیمات کارخانه Fire TV همچنین می تواند به مشکلاتی مانند زمان بارگذاری بسیار طولانی، خرابی های مکرر و موارد مشابه کمک کند. اما در این موارد، ابتدا باید دستگاه را مجدداً راه اندازی کنید.

اگر Fire TV (Stick) خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید، همه لاگین های ذخیره شده و همچنین مال شما برنامه ها و داده های شخصی حذف شدند. این به ویژه در صورتی مفید است که می خواهید دستگاه را ببخشید یا بفروشید.

دستگاه با موفقیت بازنشانی شد: همه داده‌ها، برنامه‌ها و محتوای ذخیره‌شده اکنون پاک شده‌اند. بسته به اینکه قصد دارید با دستگاه چه کاری انجام دهید، اکنون می توانید آن را تکمیل کنید یا برنامه ها و داده های مورد نیاز خود را دوباره تنظیم کنید.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/05/24 ساعت 11:13 صبح

چه چیزی را در نظر بگیرید

همچنین ممکن است تلویزیون فایر (چوب) یا منبع تغذیه به طور غیرعادی گرم شود، سپس باید آنها را از برق جدا کنید و بگذارید مدتی خنک شوند. در بسیاری از موارد می‌توانید تنظیم مجدد را ذخیره کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

به جای 44.99 یورو

البته از طریق تنظیمات هم می توانید دستگاه را ریست کنید. از سال 2021، دستگاه‌های Fire TV کنونی دارای دو رابط کاربری متفاوت با منوی ناوبری کمی متفاوت هستند.

 1. Fire TV (استیک) را راه اندازی کنید و از کنترل از راه دور برای حرکت به سمت راست استفاده کنید نماد چرخ دنده (طراحی جدید) یا به نقطه “ایده ها” (طرح قدیمی).
  طراحی جدید Amazon Fire TV
  منبع تصویر: GIGA
 2. یکبار روی آن ضربه بزنید دایره ناوبری رو به پایین و انتخاب می کند کاشی تلویزیون آتش من (طراحی جدید) یا آیتم منو “My Fire TV/System” (طرح قدیمی) خاموش.
 3. حالا به پایین بروید و گزینه را انتخاب کنید “بازنشانی به تنظیمات کارخانه” در
 4. اکنون دستگاه Fire TV دوباره از شما می پرسد که آیا مطمئن هستید. انتخاب “دکمه تنظیم مجدد و فشار دهید دکمه انتخاب/OK کنترل از راه دور خود را برای تایید.
 5. سپس بازیابی تنظیمات کارخانه شروع می شود. همه برنامه ها و تنظیمات حذف خواهند شد. سپس دستگاه دوباره در حالت تحویل قرار می گیرد.

این برنامه ها در هر تلویزیون آمازون فایر تعلق دارند:

ریست با ریموت کنترل

 1. Fire TV (استیک) را راه اندازی کنید و کنترل از راه دور Fire TV اصلی مربوطه را بردارید.
 2. هر بار 10 ثانیه نگه دارید را دکمه برگشت و روی آن دایره ناوبری در سمت راست فشرده شده است.
  منبع تصویر: آمازون، ویرایش: GIGA
 3. هنگامی که تلویزیون آتش (چوب) خاموش می شود، تو باید کلیدها را رها کنید.
 4. اکنون دستگاه باید به طور خودکار راه اندازی مجدد و روند بازیابی انجام دادن.
 5. پس از یک مرحله راه اندازی کوتاه، صفحه ورود به سیستم Amazon Fire TV (استیک) ظاهر می شود.
با آمازون Fire TV (Stick) می توانید به راحتی محتوای جریانی را به تلویزیون بیاورید. در صورت خرابی، خرابی های منظم یا اگر می خواهید دستگاه را بفروشید، ابتدا باید دستگاه Fire TV را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید.

Amazon Fire TV Stick 4K 2018
Fire TV Stick با کنترل صوتی Alexa (با دکمه های کنترل تلویزیون)
Fire TV Stick با کنترل صوتی Alexa (با دکمه های کنترل تلویزیون)

همچنین می توانید در مورد هزینه های تلویزیون آمازون فایر (چوب) با ما مطالعه کنید. در این ویدیو یاد خواهید گرفت که چه کارهای دیگری می توانید با Fire TV انجام دهید:

از طریق تنظیمات بازنشانی کنید