Aldi Talk برای همیشه در حال تغییر است

با این حال، پیشرفت مثبت یک نقطه ضعف دارد. قیمت کمی افزایش یافته است. تعرفه کوچک S با 4 گیگابایت برای 7.99 یورو در حال افزایش است 6 گیگابایت و 8.99 یورو برای چهار هفته. تعرفه M متوسط ​​با 8 گیگابایت برای 12.99 یورو به 12 گیگابایت و 14.99 یورو افزایش می یابد. بزرگترین تعرفه با 16 گیگابایت برای 17.99 یورو به 20 گیگابایت و 19.99 یورو افزایش می یابد.

به همین دلیل است که باید قراردادهای تلفن همراه خود را هم اکنون لغو کنید:

رقابت باید از همین مسیر پیروی کند

در راستای این امر، Aldi Talk نیز تا حدودی تعرفه ها را بهبود می بخشد. حجم داده بیشتری دریافت می کنید و سپس می توانید همراه باشید 50 مگابیت بر ثانیه در دانلود و 25 مگابیت بر ثانیه در آپلود. این به طور کامل شبکه 5G را خسته نمی کند، اما به طور کلی سرعت بیشتری دریافت می کنید، حتی اگر هنوز در شبکه 4G باشید. بنابراین همه کاربران Aldi Talk در اینجا برنده می شوند.

اینها تعرفه های جدید 5G آلدی تاک هستند. (منبع تصویر: الدی تاک)

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Aldi Talk سریعتر از آنچه بسیاری انتظار داشتند به شبکه 5G o2 دسترسی پیدا کرده است. شرکت ارائه دهنده تلفن همراه مدتی پیش برای تعرفه های پیش پرداخت خود موافقت کرد و من قبلاً در آن زمان مشکوک بودم که Aldi Talk می تواند در آینده نزدیک از این روند پیروی کند. الان دقیقا همین اتفاق افتاد. همین الان شروع به کار کنید تعرفه های Aldi Talk در شبکه o2 5G (در Aldi Talk تماشا کنید).

مشتریان Aldi Talk اکنون می توانند خوشحال شوند، زیرا در نهایت می توانند از پتانسیل کامل تلفن های هوشمند خود استفاده کنند. بسیاری از مردم در حال حاضر یک گوشی هوشمند با قابلیت 5G دارند، اما به هیچ وجه از این شبکه استفاده نمی‌کنند زیرا تا کنون تعرفه‌ها بسیار گران بوده است. رقابت Lidl و سایر ارائه دهندگان اعتباری اکنون با زمان دشواری روبرو است. زیرا دسترسی های 5G هنوز در آنجا آزاد نشده است. آلدی تاک در اینجا به یک کودتای واقعا قوی دست یافته است. در هر صورت رقابت باید از همین روال پیروی کند. سوال این خواهد بود که چقدر طول می کشد.

Aldi Talk یکی از محبوب ترین تعرفه های پیش پرداخت در آلمان است. اگر تعرفه تخفیفان ارتقا یابد، معمولاً سایر ارائه دهندگان از آن پیروی می کنند. الان دقیقا همین اتفاق افتاد. از این پس نه تنها حجم و سرعت داده بیشتر است، بلکه 5G نیز وجود دارد. اما داستان یک نقطه ضعف دارد.

Aldi Talk در شبکه 5G شروع می شود