Aldi یک بخاری دیواری مادون قرمز دیگر را در روز پنجشنبه می فروشد

یک نیروگاه بالکن نیز می تواند مقداری برق برای گرمایش مادون قرمز تامین کند:

بخاری دیواری مادون قرمز از Marmony کمی گرانتر از بسیاری از مدل های دیگر است زیرا شما یک سنگ طبیعی دریافت می کنید که می تواند گرما را ذخیره کرده و به طور یکنواخت آن را ساطع کند. این یک مزیت بزرگ نسبت به گرمایش دیواری مادون قرمز بسیار ارزان است. یک ترموستات بی سیم نیز همیشه همراه است، به طوری که بخاری دیواری مادون قرمز فقط تا رسیدن به دمای از پیش تعیین شده کار می کند. توان 800 وات برای تامین یک اتاق تا 25 متر مربع کافی است. اما بستگی به نحوه عایق کاری خانه یا آپارتمان نیز دارد.

فروشندگان دیگر مانند Netto تقریباً 350 یورو دریافت می کنند (به Netto نگاه کنید). بنابراین اگر نمی‌خواهید منتظر بمانید و مستقیماً اعتصاب کنید، می‌توانید با یک هزینه اضافی این کار را انجام دهید. حتی در آمازون موارد ارزان تری نیز وجود دارد جایگزین هایی که با قیمت های کمتر از 200 یورو فروخته می شوند (مشاهده در آمازون). انگیزه های مختلفی نیز وجود دارد.

بخاری مادون قرمز هایدنفلد HF-HP105 - 10 سال گارانتی - ترموستات هایدنفلد - کیفیت آلمانی

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 03/10/2022 04:49

بخاری دیواری مادون قرمز Marmony چه کاری می تواند انجام دهد؟

بخاری مادون قرمز هایدنفلد HF-HP105 – 10 سال گارانتی – ترموستات هایدنفلد – کیفیت آلمانی

بخاری مادون قرمز هوا را گرم نمی کند، بلکه شما و اشیاء را گرم می کند. بنابراین چنین بخاری هایی برای مبتلایان به آلرژی نیز مفید هستند. با این حال، اگر قیمت برق خیلی بالا باشد، گرمایش مادون قرمز ارزش ندارد. در حالت ایده آل، شما یک سیستم خورشیدی روی پشت بام دارید که برق لازم را تامین می کند.منبع

اگر در حال حاضر به دنبال یک بخاری دیواری مادون قرمز هستید که شبیه آن نباشد، اما بتواند به عنوان یک نقاشی دیواری زیبا نیز عبور کند، می توانید از 6 اکتبر 2022 به Aldi ضربه بزنید. وجود دارد بخاری دیواری مادون قرمز مارمونی با نقوش مختلف به قیمت 319 یورو به فروش می رسد (به آلدی نگاه کنید). از آنجایی که فروش در فروشگاه آنلاین انجام می شود، مشتریان Aldi Nord و Süd می توانند اعتصاب کنند. هیچ هزینه حمل و نقلی وجود ندارد.

با افزایش قیمت بنزین، بسیاری از مردم به دنبال جایگزینی هستند که ارزان و آسان برای نصب باشد. بخاری های دیواری مادون قرمز تنها چنین راه حلی هستند و Aldi به زودی یک نسخه ویژه را دوباره ارائه خواهد کرد.

Aldi گرمایش دیواری مادون قرمز با موتیف را به قیمت 319 یورو به فروش می رساند