Aldi پیش بینی های هوشمندانه ای را برای همه ارائه می دهد

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/05/14 09:53

به جای 129 یورو RRP: ایستگاه هواشناسی بی سیم با پیش بینی آب و هوا و هشدار یخبندان. داده های قابل اعتمادی را در مورد دما، بارش، رطوبت و بسیاری موارد دیگر ارائه می دهد.

می توانید قیمت های بیشتر Aldi را در اینجا بیابید:

با ایستگاه هواشناسی شما همیشه می توانید وضعیت آب و هوا را پیگیری کنید و دریافت کنید پیش بینی قابل اعتماد بر اساس سنسور فضای باز داده های آب و هوای اندازه گیری شده در صفحه نمایش بزرگ نمایش دادن. دستگاه ترکیب می شود دماسنج، رطوبت سنج، باران سنج و باد سنج همچنین ساعت در یک. این اطلاعات در مورد قدرت و جهت باد، مقدار باران، فشار هوا و دمای بیرون و داخل به شما می دهد. وضعیت آب و هوای آینده بر اساس این مقادیر محاسبه شده و به صورت یک پیکتوگرام نمایش داده می شود.

داده ها به صورت بی سیم از حسگر فضای باز منتقل می شود. را نمایشگر به راحتی قابل خواندن است و یکی دارد نور پس زمینه. علاوه بر این، زمان به طور خودکار از طریق سیگنال رادیویی DCF تنظیم می شود و همچنین دارای عملکرد هشدار است. همچنین می توانید نسبت به یخبندان هشدار دهید و مقادیر حداکثر و حداقل دما را نمایش دهید.

“مرکز هواشناسی 5 در 1” از Bresser در حال حاضر در فروشگاه آنلاین Aldi موجود است قیمت توافقی مطلق 59.99 یورو (مشاهده پیشنهاد در Aldi). هزینه ارسال اضافی 4.95 یورو است. در سایر خرده فروشان حداقل 68 یورو با احتساب حمل و نقل می پردازید، بنابراین یک معامله عالی است.

مرکز آب و هوا 5 در 1 برسر

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/05/14 09:53

ایستگاه هواشناسی از آلدی به چه درد می خورد؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

آیا از برنامه های اغلب نادرست آب و هوا در تلفن هوشمند خود خسته شده اید؟ سپس باید ایستگاه هواشناسی خود را با اندازه گیری محلی تهیه کنید. Aldi در حال حاضر یک مدل بسیار مجهز را با قیمت مناسب ارائه می دهد. ما جزئیات را برای شما داریم.

مرکز آب و هوا 5 در 1 برسر با قیمت کمتر از 60 یورو در Aldi

بیش از 4000 مشتری رتبه خود را در آمازون گذاشته اند و به آن 4.5 از 5 ستاره بسیار خوب داده اند. راه اندازی ساده، مقادیر اندازه گیری قابل اعتماد، صفحه نمایش جذاب بصری به همان خوبی خوانایی خوب صفحه نمایش. اتفاقا شما 5 سال گارانتی دستگاه های برسر را از سازنده دریافت می کنید.

مرکز هواشناسی 5 در 1 برسر اکنون از 59.99 یورو در Aldi

مرکز آب و هوا 5 در 1 برسر