ژنراتورهای برق در حال حاضر به دلیل ترس از قطع برق محبوبیت خاصی دارند. بسیاری از مردم می خواهند از خود محافظت کنند و ژنراتورهای مختلف بخرند. Aldi با Scheppach SG7100x یک مدل بسیار قدرتمند را با قیمتی بسیار کمتر در ماه دسامبر به فروش می رساند.

آلدی ژنراتورهای بزرگ را ارزان تر می فروشد

Aldi تخفیف‌دهنده در حال حاضر وقتی نوبت به ژنراتورهای برق و ترس از خاموشی می‌رسد، در حال پریدن است. ژنراتورهای برق تقریباً هر هفته ارائه می شوند و معمولاً بلافاصله فروخته می شوند. این اتفاق باید با Scheppach SG7100x نیز بیفتد از 8 دسامبر 2022 در فروشگاه آنلاین با قیمت تنها 979 یورو به اضافه هزینه حمل و نقل ارائه می شود. این قبلاً در دفترچه ذکر شده است:

با 979 یورو، Aldi تمام خرده فروشان دیگر را کاهش می دهد. (منبع تصویر: GIGA)

فروشندگان دیگر برای این مدل حداقل 1199 یورو می خواهند (به Norma24 نگاه کنید). اما این نیز یک پیشنهاد ویژه است. دلالان دیگر 1300 یورو می خواهند. Aldi نسبت به سایر خرده فروشان کوتاهی می کند و دستگاه را با قیمتی کمتر از 1000 یورو با قیمت بسیار پایین ارائه می دهد. اگر این مولد برق نیز به سرعت فروخته شود، تعجب نمی کنیم.

جایگزین ژنراتور برق یک ژنراتور خورشیدی است:

Scheppach SG7100x می تواند این کار را انجام دهد

مولد برق Scheppach SG7100x یک چیز واقعا بزرگ است. دارای یک موتور 12.2 اسب بخار است که دارای خروجی است تا 5400 وات می تواند خرج کند. این از طریق سوکت های 230 ولت یا با حداکثر 5000 وات از طریق اتصال 400 ولت اتفاق می افتد. اگر یک شارژر موبایل مناسب با چنین آداپتوری دارید، حتی می توانید از آن برای شارژ نسبتاً سریع یک ماشین الکتریکی استفاده کنید.

این مولد برق با یک مخزن 25 لیتری ساعت ها بدون نیاز به انجام کاری کار می کند. یک استارت و کابل برق وجود دارد. حفاظت اضافه بار، ولتاژ متر و هشدار سطح روغن نیز یکپارچه شده اند تا در صورت بروز مشکل به طور مستقیم به شما اطلاع داده شود. اگر چنین چیزی را خریداری کنید، لازم نیست نگران خاموشی باشید. با قدرت زیاد، حتی می توانید بخاری های برقی را راه اندازی کنید. شما فقط باید سوخت و روغن کافی داشته باشید و مستقل از شبکه برق هستید.