زمستان نزدیک است و با آن زمان چالش برانگیزی برای همه آلمانی هاست. با توجه به افزایش هزینه های گرمایش، گرمایش کمتری مورد نیاز است و خطر کپک زدن در محل زندگی افزایش می یابد. برای کاهش خطر، باید رطوبت سنج دما را خریداری کنید. Aldi اینها را در یک بسته سه تایی با قیمتی بسیار خوب ارائه می دهد.

Aldi دماسنج ها را به قیمت 9.99 یورو می فروشد

شما به سادگی یک رطوبت سنج حرارتی را در هر اتاق آپارتمان یا خانه قرار می دهید و نه تنها دمای فعلی، بلکه رطوبت را نیز مشاهده می کنید. شکلک نشان می دهد که آیا رطوبت خیلی زیاد است یا خیر. سپس باید به درستی تهویه کنید. دیوارها با تهویه مختصر آنها خنک نمی شوند و فقط هوا مبادله می شود. در نهایت هیچ قالبی روی دیوارهای شما ایجاد نمی شود، حتی اگر آنقدر گرم نکنید.

رطوبت سنج های حرارتی در حال حاضر محبوبیت خاصی دارند زیرا بسیاری از مردم می خواهند دید بهتری از رطوبت اتاق ها داشته باشند. Aldi Süd برای سه دستگاه فقط 9.99 یورو شارژ می کند. در آمازون برای یک مدل خوب باید بیش از 10 یورو بپردازید (به آمازون نگاه کنید). در یک بسته سه تایی، حتی گرانتر است (به آمازون مراجعه کنید). مشخص نیست که دماسنج های Aldi دقیقا چگونه اندازه گیری می کنند. اما واضح است که وقتی باید تهویه کنید بهتر می بینید. و 10 یورو سرمایه گذاری خوبی است.