Aldi در حال حاضر یک جایگزین Thermomix ارزان را با قیمت بالا به فروش می رساندجایگزین های Thermomix از بسیاری از تولید کنندگان مختلف در دسترس هستند. Lidl در حال حاضر با یک محصول رقیب واقعاً قوی در بازار است و Aldi هم اکنون در بازار است. در حال حاضر می توانید غذاساز گسترده با نمایشگر بزرگ، دستور العمل های زیاد و دسترسی به اینترنت را با قیمت بسیار پایین خریداری کنید.

Aldi جایگزین های Thermomix را به قیمت 349 یورو می فروشد

Thermomix بسیار محبوب است، اما هزینه زیادی نیز دارد. در نتیجه، جایگزین‌های بیشتری در سال‌های اخیر وارد بازار شده‌اند. Aldi قبلاً چنین غذاساز را فروخته است، اما فقط طیف محدودی از عملکردها را ارائه می دهد. در حال حاضر یک واقعی وجود دارد جایگزین Thermomix برای 349 یورو در پیشنهاد (به آلدی نگاه کنید).

در مقایسه با جایگزین قبلی Thermomix از Aldi، نسل جدید همه چیز دارد. شما دارید دسترسی به اینترنت، نمایشگر بزرگ و حتی اپلیکیشنی برای گوشی هوشمندتان در دسترس. می توانید از آن برای کار با غذاساز استفاده کنید و دستور العمل ها را مرحله به مرحله دنبال کنید. طیف وسیعی از عملکردها بسیار زیاد است و غذاساز Aldi می تواند هر کاری که از یک جایگزین Thermomix انتظار دارید را انجام دهد.

آنچه باید در مورد Aldi بدانید:

برای چه کسانی ارزش خرید غذاساز آلدی را دارد؟

اساساً برای همه کسانی که واقعاً ترمومیکس می‌خرند اما نمی‌خواهند آنقدر پول خرج کنند. را اساساً غذاسازهای Aldi می‌توانند هر کاری را که دستگاه اصلی بسیار گران‌تر می‌تواند انجام دهد، انجام دهد. با این حال، تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر اینکه مدل Aldi واقعاً چقدر خوب است، گزارش نشده است، زیرا یک مدل نسبتاً جدید است. با این حال، Aldi اطمینان حاصل می کند که تمام عملکردهایی که شما نیاز دارید و می توانند کاری را انجام دهند گنجانده شده است.

با «آشپزی مسیو»، لیدل یک جایگزین ترمومیکس را نیز ارائه می دهد که حتی موضوع شکایت نیز بوده است. سپس اصلاح شد و دوباره به فروش رفت. این به تنهایی نشان می دهد که جایگزین های ارزان چقدر خوب شده اند. به خصوص اکنون که هر کس باید چیزی را ذخیره کند، جایگزین خوبی برای نسخه اصلی خواهد بود.منبع