اگر در حال حاضر به دنبال جایگزینی مقرون به صرفه برای گرمایش گاز هستید، می توانید از گرمایش دیواری مادون قرمز استفاده کنید. در Aldi، یک مدل کوچکتر در حال حاضر با قیمت کمتر به فروش می رسد.

Aldi بخاری های دیواری مادون قرمز کوچک را به قیمت 249 یورو می فروشد

یک بخاری دیواری مادون قرمز فقط باید به پریز وصل شود و فورا گرما تولید می کند. جایگزین محبوب برای گرمایش گازی مجدداً در فروشگاه اینترنتی Aldi با قیمت ارزان تری به فروش می رسد. این بار مدل کوچکتر نسخه را دریافت می کنید از Marmony با خروجی 500 وات به قیمت 249 یورو (به آلدی نگاه کنید). هزینه حمل و نقل نیز وجود دارد.

یک ترموستات بی سیم هوشمند در محدوده تحویل گنجانده شده است، که بخاری دیواری مادون قرمز را کنترل می کند. با رسیدن به دمای از پیش تعیین شده، گرمایش به طور خودکار خاموش می شود و هنگامی که هوا سردتر شد دوباره روشن می شود. این باعث می شود مصرف برق در حد مجاز باشد. مدل Marmony کمی گران‌تر از بخاری‌های دیواری مادون قرمز بسیار ساده آمازون است، جایی که یک مدل 500 واتی با قیمت 140 یورو فروخته می‌شود (به آمازون مراجعه کنید). ظاهر مرمری مارمونی ظاهر زیباتری را ارائه می دهد و همچنین گرما را کمی بهتر ذخیره می کند. اما در نهایت آنها به همان اندازه خوب کار می کنند.

با یک نیروگاه بالکن می توانید برق تولید کرده و مستقیماً از آن استفاده کنید:

گرمایش دیوار مادون قرمز برای چه کسانی ارزشمند است؟

حتی اگر گاز، نفت و گرمایش منطقه ای گران شده باشند، برق همچنان بسیار گران تر است. بنابراین، گرمایش دیواری مادون قرمز تنها به عنوان یک سیستم بی خطر برای گرمایش گاز یا نفت و برای اتاق هایی که اصلاً گرمایش وجود ندارد و مقاوم سازی بسیار گران است، ارزشمند است. بخاری های دیواری مادون قرمز برای افرادی که سیستم های خورشیدی دارند ایده آل هستند، که می توانند به راحتی مازاد خود را به گرما تبدیل کنند و در نتیجه در هزینه های زیادی صرفه جویی کنند.

اگر بخاری گازی در حال کار دارید، بخاری دیواری مادون قرمز برای شما مناسب نیست. هزینه های گرما با گرمایش دیوار مادون قرمز به دلیل هزینه های بالای برق، مشابه بخاری فن دار، به طور قابل توجهی بالاتر است. بنابراین به دقت فکر کنید که آیا گرمایش دیوار مادون قرمز واقعاً برای شما ارزش دارد یا خیر.