با یک ژنراتور خورشیدی می توانید انرژی خورشید را ذخیره و استفاده کنید:

اجاق گاز کوچک را می توان به روش های مختلفی استفاده کرد

اجاق گاز کوچک اندرس البته می تواند کیفیت کمی بالاتری داشته باشد. گریل های گازی اندرس حداقل اغلب کیفیت بسیار بالایی دارند و عمر طولانی دارند. در اینجا احتمالاً برای کیفیت بهتر کمی بیشتر هزینه می کنید. به گفته اندرز، می توانید از قابلمه و تابه هایی با قطر تا 26 سانتی متر استفاده کنید. قدرت حداکثر 2.2 کیلووات ساعت داده می شود. با یک کارتریج گاز با قدرت کامل می توانید حدود 85 دقیقه بپزید. با این حال، در اکثر مواقع، قدرت کامل لازم نیست و می توانید مدت زمان بیشتری دوام بیاورید. می توانید کارتریج های گاز مناسب را با قیمت ارزان در آمازون خریداری کنید (مشاهده در آمازون).

در صورت قطع برق، وسایل آشپزخانه دیگر کار نمی کنند و دیگر نمی توانید غذا بپزید. برای این اضطراری یا برای کمپینگ، ارزش خرید یک اجاق گاز کوچک را دارد که سپس می توانید از آن استفاده کنید. در Aldi در حال حاضر یک اجاق گاز اندرس به شما پیشنهاد می شود.

آلدی یک اجاق گاز کوچک اندرس را به قیمت 50 یورو می فروشد

اجاق گازهای کوچک نه تنها در مواقع اضطراری مفید هستند، بلکه مخصوصاً هنگام کمپینگ یا در جشنواره ها اگر می خواهید چیزی گرم برای خوردن در آنجا تهیه کنید. شما همیشه منطقه آشپزی مستقل خود را همراه خود دارید و به منابع دیگر وابسته نیستید.