Aldi در حال آزمایش ماشین‌های سپرده جدید است: این یک مشکل بزرگ را حل می‌کند

نحوه عملکرد Tomra R1 در عمل را در ویدیوی زیر مشاهده می کنید:

مشتریان Aldi که در نزدیکی یکی از شعبه های آزمایشی زندگی نمی کنند همچنان به دنبال لوله هستند.

سایر خرده فروشان مواد غذایی نیز در حال آزمایش Tomra R1 هستند

اخیراً آلدی نیز رقابت جدیدی دریافت کرده است. یک غول سوپرمارکت چینی راه اندازی خود را در آلمان به پایان رسانده و می خواهد با مفهومی بسیار خاص امتیاز کسب کند.منبع

صف های طولانی در دستگاه سپرده گذاری به زودی می تواند به گذشته تبدیل شود – حداقل در Aldi. این تخفیف‌دهنده در حال آزمایش یک دستگاه سپرده جدید است که می‌تواند بیش از یک بطری سپرده را در یک زمان ببلعد. در حال حاضر در چهار شهر آلمان است.

Aldi در حال آزمایش یک دستگاه سپرده گذاری جدید است که می تواند تا 100 بطری قابل برگشت را به طور همزمان در خود جای دهد

الدی تاکنون فقط در حال تست دستگاه سپرده گذاری جدید است در چهار شهر آلمان:

Aldi Nord, Rauendahlstrasse 2, 45529 Hattingen Aldi Nord, Neuschanzer Strasse 19, 26831 Bunde Aldi Nord, Hundertwasserallee 3, 26389 Wilhelmshaven Aldi Süd, Forsterstrasse 5, 52080 Aa

نامی که شبیه یک ICBM شوروی است: Tomra R1. با این حال، این به معنای سلاح کشتار جمعی نیست، بلکه یک دستگاه سپرده جدید، که در حال حاضر در Aldi در حال آزمایش است (منبع: Aldi Nord در توییتر).

علاوه بر Aldi، سایر خرده فروشان مواد غذایی نیز در حال آزمایش دستگاه سپرده گذاری جدید هستند. این نیز شامل موارد دیگر است Netto، Rewe یا Edeka. سازنده دستگاه سپرده نروژی نقشه ای با عملکرد جستجو در یک وب سایت تنظیم کرده است. اگر می خواهید آینده ماشین سپرده گذاری را برای خود تجربه کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کدپستی خود را وارد کنید و تمام مکان های Tomra R1 در مجاورت لیست خواهند شد (به مکان یاب فروشگاه Tomra).

بزرگترین مزیت Tomra R1 سرعت آن است. در مقایسه با ماشین های سپرده معمولی، درام بزرگ می تواند حداکثر 100 بطری PET و قوطی نوشیدنی به طور همزمان برداشتن وسیله ای برای مشتری Aldi: او با بازگشت واریزی سریعتر تمام می شود و می تواند خود را وقف خرید واقعی کند.