اگر می خواهید یک ساعت هوشمند بخرید اما نمی خواهید پول زیادی برای آن خرج کنید، می توانید پنجشنبه به Aldi Süd بروید. یک ساعت هوشمند ارزان در آنجا با قیمت مقرون به صرفه به فروش می رسد.

Aldi Süd Amazfit Bip 3 را به قیمت 50 یورو می فروشد

ساعت های هوشمند در حال حاضر به یک دوجین دلار رسیده اند. تقریباً هر تولید کننده ای مدلی را ارائه می دهد. البته اپل واچ یا سامسونگ گلکسی واچ هزینه زیادی دارد و عمر باتری نسبتاً کمی دارد. Amazfit Bip 3 دقیقا برعکس است. ساعت هوشمند ارزان است و تا 14 روز دوام می آورد. در Aldi Süd ساعت هوشمند وجود دارد از 4 آگوست 2022 با قیمت تنها 49.99 یورو (به آلدی نگاه کنید). طبق دفترچه، حداقل دو رنگ برای انتخاب وجود دارد. این پیشنهاد فقط در شعب الدی سود معتبر است. این پیشنهاد برای Aldi Nord اعمال نمی شود.

به پیشنهاد در Aldi Süd

اگر Aldi Süd در این نزدیکی ندارید یا ترجیح می دهید آنلاین سفارش دهید، می توانید به آمازون بروید. آنجا هزینه دارد Amazfit Bip 3 اما کمی بیشتر با 59.90 یورو (مشاهده در آمازون). شما مطمئناً ساعت هوشمند را دریافت خواهید کرد. این هرگز در Aldi در فروشگاه تضمین نمی شود.

Amazfit Bip 3 برای چیست؟

Amazfit Bip 3: ساعت هوشمند ارزان قیمت با عمر طولانی

Amazfit Bip 3 تلاقی بین یک ساعت هوشمند با صفحه نمایش بزرگ و یک ردیاب تناسب اندام طولانی مدت است. دومی باید تا 14 روز باشد. با وجود قیمت پایین، عملکردهای زیادی دریافت می کنید. در مجموع 60 حالت ورزشی پشتیبانی می شود. بنابراین می توانید دقیقاً آنچه را که در حین ورزش انجام می دهید ضبط کنید. این ساعت هوشمند حتی تا 5 دستگاه خودپرداز ضد آب است، بنابراین لازم نیست در آب نگران باشید. هنگام ورزش می توانید ضربان قلب و میزان اشباع اکسیژن خون خود را اندازه گیری کنید.

همچنین می توانید ساعت هوشمند را با نیازهای خود تطبیق دهید. بیش از 50 شماره برای این در دسترس است. اعلان ها نیز از گوشی هوشمند نمایش داده می شوند. تمام اطلاعات از طریق برنامه Zepp (مشاهده در فروشگاه Google Play) ارزیابی می شود. او هست سازگار با گوشی های هوشمند اندروید و آیفون. بنابراین در اینجا شما نسبتاً آزاد هستید. چیزی که ساعت فاقد آن است ماژول GPS است. در غیر این صورت همه چیز شامل آن چیزی است که شما برای قیمت انتظار دارید.