Aldi ایستگاه هواشناسی هوشمند با نمایشگر رنگی را با قیمت مناسب به فروش می رساند

تقریباً 2000 مشتری رتبه خود را در آمازون گذاشتند و به آن 4.5 از 5 ستاره بسیار خوب دادند. راه اندازی ساده، مقادیر اندازه گیری قابل اعتماد، صفحه نمایش جذاب بصری به همان خوبی خوانایی خوب صفحه نمایش. اتفاقا شما 5 سال گارانتی دستگاه های برسر را از سازنده دریافت می کنید.

مرکز آب و هوا 5 در 1 Bresser اکنون از 79.99 یورو در Aldi

از برنامه های آب و هوای اغلب نادرست در تلفن هوشمند خود خسته شده اید؟ سپس باید ایستگاه هواشناسی خود را با اندازه گیری محلی تهیه کنید. Aldi در حال حاضر یک مدل بسیار مجهز را با قیمت مناسب ارائه می دهد. در اینجا شما جزئیات را دریافت می کنید.

مرکز آب و هوای راحت 5 در 1 برسر به قیمت 79.99 یورو در Aldi

می توانید قیمت های بیشتر Aldi را در اینجا بیابید:

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت به تاریخ 05/28/2023 01:32

آیا نسخه ساده تر بدون نمایشگر رنگی برای شما کافی است؟ سپس می توانید 20 یورو ارزان تر در Aldi دریافت کنید:

مرکز آب و هوا 5 در 1 برسر

“مرکز آب و هوای راحتی 5 در 1” از Bresser در حال حاضر در فروشگاه آنلاین Aldi موجود است. قیمت توافقی مطلق 79.99 یورو (مشاهده پیشنهاد در Aldi). هزینه ارسال اضافی 4.95 یورو است. در سایر خرده فروشان حداقل 89 یورو با احتساب حمل و نقل می پردازید، بنابراین یک معامله عالی است.

مرکز آب و هوا 5 در 1 برسر
ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت به تاریخ 05/28/2023 01:32

ایستگاه هواشناسی از آلدی به چه درد می خورد؟

به جای 159 یورو RRP: ایستگاه هواشناسی بی سیم با پیش بینی آب و هوا و هشدار یخبندان. داده های قابل اعتمادی را در مورد دما، بارش، رطوبت و بسیاری موارد دیگر ارائه می دهد.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/05/28 05:03

به جای 129 یورو RRP: ایستگاه هواشناسی بی سیم با پیش بینی آب و هوا و هشدار یخبندان. داده های قابل اعتمادی را در مورد دما، بارش، رطوبت و بسیاری موارد دیگر ارائه می دهد.

مرکز آب و هوا 5 در 1 برسر

با ایستگاه هواشناسی شما همیشه می توانید وضعیت آب و هوا را پیگیری کنید و دریافت کنید پیش بینی قابل اعتماد بر اساس سنسور فضای باز داده های آب و هوای اندازه گیری شده در نمایشگر رنگی بزرگ نمایش دادن. دستگاه ترکیب می شود دماسنج، رطوبت سنج، باران سنج و باد سنج همچنین ساعت در یک. این اطلاعات در مورد قدرت و جهت باد، مقدار باران، فشار هوا و دمای بیرون و داخل به شما می دهد. وضعیت آب و هوای آینده بر اساس این مقادیر محاسبه شده و به صورت یک پیکتوگرام نمایش داده می شود.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

داده ها به صورت بی سیم از حسگر فضای باز منتقل می شود. را نمایش رنگی به راحتی قابل خواندن است و یکی دارد نور پس زمینه. علاوه بر این، زمان به طور خودکار از طریق سیگنال رادیویی DCF تنظیم می شود و همچنین دارای عملکرد هشدار است. همچنین می توانید نسبت به یخبندان هشدار دهید و مقادیر حداکثر و حداقل دما را نمایش دهید.

مرکز آب و هوا 5 در 1 برسر