اخیراً شایعاتی در مورد تاریخ برگزاری تور ایالات متحده برای پایان سال 2023 منتشر شده است. این احتمالاً می تواند آخرین وداع با مراحل این جهان باشد. یک شمارش معکوس در پایان آوریل در وب سایت وجود دارد که تا 1 می شمارش معکوس دارد. چه چیزی پشت این موضوع است، معلوم نیست. تاریخ های زنده ممکن است در اینجا اعلام شود.

Aerosmith: شمارش معکوس نشان دهنده تور خداحافظی است

در اول ماه مه، زمانی که شمارش معکوس به پایان رسیده است، احتمالاً طرفداران در نهایت خواهند دانست که آیا تور Aerosmith در سال 2023 برگزار می شود، آیا گروه دوباره به آلمان می آید و آیا واقعاً آخرین مرحله خداحافظی راکرها خواهد بود. چیزهایی که با آثاری مانند “دوست (به نظر می رسد مانند یک خانم)، “گریه می کند” و “جانی اسلحه دارد” معروف شده است. آخرین آلبوم استودیویی “موسیقی از بعد دیگر” در سال 2012 منتشر شد. شاید دنباله ای برای خداحافظی یا تور جدید وجود داشته باشد؟

Aerosmith یکی از افسانه های تاریخ سنگ است. استیو تایلر خواننده اخیراً 75 ساله شد. اما گروه هنوز کاملاً از صحنه خداحافظی نکرده است. آیا تور Aerosmith در آلمان در سال 2023 برگزار می شود؟

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

GIGA توصیه می کند

سایر توصیه های رویداد