ADAC نور را در انتهای تونل می بیند

Ströer Media Brands GmbH

TankenApp با روند قیمت بنزین

TankenApp با روند قیمت بنزین

TankenApp محصولی از Ströer Media Brands GmbH است که GIGA نیز به آن تعلق دارد.

پس این دیزل است برای اولین بار در هشت ماه و نیم دوباره ارزان تر از Super 10 برای تهیه. اخیراً، رانندگان توانستند در 31 مه 2022 خودروهای خود را با دیزل کمتر پر کنند – که مربوط به شروع تخفیف باک در 1 ژوئن 2022 بود. در اینجا مالیات گازوئیل به طور موقت حدود 17 سنت در هر لیتر کاهش یافت. بنزین در مدت سه ماه تخفیف مالیاتی 35 سنت در هر لیتر دریافت کرد. در مقایسه، دیزل حتی پس از پایان تخفیف مخزن در 31 آگوست 2022 گرانتر باقی ماند.

نکته پس انداز GIGA
سوخت خیلی گرونه؟ آیا به دنبال ارزان ترین پمپ بنزین هستید؟ سپس برنامه سوخت گیری ما را دانلود کنید. در آنجا کمترین قیمت بنزین را در منطقه خود خواهید یافت.

TankenApp با روند قیمت بنزین

TankenApp با روند قیمت بنزین

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

بر اساس توصیه ADAC، رانندگان باید در شب به سمت پمپ بنزین حرکت کنند. به ویژه بین ساعت 8 شب تا 10 شب قیمت ها کاهش می یابد هم برای دیزل و هم برای بنزین از سوی دیگر، رانندگان به طور متوسط ​​15 سنت برای هر لیتر بیشتر پرداخت می کنند (منبع: ADAC).

خبر واقعا خوب برای رانندگان گازوئیل همچنان باید باعث سرخوردگی پمپ شود: اگرچه گازوئیل دوباره از بنزین ارزان تر است، اما این به دلیل کاهش قیمت نیست. برعکس: گازوئیل و بنزین هر دو نسبت به هفته قبل گران شده اند. افزایش قیمت فقط برای بنزین شدیدتر از گازوئیل بود. قیمت Super E10 2.6 سنت بیشتر است، دیزل 0.6 سنت گران شده است.

یک ارزیابی جدید توسط ADAC نشان می دهد که سوخت دیزل در آلمان پس از مدتی دوباره ارزان تر از Super E10 است. میانگین کشوری یک لیتر گازوئیل در حال حاضر 1.762 یورو قیمت دارددر حالی که یک لیتر سوپر 10 در پمپ بنزین ها به طور متوسط ​​1763 یورو قیمت دارد.

برای مدت طولانی، اوضاع برای رانندگان گازوئیل در پمپ بنزین های آلمان بسیار تاریک به نظر می رسید. اکنون ADAC با یک خبر خوب گزارش می دهد: برای اولین بار از می 2022، سوخت ارزان تر از Super E10 است. اما رانندگان گازوئیل هنوز هم ارزان نمی‌شوند.

ADAC: دیزل دوباره ارزان تر از Super E10 است

Stroer Media Brands GmbH

مقایسه قیمت پمپ بنزین های مختلف باعث صرفه جویی در هزینه می شود:

ADAC توصیه می کند بین ساعت 8 شب تا 10 شب سوخت گیری کنید