ADAC با سیستم های خورشیدی وارد تجارت می شود: اینگونه است که اعضا از آن سود می برند

مقایسه همیشه ارزشمند است: ارائه دهندگان دیگر عبارتند از، برای مثال، تامین کنندگان انرژی کلاسیک مانند EON (به EON مراجعه کنید) یا Vattenfall (به Vattenfall مراجعه کنید). در حالت ایده آل، می توانید پیشنهادات را در همه جا دریافت کنید و آنها را مستقیماً مقایسه کنید. سخت افزار داخلی معمولاً باید بسیار شبیه باشد، زیرا شما فقط فضای محدودی روی سقف دارید. با این وجود، داده های عملکرد ماژول ها می تواند متفاوت باشد.

مخصوصاً الان که به دلیل بحران انرژی علاقه زیادی به سیستم های خورشیدی وجود دارد، باید به قیمت ها توجه زیادی داشته باشید تا زیاد هزینه نکنید. به عنوان مثال، از سال 2023 دیگر مجبور نیستید برای خرید سیستم خورشیدی مالیات بر فروش بپردازید. به گفته ADAC، قیمت نهایی باید این را در نظر بگیرد. در محاسبه نمونه، ADAC نشان می دهد که a یک سیستم 10 کیلووات با نصب حدود 20000 یورو هزینه دارد. اگر یک حافظه اضافه شود، حدود 27000 یورو است. اگر می خواهید یک جعبه دیواری داشته باشید، باید با 1500 تا 3000 دیگر حساب کنید. این سرگرمی ارزان نیست، اما در دراز مدت هنوز ارزشش را دارد.

با ADAC، یکی دیگر از ارائه دهندگان معروف اکنون وارد تجارت خورشیدی می شود. با همکاری Zolar، این شرکت اکنون سیستم های فتوولتائیک سفارشی را ارائه می دهد. می توانید از یک ماشین حساب خورشیدی در وب سایت ADAC استفاده کنید که با استفاده از آن می توانید از چند سوال برای تعیین دقیق استفاده کنید. انتظار دارید چقدر برق تولید کنید و درجه خودکفایی شما چقدر بالاست. برای این کار باید تقریباً جهت و شیب سقف و چند چیز دیگر را بدانید (به ADAC نگاه کنید).

با این حال، منظومه شمسی مستقیما سفارش داده نمی شود. در پایان، ADAC شما را برای مشاوره با Zolar در تماس قرار می دهد. سپس شماره عضویت ADAC خود را در آنجا وارد کنید، شما یک پنل خورشیدی به صورت رایگان دریافت می کنید. به عنوان مثال، اگر بتوانید 10 ماژول خورشیدی نصب کنید، در نهایت فقط باید 9 عدد را بپردازید. پیشنهادات بسیار فردی هستند و همچنین باید با سایر ارائه دهندگان خدمات مقایسه شوند. این تنها راهی است که می توانید واقعاً بفهمید که آیا پیشنهاد ADAC و Zolar ارزان است یا خیر.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

ADAC محدوده خود را در فواصل زمانی منظم گسترش می دهد و همیشه مناطق جدیدی را شامل می شود. در حال حاضر خودروهای الکترونیکی نیز نقش مهمی در ADAC بازی می‌کنند و بنابراین تصمیم گرفته شد که اکنون سیستم‌های خورشیدی را نیز ارائه دهند. یک شریک معروف برای این کار پیدا شد. اعضا از همکاری سود می برند.

ADAC سیستم های خورشیدی را ارائه می دهد

حتی یک نیروگاه کوچک بالکن می تواند شما را تسکین دهد:

هزینه یک منظومه شمسی چقدر است؟