8 برنامه و صفحه به شما کمک خواهند کرد

آخرین برنامه (اندروید) که می خواهیم به شما ارائه کنیم Mundraub است. مسلماً این برنامه کمتر در مورد صرفه جویی در غذا است. بلکه شما د را نشان می دهیدیعنی برنامه برای عموم قابل دسترسی است درختان میوه، بوته های آجیل و گیاهان خوراکی در محیط شما نکته مهم این است: به حقوق مالکیت و طبیعت احترام بگذارید. پس مراقب گیاهان باشید و در استفاده از آنها زیاده روی نکنید.

شما هنوز مقداری مواد غذایی در یخچال دارید، اما آنقدر غیر خلاق هستید که نمی‌توانید از آنها چیزی خوشمزه بسازید؟ سپس برنامه Eat Smarter عالی است. دستور العمل های مختلف در برنامه نمایش داده می شود: باشد پیش غذا، غذای اصلی، دسر یا میان وعده. علاوه بر این، می توانید میزان سختی دستور غذا را فیلتر کنید، چه رژیم غذایی خاصی را ترجیح دهید یا رژیم غذایی، چه غذاهایی باید باشد.

اولین اپلیکیشنی که می خواهیم شما را با آن آشنا کنیم Too Good To Go است. نام برنامه است: پس از ایجاد نمایه، رستوران‌ها، کافه‌ها، نانوایی‌ها و سوپرمارکت‌های منطقه شما نشان داده می‌شوند که خواربار و وعده های غذایی فروخته نشده با قیمت کاهش یافته ارائه دادن. می توانید از این برنامه برای رزرو پیشنهادات مربوطه و پرداخت از طریق PayPal استفاده کنید. سپس می توانید غذا را در زمان مشخص شده تحویل بگیرید.

شرکت SirPlus بسیار شبیه به Etepetete عمل می کند. همچنین در اینجا خواهد شد مبارزه با ضایعات مواد غذایی. این محدوده شامل محصولاتی از تولیدکنندگان و عمده فروشان مختلف است که نه فروخته شده اند و نه از تافل جمع آوری شده اند. همچنین می توانید مواد غذایی مختلف (میوه، سبزیجات، سس، تنقلات و …) را در یک جعبه سفارش دهید. اگر فقط می خواهید محصولات جداگانه بخرید، SirPlus نیز یکی را ارائه می دهد فروشگاه آنلاین در داروخانه و محصولات خانگی را نیز در آنجا خواهید یافت.

دو مرد جلوی یک مغازه می ایستند و سبزیجات را در دست می گیرند.  فروشگاه SirPlus است.
در SirPlus می توانید غذای نجات یافته را به صورت آنلاین خریداری کنید (منبع تصویر: Imago / Photopress Müller)

برای سطل خیلی خوبه

همکاران ما از Desired در ویدیوی خود شما را با انواع مختلف تغذیه آشنا می کنند:

باهوش تر بخور

اگر می خواهید دوباره غذا را ذخیره کنید، ابتدا باید این کار را انجام دهید یک مسابقه برای خود به عنوان صرفه جویی در مواد غذایی برای اثبات به گفته این شرکت، سوالات برای آزمایش قابلیت اطمینان شما برای همکاری دلپذیر و کار قابل اعتماد ضروری است. اگر تصویب شد، می توانید صرفه جویی در مواد غذایی از کارخانه ها و توزیع کنید.

علاوه بر این، شما نه تنها می توانید مشخص کنید که چه تعداد از مواد را می خواهید استفاده کنید، بلکه می توانید هر دو را انجام دهید غذاهای خاصی را شامل یا حذف کنید. اگر می خواهید از مواد غذایی موجود در یخچال خود استفاده کنید عالی است.

گرفتن دهان

نحوه ورود به ChatGPT را توضیح می دهیم:

نکاتی برای استفاده آگاهانه از غذا

می توانید در Etepetete ملاقات کنید بین جعبه های مختلف انتخاب کنید: فقط سبزیجات باشد یا میوه؟ یا ترکیبی را ترجیح می دهید؟ همچنین می توانید بین دو سایز (کلاسیک و خانوادگی) و اینکه جعبه نجات برای چند هفته برای شما ارسال شود انتخاب کنید.

SirPlus

آیا می خواهید چیزی را به طبیعت برگردانید؟ سپس فقط در آن شرکت کنید نگهداری از درختان، درختچه ها و مراتع مربوطه. یا به سادگی می توانید نقاط جمع آوری را خودتان در برنامه وارد کنید.

نقشه کلی از برنامه Mundraub.
در نقشه Mundraub می توانید مکان های مختلف نقاط جمع آوری عمومی را ببینید (منبع تصویر: GIGA)

4 وب سایت به شما کمک می کند غذا را ذخیره کنید

اتپتیت

آیا هنوز هم بیش از حد کافی در خانه خواربار فروشی دارید؟ سپس می توانید کار خوبی با آن انجام دهید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. اپلیکیشن Foodsharing برای این منظور توسعه یافته است. اگر در برنامه ثبت نام کرده اید، می توانید نشان دهید چه غذایی می خواهید اهدا کنید. شما همچنین می توانید با دیگر اشتراک گذاران مواد غذایی ارتباط برقرار کنید.

آیا می خواهید آگاهانه و با قدردانی غذا را مدیریت کنید، اما تمایلی به خرید ندارید؟ سپس Etepetete مکانی برای شماست. این شرکت برای خود این هدف را در نظر گرفته است که این موارد را به شما ارائه دهد میوه و سبزیجات آن را با توجه به استانداردهای زیبایی خاص ارائه دهید به سوپرمارکت نرسید دارد. Etepetete می خواهد نشان دهد که غذا هنوز خوب و خوش طعم است، حتی اگر آنقدرها هم خوب به نظر نرسد.

باشه چی داره ChatGPT در انتخاب ما گم شد؟ بسیار ساده: همچنین می توانید اجازه دهید هوش مصنوعی برای شما خلاقیت ایجاد کند. فقط توضیح دهید که هنوز چه مواد غذایی در خانه دارید و تمام او یک دستور غذا برای شما فرموله خواهد کرد.

GIGA توصیه می کند

مقاله پایداری در GIGA

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

پایداری در تغذیه نیز نقش اساسی دارد، زیرا ضایعات مواد غذایی نیز در این کشور مشکل ساز است. یک راه حل صرفه جویی در غذا است.

ابتکار “خیلی خوب برای سطل” بود وزارت غذا و کشاورزی فدرال (BMEL) زنده شد. هدف در اینجا ایجاد آگاهی بیشتر از غذا است. در وب سایت اطلاعات و مطالب آموزشی متعدد، دستور العمل ها، نکاتی در مورد نگهداری صحیح غذا و استفاده از باقی مانده غذاها را خواهید دید.

نکته ما: بهتر است کاسه یا کیف خود را همراه داشته باشید. در غیر این صورت در بیشتر موارد باید هزینه اضافی برای کانتینر بپردازید.

اشتراک غذا

پایداری و تغذیه نه تنها در یک سبک زندگی گیاهخواری یا گیاهخواری با هم ترکیب می شوند. یک رژیم غذایی آگاهانه، منطقه ای و فصلی و مبارزه با ضایعات مواد غذایی. وزارت غذا و کشاورزی فدرال می گوید که تنها در آلمان هر سال بیش از 11 میلیون تن مواد غذایی دور ریخته شده است تبدیل شود. این شامل نه تنها غیر خوراکی، بلکه باقی مانده خوراکی و مواد غذایی فروخته نشده نیز می شود. عدد ترسناک است. به همین دلیل است که می‌خواهیم پلتفرم‌های مختلف را به شما معرفی کنیم و نکاتی را در مورد اینکه چگونه می‌توانید در مصرف غذا صرفه‌جویی کنید، به شما ارائه دهیم.

صرفه جویی در غذا: با این برنامه ها، این یک بازی کودکانه است

برای رفتن خیلی خوبه

شما خودتان یکی را می شناسید یا دارید روی آن کار می کنید پروژه یا استارت آپدر برابر ضایعات مواد غذایی کار می کند؟ سپس می توانید آن را از طریق وب سایت “Too Good for the bin” ارسال کنید. سپس در وب سایت منتشر خواهد شد.

ChatGPT

اکنون پلتفرم های مختلفی را به شما معرفی کرده ایم که به شما کمک می کند آگاهانه تر با غذا برخورد کنید. در نهایت، ما شما را با خود می خواهیم نکات پشتیبانی اضافی را به شما ارائه دهد.

  • خرید فصلی: با این که بدانید کدام میوه و سبزیجات در چه ماه هایی در این کشور کشت می شود، از بازار منطقه حمایت می کنید. برای دید کلی بهتر، برای مثال وجود دارد تقویم فصلی (مشاهده در تالیا).
  • بهترین قبل از تاریخ را به معنای واقعی کلمه بگیرید: زیرا تأکید بر «حداقل» است. حتی اگر تاریخ گذشته باشد، معمولاً می توان از محصولات برای مدت طولانی لذت برد.
  • یک برنامه غذایی تهیه کنید: اگر به طور مرتب غذای زیادی را دور می ریزید، می تواند به برنامه ریزی وعده های غذایی خود برای هفته آینده کمک کند. بنابراین می دانید به کدام و چه مقدار غذا نیاز دارید.
  • و در آخر یک نکته: ظروف (متاسفانه) حرام هستند. اگرچه هر روز مقدار زیادی غذای خوراکی به سطل زباله سوپرمارکت ها می رود، اما آن را غارت نکنید.

آیا می خواهید در مورد پایداری بیشتر بخوانید؟ سپس ما در اینجا مقالات بیشتری برای شما داریم: