7 تیرانداز درخشان که فراموش شده اند

تیراندازی اول شخص در سال 2003 در اروپا منتشر شد و شما را در نقش قاضی درد قرار می دهد. وظیفه شما: اطمینان از صلح در کلان شهر. یا با خشونت با اسلحه یا مجازات های سخت.

پلتفرم ها: PS2 و Xbox

یا به عبارتی دیگر: تیراندازی چند نفره با هدف بازار انبوه.

در اینجا شما به عنوان شلی “بمبشل” هریسون به خود شلیک می کنید به بهترین شیوه یکپارچهسازی با سیستمعامل از طریق یک ارتش کامل از هیولاها و دشمنان. یکی ادای احترام عاشقانه به یک دوره کاملا متفاوت از تیراندازی های اول شخص.منبع

در زمان پلی استیشن 2 و 3، ژانر شوتر کمی گسترده تر و متنوع تر بود. با تمایل به سناریوهای غیر معمول و در درجه اول برای تجربه تک نفره خالص طراحی شده. مجموعه عکس زیر را برای کسانی که دست به چنین تیراندازی می زنند آماده کرده ایم.

پلتفرم ها: PS3، Xbox 360، PC

امروز خواهد بود جهان تیرانداز اول شخص نام‌های زیادی بر آن غالب است: در رایانه‌های شخصی، نام‌های قبلی Counter-Strike و Valorant و در کنسول‌ها عمدتاً Call of Duty، Battlefield و Halo هستند.

هر چه محیط تاریک تر باشد، شما قدرتمندتر می شوید. علاوه بر این، جکی دارد زرادخانه ای از سلاح ها و قدرت های وحشیانه.

حفاظت از جوانان آلمانی نیز آن را اینگونه دید، به همین دلیل است که The Darkness تنها در یک مورد شکل برش در بازار آلمان ظاهر شد. که به موفقیت لطمه ای وارد نکرد و یک جانشین در سال 2011 منتشر شد.

“من قانونم!” – Judge Dredd: Dredd vs Death توسط مطبوعات در رتبه متوسط ​​قرار گرفت 57 درصد کاملا مجازات شد، اما بازی همچنان طرفداران خود را دارد. به شرطی که عاشق کمیک یا فیلم باشید سیلوستر استالونه از سال 1995

Singularity در تابستان 2010 منتشر شد و بازیکن را در جزیره ای خیالی قرار می دهد که در آن پیوستار فضا-زمان دیوانه شدن. خوشبختانه، شما توانایی این را دارید که خودتان زمان را خیلی زود دستکاری کنید.

به عنوان مثال، دو شاخک که تاریکی به او عطا کرده است، عاشق خوردن قلب دشمنان شماست. یک بازی برای افراد ضعیف نیست.

اتفاقاً این مورد است بدون رتبه، اما به سادگی با هفت توصیه.

واقعیت سرگرم کننده خنده دار: ویژگی های بازی a همگام سازی آلمانی و Dredd با صدای آلمانی استالونه صداگذاری شده است. این امتیاز به جو می دهد.

پلتفرم ها: PS2، Xbox و PC

پلتفرم ها: PS4، Xbox One، Switch و PC

می توانید منتظر هفت تیرانداز اول شخص دیوانه باشید که شاید چند سال از عمرشان گذشته باشد، اما با این وجود بسیار سرگرم کننده هستند! وفادار به شعار: قدیمی اما با ارزش.

جهنم به معنای واقعی کلمه در زندان رخ می دهد و اکنون نه تنها دیوانه های قاتل در راهروها پرسه می زنند، بلکه انواع هیولاهای تند و زننده نیز در حال پرسه زدن هستند. شما نقش تورک محکوم به اعدام را بازی می کنید که اکنون در اطراف است زنده ماندن برهنه دعوا می کند

پلتفرم ها: PS3 و Xbox 360

این ترفند و ارائه موفق باعث می شود تیرانداز از استودیو Rocksteady به یک مروارید کوچک که می‌تواند یک ریمستر نیز بگیرد. بررسی ها با میانگین افت کردند 73 درصد در متاکریتیک در هر صورت خیرخواهانه.

پلتفرم ها: PS2 و Xbox

تعداد زیادی تیرانداز چند نفره وجود دارد! به همین دلیل است که در این مجموعه عکس هفت تیرانداز تک نفره غیرمعمول را به شما معرفی می کنیم که واقعا دوران پلی استیشن 2 و پلی استیشن 3 را تکان دادند. می توانید منتظر تیراندازان با دستکاری زمان، با خون آشام ها و تاریکی شخصیتی باشید.

ZMG یک دستکش ویژه است که مهارت های آن برای مبارزه و همچنین برای حل پازل ضروری است.

پس این به شما بستگی دارد که یک مخالف را اعدام کنید یا به چند صد سال زندان محکوم کنید. حتی می توانید شهروندان بی دفاع را به دلیل نداشتن مجوز برای ماهی قرمزشان دستگیر کنید. بدون شوخی.

یون فیوری. یک بازی از سال 2019. با گرافیک 1996. اما این جذابیت است. تیراندازی اول شخص عمداً طرفداران آن را هدف گرفته است Duke Nukem 3D و قدیمی DOOM-بازی.

علاوه بر این، در The Suffering شما می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید بازی را از بین بازی انجام دهید دید اول شخص یا سوم شخص می خواست بازی کند در هر صورت، بازی ترسناک وحشیانه با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه شد: 80 درصد در متاکریتیک برای نسخه PC. به هر حال: در آلمان بازی فقط در یکی ظاهر شد نسخه برش.

سازندگان چه کردند سری بتمن آرکام هنوز اینطور انجام می شود؟ پاسخ این است: هرج و مرج شهری. تیراندازی اول شخص شما را در نقش یک افسر پلیس قرار می دهد که باید در شهری پر هرج و مرج که توسط دیوانه ها تسخیر شده است مبارزه کند.

شما همچنین می توانید از طریق Darkwatch با یک دوست بازی کنید. در متاکریتیک، بازی دارای امتیاز است 74 درصد.

در این بازی نیز می توانید برای نتیجه داستان تصمیم بگیرید، مثلاً با کمک به افراد دیگر، کشتن آنها یا صرفاً نادیده گرفتن آنها.

خون آشام ها و کابوی ها؟ آیا این می تواند کار کند؟ تیراندازی اول شخص Darkwatch محصول سال 2005 این دو دنیای غیرمعمول را با هم ترکیب می کند و بنابراین احتمالاً یک تصویر کاملاً کامل ارائه می دهد. تجربه بی نظیر تیراندازی دور.

با این حال، در طول بازی او خودش تبدیل به یک خون آشام می شود که باعث می شود توانایی های ماوراء طبیعی دریافت می کند، اما همچنین باید از انسانیت خود بترسد. شما به عنوان یک بازیکن می توانید تصمیم بگیرید که مسیر خوب یا بد را انتخاب کنید.

در بازی، شما در نقش جریکو کراس قرار می گیرید که برای سازمان دارک واچ، خونخوارهای نفرت انگیز را شکار می کند.

اما به عنوان یک مرد قانون، در هر نبردی یک انتخاب دارید: آیا مخالفان خود را می کشی یا دستگیر می کنی؟

این امر توسط به اصطلاح ZMG امکان پذیر شده است دستگاه دستکاری زمان.

بنابراین می توانید دشمنان خود را در یک لحظه به گرد و غبار تبدیل کنید، گلوله ها را کاهش دهید یا محیط پوسیده را بازسازی کنید. چه کسی تیراندازها دوست دارند BioShock کسانی که ابزارهای غیر معمول و توانایی های جالب را دوست دارند باید Singularity را نیز دوست داشته باشند. مطبوعات تجاری بین المللی در آن زمان نمره متوسطی را به دست می دادند 77 درصد.

و یک بازی دیگر که در a کارتون ها بر اساس: تاریکی از سال 2007. شما در نقش جکی مجسم می شوید تاریکی مجسم. یکی از عناصر اصلی گیم پلی بازی، از بین بردن منابع نور است.

پلتفرم ها: PS2، Xbox، Gamecube و PC