7 بهترین کارت اعتباری رایگان Visa، Mastercard و American Express

آیا به دنبال یک کارت اعتباری رایگان بدون اما و اگر هستید؟ ما به 7 مورد از شناخته شده ترین کارت های اعتباری رایگان نگاه کردیم، آنها را با یکدیگر مقایسه کردیم و مهم ترین اطلاعات را در یک نگاه برای شما خلاصه کردیم.

کارت اعتباری رایگان: 7 کارت محبوب در مقایسه

را مسترکارت از Consors Finanz نیز کامل است مجانی و هیچ کارمزد سالانه یا ارزی وجود ندارد. Apple Pay و Google Pay پشتیبانی می شوند. در صورت انتخاب پرداخت اقساطی با شرکای مانند notebooksbilliger.de، قراردادی با Consors Bank منعقد کرده و مسترکارت را نیز دریافت خواهید کرد. نکته منفی: برداشت رایگان وجه نقد فقط از 300 یورو با احتساب کارمزد امکان پذیر است 3.95 یورو بر.

نتیجه: ما می‌توانیم کارت اعتباری Hanseatic را بدون قید و شرط توصیه کنیم. به خصوص اینکه این کارت برای برداشت وجه نقد یا پرداخت ارزی هیچ هزینه ای ندارد و همیشه رایگان است.

به کارت اعتباری Hanseatic

کارت اعتباری آلمان

در ویدیوی زیر می‌توانید نحوه افزودن ویزای Barclays خود را به Apple Pay مشاهده کنید:

برای آمکس بلو شما هرگز با کارت اعتباری خود هزینه سالانه پرداخت نمی کنید. علاوه بر این، نیازی به افتتاح حساب اضافی ندارید و فقط حساب کارت اعتباری را به حساب جاری خود متصل کنید. کارت اعتباری بسته است Apple Pay سازگار. American Express همچنین قول دسترسی به معاملات ویژه، رویدادهای منحصر به فرد و بلیط را می دهد. با این حال، معایب را نمی توان نادیده گرفت. اگر بخواهید پول نقد برداشت کنید، هزینه های بسیار بالایی می پردازید. هم در آلمان و هم در خارج از کشور باید 4 درصد یا حداقل 5 یورو بپردازید. هزینه ارز خارجی نیز 2 درصد است و اگر می خواهید در برنامه جوایز عضویت شرکت کنید، 30 یورو اضافی در سال هزینه دارد. یکی دیگر از معایب: پذیرش کارت های اعتباری Amex در آلمان به اندازه Visa و Mastercard نیست.

همچنین در کارت اعتباری ویزا از DKB هزینه اصلی برای همیشه چشم پوشی می شود. برداشت رایگان پول در سراسر جهان و پرداخت به ارزهای خارجی بدون هزینه اضافی نیز در اینجا امکان پذیر است. Apple Pay و Google Pay پشتیبانی می شوند و همچنین بانکداری آنلاین راحت و یک برنامه بازگشت نقدی با شرکای جذابی مانند لوفت هانزا و Booking.com نیز گنجانده شده است. با این حال، بزرگترین عیب از نظر ما این است که شما فقط می توانید برای کارت اعتباری DKB در ترکیب با یک حساب جاری از DKB درخواست دهید و شرایط خاصی مانند حذف کارمزد هنگام پرداخت ارز خارجی تنها در صورتی باقی می ماند که حقوق ماهیانه دریافت می شود.

بسیاری از حساب های جاری در حال حاضر شامل کارت های اعتباری هستند یا آنها را به عنوان یک گزینه اضافی ارائه می دهند. همچنین بانک های خارجی نیز وجود دارند که کارت های اعتباری را نیز ارائه می دهند. معمولاً برای استفاده از کارت اعتباری هزینه پایه ماهانه یا سالانه وجود دارد، اما برخی نیز وجود دارد رایگان – در بررسی کلی ما خود را به پیشنهادات بدون هزینه های اولیه محدود می کنیم. البته، هنوز سود در اینجا تعلق می گیرد، اصطلاح ما “رایگان” به این واقعیت اشاره دارد که اینها هیچ گونه کارمزد اساسی را شامل نمی شوند.

کارت های اعتباری رایگان در یک نگاه

کارت اعتباری بارکلیز کارت اعتباری Hanseatic کارت اعتباری آلمان کارت اعتباری آمکس آبی کارت اعتباری DKB کارت اعتباری Klarna کارت اعتباری مالی Consors
سیستم پرداخت ویزا ویزا ویزا آمریکن اکسپرس ویزا ویزا مسترکارت
آیا می توانید از حساب جاری خود استفاده کنید؟ آره آره آره آره نه آره آره
اعتبارات شروع، مانده اولیه نه نه نه 45 یورو نه نه 75 یورو
خط اعتباری 10000 یورو 10000 یورو از 2500 یورو وابسته به اعتبار 15000 یورو وابسته به اعتبار 5000 یورو
برداشت پول نقد در داخل کشور به صورت رایگان آره آره آره نه آره نه آره (از 300 یورو)
برداشت رایگان وجه نقد در خارج از کشور آره آره آره نه آره نه آره (از 300 یورو)
هزینه های ارز خارجی نه نه نه آره نه نه نه
پرداخت بدون تماس آره آره آره آره آره آره آره
Google Pay آره آره آره نه آره آره آره
Apple Pay آره آره آره آره آره آره آره
برنامه بازگشت نقدی نه آره آره آره آره نه نه

کارت اعتباری بارکلیز ویزا

Google Pay: نحوه افزودن کارت

کارت اعتباری آمکس بلو امریکن اکسپرس

را ویزا کارت اعتباری “کارت اعتباری آلمان” همچنین توسط بانک Hanseatic منتشر شده است و نیز می باشد برای همیشه رایگان. با این کارت اعتباری امکان برداشت رایگان در سراسر جهان نیز وجود دارد. یک حساب جاری جدید ضروری نیست، کارت اعتباری را می توان به یک حساب جاری موجود مرتبط کرد. Google Pay و Apple Pay نیز سازگار هستند. یک برنامه بازگشت نقدی نیز وجود دارد و شبیه به برنامه Genial Card است.

تا زمان 30 نوامبر می توانید اعتبار اولیه 75 یورو را دریافت کنید پشتیبان گیری لازمه این کار این است که در 3 ماه اول پس از دریافت کارت، سه تراکنش و حداقل گردش مالی 250 یورویی داشته باشید.

نتیجه: کارت اعتباری به راحتی می تواند برای پرداخت اقساط برنامه ریزی شده پذیرفته شود، همانطور که در NBB معمول است. در حالت ایده آل، اگر فاینانس صفر درصد ارائه شود، زیرا خود کارت کاملا رایگان است. با این حال، ما توصیه می کنیم به دلیل سود بدهی فوری، از آنها در جاهای دیگر استفاده نکنید. پس از پرداخت اقساط، کارت به راحتی قابل ابطال است.

به کارت اعتباری Consors Finanz

بهترین کارت های اعتباری رایگان از ویزا هستند

ویزا کارت از بارکلیز، سابقاً بارکلی کارت، یک ابزار همه جانبه در میان کارت های اعتباری رایگان است. در اینجا به طور دائم هزینه ای اساسی پرداخت نمی کنید. صورتحساب از طریق حساب جاری شما انجام می شود که می توانید به راحتی آن را به کارت پیوند دهید. همچنین می توانید از ویزای بارکلیز برای پرداخت و برداشت وجه نقد در سراسر جهان به صورت رایگان استفاده کنید. تنها نکته این است که شما باید حداقل 50 یورو برداشت کنید، زیرا هیچ هزینه ای برای این کار وجود ندارد، این از نظر ما ناچیز است. همچنین پرداخت بدون تماس از طریق Apple Pay و Google Pay خوب کار می کند.

نتیجه: اگر فقط به دنبال کارت اعتباری هستید که بتوانید برای پرداخت های بدون تماس در اتحادیه اروپا از آن استفاده کنید، ارزشش را دارد. آمکس بلو، زیرا شما از طریق آن 45 یورو اعتبار اولیه سود کمی می کند نکته اصلی این است که سایر کارت های اعتباری بیشتر توصیه می شود، عمدتا به دلیل سطح پایین پذیرش American Express.

به کارت اعتباری Amex Blue

کارت اعتباری DKB Visa

در کارت اعتباری ویزا از Klarna همچنین هیچ کارمزد سالانه یا ارز خارجی وجود ندارد. می توانید حساب جاری خود را به کارت پیوند دهید، این گزینه را داشته باشید Apple Pay و Google Pay برای استفاده. برنامه رایگان Klarna نیز بسیار واضح است. یک نکته منفی این است که امکان برداشت نقدی وجود ندارد، کارت اعتباری کلارنا یکی است کارت پرداخت خالص.

نتیجه: همچنین می‌توانیم کارت اعتباری آلمان را از بانک Hanseatic بدون قید و شرط توصیه کنیم. از آنجایی که برای برداشت وجه نقد یا پرداخت ارزی با این کارت نیز هزینه ای دریافت نمی شود و همیشه رایگان است.

به کارت اعتباری آلمان

همچنین کارت اعتباری بانک Hanseatic Visa برای همیشه رایگان است با Genial Card از Hanseatic امکان برداشت رایگان پول در سراسر جهان وجود دارد. حساب جاری فعلی شما را می توان به راحتی به کارت اعتباری مرتبط کرد، Google Pay و Apple Pay نیز سازگار هستند. همچنین یک برنامه بازگشت نقدی وجود دارد و می توانید تا 5 درصد بازگشت نقدی را از شرکای مسافرتی تضمین کنید.

احتمالاً بزرگترین مزیت الف کارت اعتباری این است که – برخلاف کارت EC معمولی – حساب شما بلافاصله بدهکار نمی شود. فروش‌ها جمع‌آوری می‌شوند و معمولاً در تاریخ مشخص شده قبلی، یعنی هدف پرداخت، از حساب برداشت می‌شوند. پرداخت اقساطی نیز با پرداخت تدریجی کارت اعتباری امکان پذیر است که معمولاً از طریق اپلیکیشن یا بانکداری آنلاین قابل درخواست و/یا تنظیم است. البته لازم به ذکر است که سود به مبلغ نامتعادل تعلق می گیرد. برخی از کارت‌های اعتباری مزایای پاداش مانند بیمه مسافرتی رایگان یا کمپین‌های برگشت نقدی را نیز ارائه می‌کنند. همچنین می تواند واقعا مفید باشد، به خصوص در تعطیلات، به عنوان برخی از کارت برداشت نقدی رایگان ارائه در سراسر جهان و بدون کارمزد ارزیn گرفتن

نتیجه: اگر مجبور نیستید با او پول نقد برداشت کنید و به هر حال فقط از کارت اعتباری خود برای پرداخت های بدون نقد استفاده کنید، کارت اعتباری Klarna گزینه خوبی است.

به کارت اعتباری Klarna

کارت اعتباری Consors Finanz Mastercard

در ویدیوی زیر نحوه افزودن کارت اعتباری به Google Pay را به شما نشان می دهیم:

Barclaycard Visa و Apple Pay: چگونه انجام می شود

کارت درخشان Hanseatic

به خصوص سه کارت اعتباری ویزای بارکلی، کارت درخشان و کارت اعتباری آلمان می‌توانیم بانک Hanseatic را بدون قید و شرط توصیه کنیم. اینها به ویژه برای افرادی که به طور مکرر در سایر کشورهای اتحادیه اروپا سفر می کنند و مجبور به پرداخت و برداشت پول به ارز خارجی هستند، مناسب است، زیرا هیچ هزینه ای برای هیچ یک از خدمات وجود ندارد.

آزمون تخصصی Skyrim: آیا شما یک خبره واقعی Skyrim هستید؟

نتیجه: ویزای بارکلیز به ویژه اگر زیاد سفر می کنید بسیار ارزشمند است، زیرا می توانید پول را برداشت کنید و با کارت در سراسر جهان به صورت رایگان پرداخت کنید. از آنجایی که هیچ هزینه اضافی دیگری وجود ندارد، می‌توانیم Barclaycard را بدون رزرو توصیه کنیم.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

نتیجه: هر کسی که به هر حال به دنبال یک بانک جدید است و مایل است یک حساب جاری جدید باز کند، در دستان خوبی با DKB است. خود کارت اعتباری کاملاً رایگان است.

کلارنا