7 بازی وحشتناک پوکمون که می خواهید فراموش کنید

اوه، و فقط با Pokémon Diamond و Pearl سازگار است. به استثنای ژاپن که با Pokémon Platinum نیز کار می کند. در غیر این صورت بقیه جهان در تاریکی رها خواهند شد. تنها هدف این بود که Pokédex خود را سریعتر برای بازی های ذکر شده پر کند. اگر نسخه‌های ذکر شده را ندارید، فقط یک پوکمون جدید در روز دریافت می‌کنید.منبع

واقعاً همه چیز را از جادوی پوکمون تخلیه می کند. اما هی، حداقل گزینه ای برای سفارشی کردن چهره مربی وجود دارد.

که در رادار رویای پوکمون از دوربین 3DS برای نابود کردن ابرهای رویایی استفاده کنید تا پوکمون ها را بگیرند. حتی با استانداردهای پوکمون، این کاملاً بی معنی است. اگرچه این یک بازی ارزان قیمت بود، اما این خستگی و یکنواختی مطلق را که القا می کند توجیه نمی کند.

بازی‌های پوکمون بدون شک یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین سری‌های تاریخ بازی هستند. و در حالی که بیشتر شعبه‌های پوکمون‌ها با صدای بلند هستند، نینتندو و شرکت پوکمون چند بازی را تحت تأثیر قرار داده‌اند. یا به عبارت دیگر: دنیا به 7 بازی زیر نیازی نداشت.

نمای چشم پرنده همچنین باعث می شود بازیکن در فواصل زمانی معین به این فکر کند که ایست بازرسی بعدی کجاست. چرا سازنده فقط در یک بازی مسابقه ای یک نمای پرنده قرار داده است؟ چرا؟!

آیا برخی از بازی های این لیست حتی مجاز به نام بازی هستند؟ شما باید خودتان تصمیم بگیرید که کدام بازی برای شما بدترین است.

پوکمون داش تلاشی برای یک بازی مسابقه ای است که در آن تنها راننده ای که می توانید انتخاب کنید پیکاچو است. این تئوری اصلا بد به نظر نمی رسد، اما متاسفانه اجرا شده است. بدترین چیز این است که Pokemon فقط از طریق صفحه نمایش لمسی قابل کنترل است.

Pokemon Rumble Blast وحشتناک نیست، اما مطمئناً خوب هم نیست. این یک اکشن ضرب و شتم آنها است که دارای یک طراحی مبارزه ساده و کنترل است. آنقدر خسته کننده است که بازی کردن را خسته می کند. اگرچه پوکمون کافی برای جمع آوری وجود دارد، اما در کل محتوای بسیار کمی وجود دارد.

مجاز کانال پوکمون حتی یک بازی نامیده شود؟ وظیفه شما در بازی تماشای تلویزیون با پیکاچو است – و بس. وای! در این بازی هیچ کاری برای انجام دادن وجود ندارد و به طرز شگفت انگیزی، بازی بسیار گران قیمتی بود.

مزرعه پوکمون من به عنوان یک بازی فروخته می شود، اما واقعاً یک بازی نیست. در واقع، این فقط یک ایستگاه تخلیه برای هیولاهای جیبی است. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که پوکمون های خود را از روی دستی خود به Wii منتقل کنید تا آنها را به صورت سه بعدی رندر عالی مشاهده کنید و کمی با Mii شما تعامل داشته باشند.

شما باید از صدای خود برای هدایت پیکاچو برای تکمیل وظایف استفاده کنید. اما طلسم زرد هرگز گوش نمی دهد! جذابیت اصلی نیز بزرگترین نقص بازی است. اگر به اندازه کافی صبور باشید و بازی را شکست دهید، تنها جایزه شما یک فیلم سینمایی طولانی از بازگشت پیکاچو به طبیعت خواهد بود. فقط اتلاف وقت!

هر بازی در سری پوکمون موفقیت آمیز نبوده است. ما بدترین و منفورترین بازی های ویدیویی تاریخ پوکمون را بررسی کرده ایم. این یک رتبه بندی نیست، فقط این واقعیت است که همه بازی های این مقاله بد، غیرقابل تخیل یا حتی لذت بخش هستند.

هی تو، پیکاچو! یکی از غیر ضروری ترین لوازم جانبی را به همراه دارد: میکروفون نینتندو برای N64. پروفسور اوک بهترین دوست شماست و به شما پیشنهاد می کند آخرین اختراع خود را آزمایش کنید. شما باید یک پیکاچوی وحشی را متقاعد کنید که بیاید و با شما زندگی کند. اگر فقط آنقدر که به نظر می رسد سرگرم کننده بود.

بجنگ، بجنگ، بجنگ و دوباره بجنگ. این حرفه است انقلاب نبرد پوکمون. بازی تمام عناصر دیگر پوکمون را از بین می‌برد: نه گرفتن، نه آموزش و نه یک ماجراجو ویژگی بازی را ندارد.