5 نسخه کامل ویندوز برای دانلود رایگان

اطلاع: برای اینکه بتوانید از نسخه کامل رایگان Ashampoo Money استفاده کنید، باید در لانچر نرم افزار رایگان Ashampoo Connect ثبت نام کنید.

دانلود Ashampoo Money

Ashampoo UnInstaller 11

Ashampoo UnInstaller 11 هر برنامه ای را از رایانه شما حذف نصب می کند. این برنامه از چهار تکنیک مختلف حذف برای حذف برنامه‌ها، برنامه‌ها و پلاگین‌ها بدون به جا گذاشتن داده‌ها استفاده می‌کند.

دانلود Ashampoo UnInstaller 11

Ashampoo Snap 14

با Ashampoo Snap 14 اسکرین شات ها و ویدیوهای صفحه نمایش از دسکتاپ خود ایجاد می کنید. سپس می توان تصاویر و ویدیوهای گرفته شده را بدون نیاز به برنامه های شخص ثالث ویرایش و به اشتراک گذاشت.

دانلود Ashampoo Snap 14

Ashampoo Backup Pro 15

به طور جزئی برنامه های ارائه شده برای دانلود رایگان عبارتند از Ashampoo Money، Ashampoo UnInstaller 11، Ashampoo Snap 14، Ashampoo Backup Pro 15 و Ashampoo Photo Commander 16. لینک های دانلود را می توانید در زیر بیابید، اما در نظر داشته باشید که امکان دانلود رایگان وجود دارد. فقط تا و از جمله دوشنبه 29 اردیبهشت شامل بودن.

پول آشامپو

در پنتکاست، GIGA پنج نسخه کامل از Ashampoo سازنده را در اختیار شما قرار می دهد که در غیر این صورت باید به صورت رایگان دانلود کنید، از جمله کتاب دیجیتالی خانگی Ashampoo Money و ابزار بهینه سازی سیستم Ashampoo UnInstaller 11. می توانید اطلاعات بیشتری درباره نسخه کامل رایگان پیدا کنید. نسخه ها و لینک های دانلود در مقاله زیر .

کمپین پنطیکاست: 5 نسخه کامل ویندوز برای دانلود رایگان

Ashampoo Backup Pro 15 به شما این امکان را می دهد که از هر داده و همچنین کل سیستم عامل ها نسخه پشتیبان تهیه کنید و بنابراین در صورت خرابی سیستم، بدافزار یا مشکلات سخت افزاری از از دست رفتن داده ها جلوگیری کنید.

دانلود Ashampoo Backup Pro 15

Ashampoo Photo Commander 16

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

با Ashampoo Money یک کتاب دیجیتال خانگی برای ویندوز دریافت می‌کنید که درآمد و هزینه‌های شما را به وضوح نشان می‌دهد، چندین حساب را مدیریت می‌کند و هزینه‌های ثابت مانند مالیات و بیمه را نیز در نظر می‌گیرد.

با Ashampoo Photo Commander 16 راه حل کاملی برای مشاهده، سازماندهی، ویرایش و ارائه عکس ها دریافت می کنید. این برنامه بیش از 200 عملکرد را در اختیار شما قرار می دهد تا تمام کارهای رایج مربوط به فایل های عکس را انجام دهید.

دانلود Ashampoo Photo Commander 16