4 چراغ خوب برای جلو و عقب


چراغ ها اجباری هستند! در آلمان، اتریش و سوئیس دوچرخه ها باید مجهز به چراغ های جلو و عقب باشند. ما چراغ‌های LED جلو و عقب با باتری را با اتصال USB ارائه می‌کنیم و توضیح می‌دهیم که هنگام خرید به چه مواردی باید توجه کنید.

چراغ دوچرخه یک لوازم جانبی اختیاری نیست، بلکه بخشی از آن است تجهیزات اجباری. همه دوچرخه‌ها در آلمان باید مجهز به «چراغ‌های رو به جلو برای نور پایین سفید» (چراغ جلو) و «چراغ عقب برای چراغ قرمز» (چراغ عقب) باشند – این چیزی است که مقررات صدور مجوز ترافیک جاده‌ای نیاز دارد (StVZO § 67 Lighting). تجهیزات روی دوچرخه). الزامات مشابه قانونگذار مربوطه در اتریش و سوئیس نیز اعمال می شود.

بهترین چراغ های دوچرخه باتری: همه برندگان آزمون و توصیه ها در یک نگاه

پرفروش آمازون چراغ جلو نوک قیمت-عملکرد چراغ جلو برنده تست چراغ عقب برنده تست
مدل مجموعه روشنایی ال ای دی فیشر Cateye GVolt 50 Trelock LS 760 I-Go Vision سیگما بلیز
قیمت حدود 25 یورو حدود 40 یورو حدود 90 یورو حدود 16 یورو
مزایای
 • ارزش عالی برای پول
 • ارزش زیادی برای پول
معایب
 • نشانگر باتری روی چراغ عقب وجود ندارد
 • مدت و شدت نور فقط متوسط ​​است
 • برای دوچرخه سواران گاه به گاه خیلی گران است
 • بند سیلیکونی برای اتصال
پیشنهاد به آمازون به آمازون به آمازون به آمازون

پرفروش ترین کتاب آمازون: مجموعه نورپردازی ال ای دی فیشر

مجموعه روشنایی دوچرخه فیشر LED (USB)، با نور کف 360 درجه

مجموعه روشنایی دوچرخه فیشر LED (USB)، با نور کف 360 درجه

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/11/2022 07:17

مزایای:

 • پک دوتایی چراغ جلو و عقب با قیمتی جذاب
 • 360 درجه “دایره نور” روی زمین (چراغ عقب)

معایب:

 • چراغ عقب بدون نمایشگر باتری (نشانگر)

چراغ های جلو و عقب با تایید سازمان حمل و نقل موتوری فدرال (KBA)، در مجموعه ای با قیمت حدود 25 یورو – با قیمت پایین، جای تعجب نیست که مجموعه روشنایی ال ای دی فیشر را می توان در بالای لیست پرفروش ترین های آمازون برای مجموعه چراغ های دوچرخه پیدا کرد. اتفاقاً، نام کامل “ست چراغ باتری فیشر 50363 30 لوکس چراغ جلو و 360 درجه دو چراغ چراغ عقب” است – برای مثال در MediaMarkt به این ترتیب فهرست شده است.

چراغ عقب دوقلوی 360 درجه فیشر نیز دایره ای را روی زمین می تاباند که برای افزایش دید در ترافیک در نظر گرفته شده است. (منبع تصویر: سازنده)

مشتریان آمازون به مجموعه چراغ دوچرخه فیشر با میانگین 4.5 از 5 ستاره امتیاز می دهند. دایره نور قرمز روی زمین، که توسط چراغ عقب ایجاد می شود، مورد تحسین قرار می گیرد – با این حال، این نشانگر باتری برای سطح شارژ پایین ندارد. همچنین باید با ضمیمه لاستیکی که طبق گزارش های فردی فقط ماندگاری محدودی دارد، مورد انتقاد قرار گیرد. آزار دهنده است، اما باید با قیمت پایین کنار بیایید. حداقل می توانید حلقه های لاستیکی جایگزین جهانی برای چراغ های دوچرخه را در آمازون پیدا کنید.

چراغ جلو قیمت و عملکرد: Cateye GVolt 50

چراغ جلو RC Cateye GVolt 50 HL-EL550G (USB)

چراغ جلو RC Cateye GVolt 50 HL-EL550G (USB)

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/11/2022 15:54

مزایای:

 • ارزش زیادی برای پول
 • سبک و جمع و جور

معایب:

 • مدت زمان و شدت نور خوب است، اما برجسته نیست

که Cateye GVolt 50 توانست در بین 13 چراغ جلو تست شده در Stiftung Warentest (نسخه 09/2020) با نمره 2.0 (“خوب”) به مقام سوم دست یابد. یک موفقیت قابل توجه، زیرا خود را مستقیماً پشت سر مدل های Trelock و Busch+Müller قرار می دهد که بیش از دو برابر گران تر هستند – Cateye از نظر “نور و دید” با آنها برابر است.

ببینید و دیده شوید: چراغ جلوی Cateye GVolt 50 اینگونه جاده را روشن می کند (منبع تصویر: سازنده)

طبق گفته Stiftung Warentest، مدت زمان روشنایی Cateye GVolt 50 بین 3:30 ساعت (بالاترین سطح) و 18:20 ساعت (پایین ترین سطح) است – اینها خوب هستند، اما به هیچ وجه مقادیر برجسته ای ندارند. چراغ‌های جلوی مخصوصاً پایدار در حداکثر تنظیم، زمان سوختن بیش از 5 ساعت دارند. چند شکایت در آمازون در مورد دکمه رها کردن نوک تیز که نور دوچرخه را از ضمیمه آن آزاد می کند وجود دارد. با 36 × 106 × 44 میلی متر (ابعاد) و 92 گرم (وزن)، Cateye GVolt 50 نسبتا جمع و جور و سبک وزن است – همچنین می توانید در مورد استفاده دوم به عنوان یک چراغ قوه مفید برای پیاده روی عصرانه فکر کنید.

چراغ جلوی برنده آزمایش: Trelock 760 I-Go Vision

Trelock 760 I-Go Vision با عملکرد پاوربانک و نمایشگر چیزی برای دلخواه باقی نمی گذارد (منبع تصویر: سازنده)

مزایای:

 • روشن + روشنایی خوب جاده
 • نمایشگر با سطح باتری

معایب:

 • برای دوچرخه سواران گاه به گاه بسیار گران و دارای امکانات فراوان است

هرکسی که اغلب با دوچرخه سفر می کند نباید در مورد روشنایی سازش کند. که Trelock 760 I-Go Vision یک چراغ جلو “ساخت آلمان” است که به عنوان یک ابزار واقعی با فناوری پیشرفته آنچه را که امروزه از نظر فنی ممکن است نشان می دهد. به همان اندازه که ترابی با پورشه تایکان شباهت دارد با لامپ های سوسوزن و موتوردار موتور دوچرخه های قدیمی. هیچ چیز در برابر Trabi خوب قدیمی نیست – اما فناوری به سرعت در حال توسعه است. پیشرفت در چراغ های دوچرخه در 30 سال گذشته واقعاً فوق العاده است.

چراغ جلو Trelock LS 760 I-Go Vision

چراغ جلو Trelock LS 760 I-Go Vision

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/11/2022 17:41

Stiftung Warentest نمره نهایی عالی 1.3 (“بسیار خوب”) را اعطا می کند و Trelock 760 I-Go Vision را به عنوان برنده واضح آزمون منصوب می کند. فرقی نمی کند که “نور و دید”، “دوام” یا “دست زدن” باشد – Trelock 760 I-Go Vision در همه زیرشاخه ها با رتبه “بسیار خوب” می درخشد – هیچ یک از رقبا موفق به این کار نشدند. ویژگی های فنی گسترده و به خوبی اجرا شده است. اولین و مهمترین صفحه نمایش در بالا است که میزان شارژ (در حد درصد) را نشان می دهد و به اتصال صحیح نور کمک می کند.

در اینجا ویدیوی رسمی سازنده است که تمام مزایای Trelock 760 I-Go Vision را نشان می دهد:

چراغ جلو دوچرخه با USB: Trelock LS 760 I-GO VISION (ویدیوی سازنده)

معایب جدی از Trelock 760 I-Go Vision شما باید با ذره بین نگاه کنید فقدان ویژگی روشن/خاموش خودکار می تواند یکی از این نکات باشد. با این حال، در نهایت، این قیمت بالاست که ممکن است رانندگان معمولی را به تعویق بیندازد. ما در اینجا با یک مدل حرفه ای روبرو هستیم که تنها با استفاده منظم (مسافرت) می تواند از مزایای فراوان آن به طور کامل استفاده کند.

گاهی اوقات فقط Trelock 760 I-Go Vision سخت برای به دست آوردن – ظاهرا آنقدر خوب می فروشد که هر از چند گاهی انبارها خالی می شود. هر کسی که به این برند اعتماد کند، جایگزین جالبی در محدوده قیمتی زیر خواهد یافت. کوچکتر مدل خواهر Trelock نامیده می شود 660 I-Go Vision ساده. این کمی ارزان‌تر است و به خوبی درخشش ندارد – اما حداقل فوراً از چندین خرده‌فروش آنلاین در دسترس است. مدل “لایت” همچنین مهمترین مزایای برنده Stiftung Warentest مانند صفحه نمایش و نمایش دقیقه به دقیقه عمر باتری باقی مانده را ارائه می دهد.

چراغ عقب برنده آزمون: Sigma Blaze

Sigma Sport Blaze، چراغ عقب با عملکرد چراغ ترمز

Sigma Sport Blaze، چراغ عقب با عملکرد چراغ ترمز

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/11/2022 17:46

مزایای:

 • روشن + روشنایی خوب
 • با عملکرد چراغ ترمز

معایب:

 • بند سیلیکونی برای اتصال

ما یک “برنده قیمت-عملکرد” ​​برای چراغ‌های عقب را در این نمای کلی درج نمی‌کنیم، زیرا Stiftung Warentest winner 2020 بسیار ارزان است. که سیگما بلیز هزینه کمتر از 25 یورو دارد و می تواند با نمره آزمون 1.7 (“خوب”) قانع کند. مقاومت مکانیکی (دوام) بسیار خوب است.

Sigma Blaze قوی نیز تقریباً هر روز در تیم تحریریه GIGA استفاده می شود و یکی از سردبیران ما می تواند یافته های Stiftung Warentest را کاملاً تأیید کند. مهمتر از همه، عملکرد چراغ ترمز یکپارچه یک ویژگی اضافی مفید است. زمان رایت تقریباً 11 ساعت است. مدت زمان شارژ سیگما بلیز کمی طولانی و 3 ساعت است و باید چراغ عقب را با بند سیلیکونی وصل کنید. یک روش نصب قابل قبول در محدوده قیمت – اما ممکن است شکسته یا گم شود.

تست روشنایی دوچرخه 2022: اینگونه توصیه ها انتخاب شدند

من تجربیات خود و تحقیقات گسترده خود را در مجلات تجاری (از جمله Stiftung Warentest شماره 09/2020، Velomotion، ADAC، Ebikeers) در این خلاصه گنجانده ام. مدل های چراغ دوچرخه فعلی ارائه می شود که مورد تحسین مطبوعات و مشتریان قرار گرفته است و به همین دلیل برای خرید پیشنهاد می شود. روش تست چراغ های دوچرخه مورد استفاده توسط Stiftung Warentest نیز در وب سایت مربوطه توضیح داده شده است.

همچنین جالب:

چراغ های دوچرخه شارژی: هنگام خرید به چه نکاتی توجه کنیم؟

به طور کلی می توان گفت: هرکسی که هنوز با دینام و لامپ در جاده باشد یا اصلاً چراغ دوچرخه نداشته باشد با انتخاب امروز یکی می شود. گام بزرگ رو به جلو انجام دادن. ما توصیه می کنیم از محصولات بسیار ارزان تولید کنندگان بی نام خودداری کنید، زیرا قیمت توصیه های فوق به اندازه کافی جذاب است. بالاخره درباره آنهاست ایمنی جاده – واقعاً نباید صرفه جویی کنید و از فناوری ضعیف استفاده کنید.

چراغ دوچرخه: مهمترین ویژگی ها

قبل از خرید چراغ دوچرخه حتما باید به ویژگی های زیر توجه کنید:

 • درخشندگی و روشنایی
 • مدت زمان نور
 • زمان شارژ باتری
 • براکت روی چرخ (ثابت یا نوار لاستیکی؟)
 • ضد آب بودن
 • تامین انرژی: باتری یا باتری قابل شارژ یکپارچه؟
 • تایید سازمان حمل و نقل موتوری فدرال (KBA): “شماره K” موجود است؟
شماره K: تأییدیه سازمان حمل و نقل موتوری فدرال (KBA) در چراغ جلوی دوچرخه (منبع تصویر: GIGA)

ما بهترین دوچرخه های الکترونیکی را در جزئیات خود به شما نشان می دهیم مشاوره خرید:

ببینید و دیده شوید – اما خیره نشوید

StVZO آلمان تصریح می کند: “چراغ های جلو باید به گونه ای تنظیم شوند که دیگر کاربران جاده را خیره نکنند.” بهترین راه برای کشف این موضوع این است که قبل از رانندگی، مخروط نور و روشنایی را در خیابان یا دیوار خانه بررسی کنید. . اینکه کدام تنظیم بهینه است به نور بستگی دارد، زیرا هر مدل کمی متفاوت روشن می شود. برنده آزمون فوق Trelock 760 I-Go Vision دارای سنسوری است که به تنظیم کمک می کند، همانطور که در اینجا در دفترچه راهنمای کاربر (PDF) مشاهده می شود:

عملکرد سطح Trelock LS 660 I-GO Vision نشان می دهد که آیا زاویه درست است یا خیر (منبع تصویر: سازنده)

بخش پوشیدنی: باتری یکپارچه

این را از گوشی‌های هوشمند و هدفون‌های بلوتوث می‌دانید: باتری به‌طور دائم در گجت‌های TECH بیشتر و بیشتر نصب می‌شود – از جمله برخی چراغ‌های دوچرخه. نکته منفی واضح است: با گذشت زمان، باتری قدیمی شده و قدرت خود را از دست می دهد. این یک شبه اتفاق نمی افتد، اما بعد از حدود دو سال بسیاری از دوچرخه سواران متوجه خواهند شد که باتری سریعتر تمام می شود. یک مثال: در دستورالعمل‌های عملیاتی (PDF) برای مدل GVolt 50، سازنده Cateye حدود 300 فرآیند شارژ/دشارژ را ذکر می‌کند – سپس ظرفیت اسمی به 70 درصد کاهش می‌یابد.

رفلکتورها را فراموش نکنید!

نه تنها چراغ های دوچرخه، بلکه بازتابنده ها نیز تجهیزات اجباری در هر دوچرخه در آلمان هستند. طبق گفته ADFC مونیخ، این به این معنی است:

 • 1 بازتابنده سفید در جلو
 • 1 بازتابنده مساحت بزرگ قرمز
 • بازتابنده های زرد روی پدال ها
 • بازتابنده پره های زرد یا میله های سفید روی پره ها
بازتابنده های پره ای برای پره های دوچرخه، مورد تایید StVZO (72 قطعه)

بازتابنده های پره ای برای پره های دوچرخه، مورد تایید StVZO (72 قطعه)

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 01/11/2022 02:07

شما می توانید بهترین لوازم جانبی دوچرخه را در راهنمای خرید گیگا بیابید:

آیا چراغ های جلو، چراغ قوه و چراغ های چشمک زن مجاز هستند؟

چراغ های چشمک زن دوچرخه در آلمان مجاز نیست. از سوی دیگر، یک “چراغ ترمز” روشن تر (مانند سیگما بلیز)، از سوی دیگر، این کار را انجام می دهد. چراغ‌های جلو، چراغ قوه یا تلفن‌های همراه به عنوان روشنایی مطرح نیستند، زیرا چراغ‌های دوچرخه باید محکم به دوچرخه وصل شوند.منبع