4 مدل با ویژگی های کاربردی

نکته GIGA در Stiftung Warentest دو جارو شارژی مقام اول را به خود اختصاص دادند. در حالی که پیروزی تست برای بهترین قدرت مکش به Dyson V11 Absolute Extra Pro (نمایش در Galaxus) رسید، بوش BSS81POW1 (به اتو نگاه کنید) از نظر هندلینگ به پیروزی برسید. جاروبرقی به خوبی هرگونه کثیفی را در هر دو طبقه سخت و فرش شده از بین می برد و به لطف “برس قدرت بالا” آن را مستقیماً در ظرف خاک منجنیق می کند. یک ویژگی خاص دیگر: معلوم می شود که جاروبرقی یک دستگاه 2 در 1 است، زیرا این مدل را می توان تنها در چند مرحله ساده به یک جاروبرقی دستی تبدیل کرد.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/07/25 09:56

مزایای:

 • قدرت مکش قوی
 • چراغ های LED مفید روی نازل

معایب:

 • حجم نسبتا بالا
 • برای موهای حیوانات مناسب نیست

Philips XC7042/01: شیک و کاربردی

Philips XC7042/01 حتی در گوشه های سخت گرد و غبار می رسد (منبع تصویر: فیلیپس).
Philips XC7042/01 حتی در گوشه های سخت نیز گرد و غبار می رسد (منبع تصویر: فیلیپس)

سپس یک جارو شارژی ارزش آن را دارد:

 • اگر فضای نشیمن خیلی بزرگ نباشد مناسب است (کلید واژه: باتری)
 • دستی و راحتی بیشتر
 • مصرف انرژی بیشتر از جاروبرقی های سیمی

منابع مورد استفاده: Stiftung Warentest (شماره 06/2022)، Utopia

مزایای:

 • عملکرد مکش و پاک کردن
 • قابل پارک کردن به صورت عمودی
 • امکان اتصال وای فای

برای زیر 300 یورو است فیلیپس XC7042/01 SpeedPro Max (مشاهده در آمازون) یک جایگزین ارزان قیمت که چیزهای زیادی برای ارائه دارد. آنها اینگونه هستند چراغ LED روی نازل نه تنها یک لوازم جانبی شیک، بلکه کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که هیچ ذره ای از گرد و غبار نادیده گرفته نمی شود. در رتبه‌بندی خرید در آمازون، آسان بودن آن نیز مورد ستایش قرار گرفته است، زیرا می‌تواند به سرعت به یک جاروبرقی دستی تبدیل شود، همانطور که عمر باتری قابل اعتماد است.

با لوازم خانگی مانند جاروبرقی، می توانید به سرعت در محدوده وسیع گم شوید، حتی اگر خود را به جاروبرقی های شارژی محدود کنید. به منظور انتخاب مناسب از بین محصولات متعدد، ما خود را بر اساس نتایج Stiftung Warentest قرار داده ایم – پیوندها در زیر لیست شده اند. تجربیات خود ما و امتیازات کاربران نیز بر انتخاب تأثیر می گذارد. دومی مفید بود زیرا آنها بر اساس اعداد معیار و مقادیر آزمایشگاهی قضاوت نمی کنند، بلکه برداشت های فردی را منتقل می کنند.

تشخیص درست یا غلط در اینجا سخت است. اما اگر تصمیم دارید، برای مثال، یک جاروبرقی دست دوم بخرید و/یا مطمئن شوید که دستگاه تا جائی که امکان داشته باشد (و عدم استفاده از مدل های سیمی با حداکثر کارایی)، این میانه خوبی است.

بهترین جاروبرقی های شارژی 2022: ما توصیه ها را به این ترتیب انتخاب کردیم

مزایای:

 • قابل استفاده به عنوان جارو برقی دستی و شارژی
 • باتری قابل انعطاف
 • قدرت مکش بالا برای کثیفی های درشت

سپس یک جاروبرقی کابلی ارزش آن را دارد:

 • قابل اعتماد حتی با فضای زندگی زیاد
 • به لطف کیسه برای مبتلایان به آلرژی بهتر است
 • معمولا خرید ارزان تر است
سارا بورنر
سارا بورنر، سردبیر GIGA، متخصص لوازم الکترونیکی مصرفی (موبایل) و پایداری.

اما Tineco Floor One S5 Pro 2 کاملاً کامل نیست: خود دستگاه کاملاً سنگین است و شما را با انگیزه به جلو می‌کشد – احساس می‌کنید سگی در بند دارید که می‌توانید به راحتی آن را هدایت کنید. علاوه بر این، زیر مبل نمی رود، برای خوب یا بد باید دوباره دستشویی را باز کنید علاوه بر این، دستگاه به صورت کارخانه ای روی انگلیسی تنظیم شده است – اما حداقل خروجی صدا را می توان مطابق با برنامه مرتبط تغییر داد.

Tineco Floor One S5 Pro 2 (مشکی) اکنون از 629.00 یورو در آمازون

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

در مقاله‌ای جداگانه می‌توانید درباره نحوه برخورد ما در GIGA با توصیه‌ها و تست‌های محصول بیشتر بدانید:

ویرایشگر ما استفان از جارو شارژی در چهار دیواری خود استفاده می کند و تأکید می کند که لازم نیست از قیمت پایین شگفت انگیز بترسید: دستگاه به خوبی کار می کند – فقط باید به حجم بالا عادت کنید. جارو شارژی در آمازون نیز مورد ستایش قرار گرفت، اما برای آلودگی های ریزتر (مانند موهای حیوانات) مناسب نیست.

استفان بابک
استفان بابک، ویرایشگر GIGA، متخصص لوازم الکترونیکی مصرفی، به ویژه صدا.

جاروبرقی های شارژی به طور فزاینده ای محبوب می شوند. برخلاف مدل‌های سیمی، دستگاه‌های باتری‌دار آسان برای استفاده هستند و حجیم نیستند. و نیازی نیست که کابل را مدام وصل و جدا کنید. ما در انتخاب خود 4 مدل را به شما معرفی می کنیم که در میان موارد دیگر توسط Stiftung Warentest ستایش شده است و خودمان هم آن را آزمایش کردیم.

بهترین جارو شارژی 2022: همه مدل ها در یک نگاه

 • نکته GIGA هنگام انتخاب برنده آزمون، بوش BSS81POW1 (430 یورو در اتو) در Stiftung Warentest.
 • نکته قیمت آن ارزان Einhell TE-VC 18 Li Power X-Change (حداکثر 75 یورو در آمازون) می توان به صورت انعطاف پذیر به عنوان جاروبرقی دستی یا ایستاده استفاده کرد.
 • با جارو شارژی فیلیپس XC7042/01 (290 یورو در آمازون) می توانید هر گوشه ای را ببینید و وارد شوید.
 • از Tineco FloorOne S5 Pro2 (640 یورو در آمازون) نه تنها با عملکرد مکش متقاعد می شود، بلکه برای پاک کردن نیز مناسب است.

Bosch BSS81POW1: برنده آزمون

جارو شارژی Bosch BSS81POW1 در Stiftung Warentest قانع کننده بود (منبع تصویر: Bosch).
جارو شارژی Bosch BSS81POW1 در Stiftung Warentest متقاعد کننده بود (منبع تصویر: بوش)
ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2022/07/25 ساعت 11:08 صبح

آخرین مدل در انتخاب ما این است Tineco Floor One S5 Pro 2 (مشاهده در آمازون). ویژه: جارو شارژی دارای عملکرد پاک کردن یکپارچه است. بنابراین اگر مجبور هستید آپارتمان خود را به شدت تمیز کنید، می توانید به Tineco اعتماد کنید و به سادگی با فشار یک دکمه نحوه عملکرد دستگاه را انتخاب کنید. به هر حال، دایره روی صفحه نمایش نشان می دهد که آیا کف تمیز (آبی) یا کثیف (قرمز) است – بسیار کاربردی است. در طول آزمایش ما، جاروبرقی همچنین به راحتی هر خاکی را که در کنار آن افتاده بود هنگام گلدان مجدد جدا کرد.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2022/07/25 ساعت 11:42 صبح

به سرعت خرده های بیسکویت را از بین اتصالات تخته های کف قدیمی بیرون بیاورید – من شخصاً برای این کار به یک جارو شارژی طراح نیازی ندارم. Einhell TE-VC 18 من نیز می تواند این کار را انجام دهد. دستگاه نه زیباست و نه بی صدا، اما در این مورد اهمیتی نمی دهم. من باتری قابل جابجایی (“Power X-Change”) را که روی پیچ گوشتی های شارژی یا ابزار باغبانی Einhell نیز قرار می گیرد، به عنوان یکی از نکات مثبت حساب می کنم.

Einhell TE-VC 18 Li Power X-Change (قرمز) اکنون از 64.11 یورو در آمازون

فیلیپس XC7042/01 (قرمز) اکنون از 278.00 یورو در آمازون

معایب:

 • کمی بیش از حد بلند
 • قابل لغو نیست

Tineco Floor One S5 Pro2: بیشتر از یک جاروبرقی

با Tineco Floor One S5 Pro 2 نه تنها می‌توانید جاروبرقی بکشید، بلکه می‌توانید پاک کنید (منبع تصویر: GIGA).
با Tineco Floor One S5 Pro 2 نه تنها می توانید جاروبرقی را بکشید، بلکه تمیز کنید (منبع تصویر: GIGA)

معایب

 • نمی توان به صورت عمودی پارک کرد
 • عمر باتری نسبتاً کوتاه

Einhell TE-VC 18 Li Power X-Change: برای بزرگ و کوچک

جاروبرقی دستی Einhell TE-VC 18: سیستم بی سیم با ابزارهای دیگر این برند سازگار است. (منبع تصویر: GIGA)

نکته قیمت برای بسیار کمتر از 100 یورو شما با Einhell TE-VC 18 Li Power X-Change دوباره یک مدل 2 در 1، زیرا می توانید از جاروبرقی به عنوان یک جاروبرقی دستی جمع و جور یا با اتصال لوله به عنوان جاروبرقی چوبی استفاده کنید. مزیت دیگری که جاروبرقی بوش فوق نیز متمایز کرده است: بسته باتری از دستگاه آینهل می تواند باشد سایر وسایل شرکت سازنده استفاده می شود. به همین دلیل می توانید جارو شارژی را هم بدون باتری و شارژر (با قیمت 40 یورو در آمازون) و هم با این لوازم جانبی (تا 70 یورو در آمازون) خریداری کنید.

عمر باتری است در حالت استاندارد حدود 30 دقیقه، در حالت توربو دستگاه گرد و غبار سیار حدود یک ربع ساعت کار می کند. مانند اکثر جاروبرقی های مدرن بی سیم، باتری را می توان تعویض کرد و بوش یک مزیت خوشایند نیز ارائه می دهد: باتری را می توان نه تنها برای جاروبرقی، بلکه برای تمام دستگاه های بوش که متعلق به سری “ProPower” هستند، استفاده کرد.

بوش BSS81POW1 (مشکی) اکنون از 423.00 یورو در اتو

مناسب برای خرده نان

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2022/07/25 ساعت 10:40 صبح

با جارو شارژی می توان آپارتمان را به سرعت و به راحتی تمیز کرد. ما به برندگان آزمون های مختلف از Stiftung Warentest نگاه کردیم و مدل ها را خودمان آزمایش کردیم. ما توصیه های خود را در مشاوره خرید ارائه می دهیم.

با این حال، شما به یک براکت دیواری برای دستگاه نیاز دارید. مکنده می تواند نه فقط در یک گوشه قرار دهید اراده. علاوه بر این، جارو شارژی در هنگام استفاده کمی بیش از حد صدا دارد. با این حال، اگر بتوانید چشم (یا گوش) را ببندید، با Philips XC7042/01 SpeedPro Max اشتباه نخواهید کرد.

مزایای

 • مصرف انرژی کم
 • قدرت مکش قابل اعتماد (حتی با موهای حیوانات)
 • قابل استفاده به عنوان جاروبرقی دستی
در مورد پایداری، نظرات در مورد جاروبرقی ها متفاوت است: با قدرت کامل، یک جاروبرقی سیمی به طور قابل توجهی برق بیشتری از یک جارو شارژی مصرف می کند و دومی باید نسبتاً اغلب شارژ شود. از سوی دیگر، ساخت باتری ها رایج است با مشکلات اجتماعی و زیست محیطی به هم گره خورده. با این حال، اگر این معیوب باشد، می توان آن را به راحتی تعویض کرد – با جاروبرقی های سیمی، کل دستگاه به سرعت در انبوه ضایعات قرار می گیرد.

معایب:

 • برخوردی که مستلزم عادت کردن است
 • به هر گوشه ای نمی آید

جاروبرقی با باتری یا سیم – چه چیزی برای شما مناسب است؟