آیفون دارای یک برنامه ایمیل قدرتمند است که برنامه های شخص ثالث مانند Gmail و Co را اضافی می کند. با این حال، دامنه وسیع خدمات نیز مشکلات خود را دارد، زیرا همه عملکردها بلافاصله آشکار نمی شوند. ما 3 نکته را برای راحت‌تر کردن استفاده از ایمیل نشان می‌دهیم.

سیب

یکی از بزرگترین مزیت های دستگاه های اپل پیکربندی نرم افزاری آنهاست. iPhone، Mac و Co از قبل به نرم افزار رایگان گسترده ای مجهز شده اند که ابتدا باید در جای دیگری نصب کنید. ایمیل در آیفون یکی از آنهاست. استفاده از برنامه ایمیل اپل آسان است، اما با 3 ترفند ساده حتی بهتر عمل می کند.

نکاتی درباره برنامه Mail در آیفون

  • انتخاب چندگانه: اگر می خواهید چندین ایمیل را انتخاب کنید، می توانید این کار را با استفاده از دکمه ویرایش انجام دهید. با این حال، این کار دست و پا گیر است و زمان زیادی را صرف می کند. با یک ژست راحت تر است. به سادگی با دو انگشت روی ایمیل ها بکشیدانتخاب شود – انجام شود.
  • ایمیل های پیش نویس را با سرعت رعد و برق مشاهده کنید: گاهی اوقات نیازی به ارسال فوری ایمیل نیست. سپس او در پیش نویس ها به پایان می رسد. از طریق منو می توانید به پیش نویس ها دسترسی داشته باشید. یک ترفند کوچک وجود دارد که آن را سریعتر و مهمتر از همه راحت تر می کند. به سادگی دکمه Compose را طولانی فشار دهید و بلافاصله به پیش نویس ها می پرید.
  • تنظیم یادآوری: گاهی اوقات وقت ندارید فوراً به یک ایمیل پاسخ دهید. در طوفان ایمیل هایی که دنبال می شود، فرد اغلب پاسخ را فراموش می کند. راه حل مشکل: یادآوری یک ایمیل. این بسیار ساده است، با استفاده از ایمیل مربوطه در سمت چپ. سپس یک منوی یادآور باز می شود که در آن می توانید زمان یادآوری مورد نظر را تنظیم کنید. گزینه های پیش فرض عبارتند از: یادآوری در یک ساعت، یادآوری امشب، یادآوری فردا. همچنین می توانید زمان یادآوری را به صورت جداگانه با تاریخ و زمان تنظیم کنید. نامه‌های دارای یادآور در صندوق ورودی با نماد ساعت کوچک نشان داده می‌شوند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.