3 مدل زیر 500 یورو

اکنون ثابت شده است که نشستن طولانی مدت تأثیر منفی بر سلامتی دارد و می تواند به اندازه سیگار کشیدن منظم مضر باشد. این می تواند به یک مشکل تبدیل شود، به خصوص در زمان های اداری خانگی و آموزش دیجیتال. یکی از راه حل های این امر، میزهای قابل تنظیم ارتفاع است که امکان کار را در مواقع ایستاده فراهم می کند. ما بهترین مدل ها و پیشنهادات مناسب را برای شما انتخاب کرده ایم.

بدون درد در کارهای روزمره: چرا میز قابل تنظیم ارتفاع می تواند راه حل باشد

مشتریان Otto راضی هستند و از حدود 100 بررسی، 4.5 ستاره از 5 ستاره بسیار خوب را دریافت می کنند. مورد ستایش قرار می گیرد ثبات و ساخت و ساز ساده میز. همچنین طول عمر باید خوب باشد فقط مسیریابی کابل نباید به طور بهینه حل شود.

Songmics: ارزش عالی برای پول

به جای 299.99 یورو RRP: میز تحریر با قابلیت تنظیم ارتفاع الکتریکی با تلسکوپ دوتایی.

به جای 189.99 یورو: میز تحریر با قابلیت تنظیم ارتفاع برقی، 60 × 120 × 72-120 سانتی متر، قابل تنظیم مداوم، میز کار متصل، عملکرد حافظه با 4 ارتفاع.

مشتریان آمازون راضی هستند و از بیش از 300 بررسی، امتیاز بسیار خوب 4.6 از 5 را به آن می دهند. او مورد ستایش قرار می گیرد ساخت و ساز ساده و قابلیت استفاده خوب میز. همچنین طول عمر باید مرتب باشد با این حال، میز احتمالاً در بالاترین ارتفاع، کمی لرزان است.

Ikea Bekant: میزهای مخصوصا مستحکم با تنظیم ارتفاع الکتریکی

ما در مقاله خود ابزارهای مفیدتری را برای دفتر خانه شما به شما ارائه می دهیم:

سری Flexispot Basic

به جای 209.99 یورو: میز تحریر با قابلیت تنظیم ارتفاع برقی، 140 × 60 × 72-120 سانتی متر، قابل تنظیم مداوم، میز کار متصل، عملکرد حافظه با 4 ارتفاع.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 6/6/2023 ساعت 2:18 بعد از ظهر

Songmics LSD015X01

تقریباً 40 مشتری امتیاز خود را ترک کردند و به آن 4.7 از 5 ستاره بسیار خوب دادند. مهمتر از همه، او را باید ستود مونتاژ ساده، طراحی شیک و ساختار محکم میزها. فقط مدیریت مسیریابی کابل یکپارچه نباید به خوبی اجرا شود.

Ikea همچنین دارای طیف گسترده ای از میزهای قابل تنظیم ارتفاع است. مدل هایی در اندازه ها و سبک های مختلف برای انتخاب وجود دارد. بنابراین می توانید با توجه به سلیقه خود میز را انتخاب کنید. میزهای قابل تنظیم ارتفاع از Ikea راه حل خوبی هستند، آنها در نسخه های کوچکتر نیز موجود هستند و طرز کار میزها بسیار مقاوم است، اما متاسفانه بسیار گران است.

برای مقابله با مشکلات سلامتی مانند کمردرد، منطقی است که هر از گاهی برای مدتی ایستاده کار کنید. بنابراین خرید میز تحریر با قابلیت تنظیم ارتفاع توصیه می شود. انواع مختلفی وجود دارد: ارزانترین میزهای قابل تنظیم با a میل لنگ برای تنظیم ارتفاع تنظیم کننده های ارتفاع برقی گران تر هستند، اما البته راحت تر. علاوه بر این تصمیم، باید از ابعاد رومیزی نیز مطلع باشید. قانون کلی این است: هر چه بزرگتر، گران تر. اگر از قبل یک میز خوب در خانه دارید، این است رومیزی شماها ادامه استفاده اگر می خواهید، شما هم می توانید فقط قاب مناسب برای میز قابل تنظیم ارتفاع و صرفه جویی زیادی در هزینه.

Flexispot: میزهای قابل تنظیم ارتفاع برای حرفه ای ها

میز تحریر قابل تنظیم ارتفاع با قابلیت تنظیم ارتفاع برقی بین 65 تا 125 سانتی متر. کابل ها را زیر میز (160×80 سانتی متر)، حداکثر بار 70 کیلوگرم سازماندهی کنید.

Songmics LSD016X01

قابلیت تنظیم ارتفاع الکتریکی میز تحریر Bekant از شرکت Ikea هزینه ها با ابعاد 120 × 80 سانتی متر 449 یورو و به خصوص در نسخه رنگ سفید شیک است (به پیشنهاد Ikea مراجعه کنید). یک توری زیر میز وصل شده است تا کابل ها را پنهان کند. اگر به میز کمی پهن تر نیاز دارید، می توانید 499 یورو در نوع با یک عرض 160 سانتی متر ضربه.

میز تحریر Ikea Bekant - سفید (120 x 80 سانتی متر)

میز قابل تنظیم ارتفاع الکتریکی به این صورت است

میزهای قابل تنظیم ارتفاع: انواع مختلف

میز تحریر Ikea Bekant – سفید (160 در 80 سانتی متر)

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 6/6/2023 2:42 بعد از ظهر

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 06/06/2023 14:57

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

میز تحریر قابل تنظیم ارتفاع با قابلیت تنظیم ارتفاع برقی بین 65 تا 125 سانتی متر. کابل ها را در زیر میز (120×80 سانتی متر) مرتب کنید، حداکثر بار 70 کیلوگرم.

میز تحریر Ikea Bekant – سفید (120 x 80 سانتی متر)

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2023/06/06 16:32

می‌خواهید میز کمی پهن‌تر باشد؟ سپس می توانید میز را در ابعاد 140 × 60 سانتی متر نیز از آمازون تهیه کنید.

Songmics LSD016X01

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 06/06/2023 16:31

میز تحریر Ikea Bekant - سفید (160 در 80 سانتی متر)

هر کسی که به طور منظم از خانه کار می کند باید به ارگونومی محل کار نیز فکر کند. میزهای قابل تنظیم ارتفاع روش بسیار خوبی هستند، زیرا کار در حالت ایستاده از وضعیت نادرست بدن جلوگیری می کند و در نتیجه کمر را تسکین می دهد. نکته: در بسیاری از موارد، می توانید چنین خریدهایی را مستقیماً از مالیات خود کسر کنید.

میزهای Flexispot در طرح های متعددی موجود هستند و Otto به طور کلی می تواند قیمت های بسیار خوبی را برای شما ارائه دهد. به این ترتیب ساده ترین نوع از سری Basic را با تنظیم ارتفاع الکتریکی در ابعاد 100 × 60 سانتی متر به ویژه برای حدود 190 یورو (مشاهده پیشنهاد در اتو).

سری Flexispot Basic

شما می توانید یک پیشنهاد مناسب برای همه کسانی که به یک محصول مارک دار از سازنده Songmics نیاز ندارند، دریافت کنید. میز قابل تنظیم دائماً الکتریکی با ابعاد را دریافت می کنید 120×60 سانتی متر در چوب ظریف به دنبال حدود 180 یورو از جمله حمل و نقل (به پیشنهاد در آمازون مراجعه کنید). علاوه بر این، اغلب می توانید یک کوپن زیر قیمت پیشنهادی را در صفحه محصول فعال کنید و حتی بیشتر پس انداز کنید. در مقایسه قیمت، در غیر این صورت حداقل 200 یورو برای آن دریافت می شود.