3 مبدل ویدیوی رایگان: رایگان و قدرتمند

صحنه منبع باز گواه این است که اگر یک جامعه متعهد روی آنها کار کند، برنامه های عالی نیز می توانند رایگان باشند. یک مثال خوب است ترمز دستی، آ مبدل ویدیویی به زبان انگلیسی که رایگان است، اما از بسیاری از برنامه های تجاری امکانات بیشتری دارد. با این حال، تعداد فرمت های خروجی در اینجا محدود است. اگرچه می‌توانید فرمت‌هایی مانند ویدیوهای AVI، MP4، MKV و TS را بارگیری کنید، اما فقط می‌توانید فیلم‌ها را به MP4 و MKV تبدیل کنید.

تبدیل ویدئو - ترمز دستی
اگر بتوانید با فرمت ها کنار بیایید، HandBrake ایده آل است

زبان ها:آلمانی

نسخه:7.1.5

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

اگر به دنبال یک مبدل ویدیویی هستید که رایگان باشد اما همچنان تمام فرمت‌های اصلی را مدیریت کند، به جای درستی آمده‌اید! ما بهترین 3 مورد را به شما نشان می دهیم و مزایا و معایب برنامه ها را نام می بریم.

همه چیز به خوبی کار می کند. شما می توانید فرمت های زیادی را بارگیری کرده و به محبوب ترین فرمت های ویدئویی تبدیل کنید. با این حال، نسخه رایگان در عملکرد آن محدود است. مدت زمان آن دو برابر نسخه تجاری برنامه است. همچنین، در حالی که این مبدل ویدیو رایگان است، به اصطلاح «برندینگ» را به ویدیوهای شما اضافه می کند. نه همیشه، اما پس از مدت زمان مشخصی فیلم، لوگوی شرکت در پایان در ویدیو نشان داده می شود. این در تیتراژ قابل تحمل است، اما در ویدیوی تعطیلات نه. به همین دلیل است که “شماره 1” خودخوانده در آخرین توصیه های ما قرار دارد.

این برنامه از کدک های مهم پشتیبانی می کند و همچنین فرمت های صوتی عجیب و غریب را مدیریت می کند. شما می توانید زیرنویس ها را وارد کنید و همچنین کیفیت و اندازه فیلم ها را در این مبدل ویدیو تنظیم کنید.

را هر مبدل ویدیویی می تواند در بالای سکو باشد. این برنامه از تعداد زیادی فرمت پشتیبانی می کند، استفاده سریع و آسان است و علاوه بر ویژگی هایی که به عنوان مبدل ویدیویی دارد، دارای برخی قابلیت های اضافی مانند ریپینگ سی دی است.

Freemake Video Converter به عنوان برنامه پیشرو در نوع خود در وب سایت خود توصیف می شود، اما این عمدتا به دلیل انتخاب خوب نام برای موتورهای جستجو است. اشتباه نکنید: ابزار می تواند کاری انجام دهد! استفاده از آن آسان است و در عین حال بر بسیاری از فرمت ها و تنظیم پروفایل های خروجی مختلف مسلط است. در ساده ترین حالت، یک ویدیو را بارگذاری می کنید، روی دکمه با فرمت خروجی کلیک می کنید و مبدل ویدیو را راه اندازی می کنید.

مبدل ویدئویی freemaker
این مبدل ویدیوی رایگان در واقع بسیار خوب خواهد بود، اما…

خود برنامه بسیار مفید است. شما ویدئوی خود را به پنجره برنامه بکشید، فرمت مناسب را از فرمت های موجود انتخاب کنید، احتمالاً چند تنظیم دقیق انجام دهید و روی “تبدیل” کلیک کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

بسته به اندازه ویدیو و فرمت خروجی انتخاب شده، خیلی سریع نتیجه خوبی خواهید گرفت. این ابزار واترمارک های ناخواسته اضافه نمی کند و هیچ محدودیت دیگری در تبدیل ویدیو ندارد. تا زمانی که در حین نصب دقت کنید، یک برنامه ایده آل برای تبدیل فیلم ها با Any Video Converter دریافت خواهید کرد.

مبدل ویدیویی خوب با محدودیت

HandBrake یافتن ابعاد خروجی مناسب را برای شما آسان می‌کند زیرا «پیش‌تنظیم‌ها» از قبل تعداد زیادی دستگاه رایج (Android، Apple، Chromecast، Xbox) را شامل می‌شود و می‌توان اهداف (ایمیل، Vimeo و YouTube Upload) را انتخاب کرد.

همچنین می‌توان از آن برای وارد کردن و تبدیل (غیر محافظت نشده) DVD و دیسک‌های Blu-ray و همچنین فایل‌های ISO یا پوشه‌های DVD استفاده کرد. مزیت دیگر: می توانید مطمئن باشید که نسخه رایگان بدون محدودیت کار می کند و فقط یک رسانه تبلیغاتی برای یک برنامه پولی با نمایش لوگو نیست.