3 مبدل ویدیوی رایگان: رایگان و قدرتمند


اگر به دنبال یک مبدل ویدیویی هستید که رایگان باشد اما همچنان تمام فرمت‌های اصلی را مدیریت کند، به جای درستی آمده‌اید! ما بهترین 3 مورد را به شما نشان می دهیم و مزایا و معایب برنامه ها را نام می بریم.

متخصصان ویدیو برنامه های خود را دارند، اما کسانی که فقط گهگاه به مبدل ویدیویی نیاز دارند معمولاً می خواهند آنچه را که می خواهند به صورت رایگان دریافت کنند. و این غیرممکن نیست، همانطور که در اینجا نشان می دهیم. برخی از مبدل های ویدیویی رایگان قدرتمند وجود دارد که می توانید از آنها برای تبدیل فرمت های مختلف استفاده کنید. اگر می خواهید رزولوشن را همزمان تغییر دهید، مثلاً یک فیلم DVD مناسب برای گوشی هوشمند بسازید، می توانید از چنین ابزارهایی برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید.

مبدل ویدیوی منبع باز: HandBrake

صحنه منبع باز گواه این است که اگر یک جامعه متعهد روی آنها کار کند، برنامه های عالی نیز می توانند رایگان باشند. یک مثال خوب است ترمز دستی، آ مبدل ویدیویی به زبان انگلیسی که رایگان است، اما از بسیاری از برنامه های تجاری امکانات بیشتری دارد. با این حال، تعداد فرمت های خروجی در اینجا محدود است. اگرچه می‌توانید فرمت‌هایی مانند ویدیوهای AVI، MP4، MKV و TS را بارگیری کنید، اما فقط می‌توانید فیلم‌ها را به MP4 و MKV تبدیل کنید.

تبدیل ویدئو - ترمز دستی
اگر بتوانید با فرمت ها کنار بیایید، HandBrake ایده آل است

همچنین می‌توان از آن برای وارد کردن و تبدیل (غیر محافظت نشده) DVD و دیسک‌های Blu-ray و همچنین فایل‌های ISO یا پوشه‌های DVD استفاده کرد. مزیت دیگر: می توانید مطمئن باشید که نسخه رایگان بدون محدودیت کار می کند و فقط یک رسانه تبلیغاتی برای یک برنامه پولی با نمایش لوگو نیست.

HandBrake یافتن ابعاد خروجی مناسب را برای شما آسان می‌کند زیرا «پیش‌تنظیم‌ها» از قبل تعداد زیادی دستگاه رایج (Android، Apple، Chromecast، Xbox) را شامل می‌شود و می‌توان اهداف (ایمیل، Vimeo و YouTube Upload) را انتخاب کرد.

این برنامه از کدک های مهم پشتیبانی می کند و همچنین فرمت های صوتی عجیب و غریب را مدیریت می کند. شما می توانید زیرنویس ها را وارد کنید و همچنین کیفیت و اندازه فیلم ها را در این مبدل ویدیو تنظیم کنید.

HandBrake به خصوص سریع نیست، اما کیفیت بسیار خوبی ارائه می دهد. در مدت زمان کوتاهی همه می دانند که چگونه برنامه را اجرا کنند. این ابزار نباید در هیچ رایانه شخصی گم شود.

مبدل ویدئویی همه جانبه با یک ویژگی عجیب و غریب

را هر مبدل ویدیویی می تواند در بالای سکو باشد. این برنامه از تعداد زیادی فرمت پشتیبانی می کند، استفاده سریع و آسان است و علاوه بر ویژگی هایی که به عنوان مبدل ویدیویی دارد، دارای برخی قابلیت های اضافی مانند ریپینگ سی دی است.

اما در هنگام نصب باید مراقب باشید! این برنامه با نصب نرم افزار اضافی خود را تامین مالی می کند. در حین نصب از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید برنامه های اضافی را تنظیم کنید. اگر به آن نیاز ندارید، باید علامت کادر موجود را بردارید.

تبدیل ویدیو هر
این مبدل ویدئو می تواند تقریبا تمام فرمت ها را تبدیل کند

خود برنامه بسیار مفید است. شما ویدئوی خود را به پنجره برنامه بکشید، فرمت مناسب را از فرمت های موجود انتخاب کنید، احتمالاً چند تنظیم دقیق انجام دهید و روی “تبدیل” کلیک کنید.

بسته به اندازه ویدیو و فرمت خروجی انتخاب شده، خیلی سریع نتیجه خوبی خواهید گرفت. این ابزار واترمارک های ناخواسته اضافه نمی کند و هیچ محدودیت دیگری در تبدیل ویدیو ندارد. تا زمانی که در حین نصب دقت کنید، یک برنامه ایده آل برای تبدیل فیلم ها با Any Video Converter دریافت خواهید کرد.

مبدل ویدیویی خوب با محدودیت

Freemake Video Converter به عنوان برنامه پیشرو در نوع خود در وب سایت خود توصیف می شود، اما این عمدتا به دلیل انتخاب خوب نام برای موتورهای جستجو است. اشتباه نکنید: ابزار می تواند کاری انجام دهد! استفاده از آن آسان است و در عین حال بر بسیاری از فرمت ها و تنظیم پروفایل های خروجی مختلف مسلط است. در ساده ترین حالت، یک ویدیو را بارگذاری می کنید، روی دکمه با فرمت خروجی کلیک می کنید و مبدل ویدیو را راه اندازی می کنید.

مبدل ویدئویی freemaker
این مبدل ویدیوی رایگان در واقع بسیار خوب خواهد بود، اما…

همه چیز به خوبی کار می کند. شما می توانید فرمت های زیادی را بارگیری کرده و به محبوب ترین فرمت های ویدئویی تبدیل کنید. با این حال، نسخه رایگان در عملکرد آن محدود است. مدت زمان آن دو برابر نسخه تجاری برنامه است. همچنین، در حالی که این مبدل ویدیو رایگان است، به اصطلاح «برندینگ» را به ویدیوهای شما اضافه می کند. نه همیشه، اما پس از مدت زمان مشخصی فیلم، لوگوی شرکت در پایان در ویدیو نشان داده می شود. این در تیتراژ قابل تحمل است، اما در ویدیوی تعطیلات نه. به همین دلیل است که “شماره 1” خودخوانده در آخرین توصیه های ما قرار دارد.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع